Skocz do zawartości

Post-Nasha Era, czyli krajobraz po Nashu


theo001

Rekomendowane odpowiedzi

Gordona rozumiem, ale Mayo i Lee to żadna strata, nie ma sensu zawalać sobie salary na przyszły offseason żeby podpisywać przeciętniaków.

Brown z pewnością do grona przeciętniaków również należy. A patrząc na kontrakty tych dużo lepszych przeciętniaków: Lee (tylko 1,5 mln więcej niż Brown, a różnica kilku klas), Mayo co prawda 8-9 mln, ale kontrakt praktycznie na rok, to nasuwa się wniosek, że chyba jednak mogło być lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brown z pewnością do grona przeciętniaków również należy. A patrząc na kontrakty tych dużo lepszych przeciętniaków: Lee (tylko 1,5 mln więcej niż Brown, a różnica kilku klas), Mayo co prawda 8-9 mln, ale kontrakt praktycznie na rok, to nasuwa się wniosek, że chyba jednak mogło być lepiej.

Kilku klas? Lee to ten sam przeciętniacki level a dostał 4 lata x 5,5 bańki w porównaniu do 3,5 Browna w tym sezonie i coś ponad 1,5 w następnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że Lee jest lepszy, ale ja tu nie chcę dyskutować czy jeden jest superprzeciętny, a drugi turboprzeciętny czy może jednak wyżej-średnio-przeciętny. Żaden z nich nie jest difference makerem, end of story. A taki zespól jak Suns musi szukać franchise playera, np poprzez zapewnienie miejsca w salary na offseason, a nie jego kosztem podpisywać takiego gracza jak Lee, który w żaden sposób oblicza tej drużyny nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brown ma za dużo wad jednak żeby go porównywać do CL. Lee pasuje niemal do każdego systemu, jest bardzo dobrym obrońcą, dobrze rzuca za trzy, nie potrzebuje piłki, jest walczakiem. Na s5 jest niezły a z ławki to luksus.

 

Brown nie nadaje się na s5 żadnej poważniej drużyny. Nie ma ball handlingu, nie ma rzetelnego rzutu, jest średnim/słabym obrońcą. Z zalet to energia, atletyzm na fast break'u... Więc jest sensowną opcją jedynie jako 8-9 gość w drużynie.

 

EDIT: W Trakcie pisania postu pojawiły się dwa inne, więc mój już trochę nie aktualny. Więc do usunięcia raczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i chyba offseason zamknięty. Do NBA po kilku latach wraca.. PJ Tucker, który rozegrał w 2006 roku kilkanaście spotkań w Kanadzie :)

Bardzo atletyczny, sylwetka kulturysty wręcz, a co najmniej boksera, świetnie zbiera, słaby rzutowo, nie wiem jak z defensywą do końca. Tyle w skrócie można o nim powiedzieć.

 

"I love P.J." Suns summer coach Dan Majerle said. "He's right after my own heart. That guy plays extremely hard. He does everything you ask of him."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czytaliście głupoty o handlu suns - minny - no?

 

Suns wysyłają Warricka i Lopeza do NO za pick 1st i Wesa z minny do której idzie pick NO którzy wysyłają takze kontrakt fejkowy Brada Millerra aby wyczyścić salary Minny pod $9M dla AK47 ($18M/2 lata)

 

dostają w sumie ciekawy pick i brakującego SF tylko nie wiem czy Brad moze wracac do Minny

 

potem sa tego inne wariacje razem z rakietami i bostonem jako fillery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem na realgm różne kombinacje pomiędzy tymi zespołami w trade machine, ale myślałem, że to po prostu wymysły ludzi.

 

W ogóle czasem to mam ostre zbyty z ludzi tam piszących. Ktoś palnie jakiś trade z gatunku sci-fi i potem to zaczyna żyć własnym życiem i być traktowane jak jakaś oficjalna propozycja. Np. przy okazji wymiany z DH i szukaniem 4 zespołu, którzy przejmie Brooksa za pick, potem niektórzy już chcieli samego Brooksa za pick Lakersów wymieniać :D Pamiętam nawet, że ktoś napisał: nie rozumiem dlaczego nie chcą wymienić pick za Marshona. <lol>

 

Teraz ostatnio widziałem na forum Suns uparli się na trade z Kings: Frye + 2nd pick za... EVANSA :D Kolejny osoby to powielają, jakby to jakieś poważne propozycje były i było możliwe do zrealizowania, a w takiej formie - nawet jeśli Sacto chce się pozbyć Tyreke'a to raczej nie bardzo..

 

 

 

Wracając do trade'u o którym piszesz: NOH podobno bardzo napaleni na Lopeza, dlatego zobaczymy.

Dla Suns byłby to znakomity ruch. Pozbycie się już teraz kontraktu Warricka, Lopeza, któremu trzeba by płacić kosmiczne pieniądze - 7 mln (!) za pierwszorundowy pick i utalentowanego SFa, który może w Minny wydaje się bustem, ale na pewno jeszcze nie jest stracony i może okazać się, że po zmianie otoczenia rozwinie się zgodnie z oczekiwaniami.

 

I nie wiem ignazz dlaczego używasz określenia "głupoty", bo Wojnarowski donosi, że trade "close".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to może wyślij do klubu maila ze swoim CV i wizją budowy zespołu, może cię zatrudnią.

 

Gasola, heh, ale ześ dowalił. Młody zespół i mają się wpakować w ogromny 2-letni kontrakt dziada. Może jeszcze Davis w drugą stronę? :)

nie no wpakowanie się w Gasolinę słabe tak? Oczywiście - nienajlepsze ale lepsze pod wzgledem sportowym niz przytaczany zestaw gwiazd Suns

czyli branie jednocześnie Warricka i Lopeza. rozumiem że uważacie to za duzo lepsze? Trzeba kombinować też z salary oczywiście $19M vs $8,5M

"ogromny" dwuletni kontrakt Gasola to za rok fajny spadający 19milionowy kontrakt....sportowo dla Davisa zysk

 

JUŻ TŁUMACZĘ: nie piszę tego konkretnie od strony lakers ofkors tylko co do zasady i pomysłu NOH: oddam pick za cos pod kosz co nauczy Davisa bo on to raczej PF i potrzeba C bardzo....

 

a i IMO gdy Lakers szukali już wcześniej ulgi w salary chcąc jakies tam picki to mówie o picku i drafcie z 2013 a nie o Davisie....i jego oddaniu szydercy :suspicion:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.