Skocz do zawartości

New Orleans Hornets 12/13, czyli Fear The Brow !


Dahio

Rekomendowane odpowiedzi

oglądam czasem highlighty belinelliego, i często to on był główno klepającym w hornets, nawet gdy miał obok siebie vasqueza. Może to kwestia zagrywki, może tego że marco belinelli jest zajebisty z piłką u boku, albo dlatego że vasquez jest hujowy jako playmaker, kto wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rola PG bedzie sie raczej sprowadzala do przeprowadzenia pilki przez polowe i rzucenia trojki z czystej pozycji. z tego co slyszalem o Riversie to on moze jeszcze sobie troche poceglic. raczej Eric Gordon bedzie glownym playmakerem. spodziewam sie ze jego pick and rolle z AD i pick and popy z Andersonem beda glownymi zagrywkami Hornets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, przecież jak Monty zobaczy jaki Warrick jest rzadki w obronie to go wypierdoli z rotacji.

W ogóle lipne te ich ruchy, mają mase skrzydłowych i jednego drewnianego centra Robina, przez co pewnie AD będzie się musiał męczyć na C.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, przecież jak Monty zobaczy jaki Warrick jest rzadki w obronie to go wypierdoli z rotacji.

W ogóle lipne te ich ruchy, mają mase skrzydłowych i jednego drewnianego centra Robina, przez co pewnie AD będzie się musiał męczyć na C.

AD na C to niekoniecznie taki zly pomysl. bedzie blizej kosza w obronie dzieki czemu jego impact w defensywie sie zwiekszy. przejscie Garnetta na C bylo genialnym pomyslem i Boston wiele na tym zyskal. problem tylko z ta reszta skladu. Darius Miller wyglada na kogos kto potrafi pobronic i rzucic trojke. Gordon jest swietny oczywiscie. ale jest wielu graczy z totalnego dna ligi jak np. Robin Lopez czy Warrick. jak oni beda zgarniac minuty to bedzie katastrofa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Tim Duncan zniszczył nas w crunch time, ukradł show, wygrał mecz Spurs - głównymi go-to-guys Hornets był duet Aminu-Vasquez i z całym szacunkiem dla obu za wczorajszy występ, nie mogło to się skończyć dobrze - Aminu był najlepszym zawodnikiem NOH w przeciągu spotkania, jak zwykle kapitalnie w def i bardzo dobrze jak na siebie w ofensywie, choć w paru akcjach musiał pełnić rolę ball-handlera i skończyło się to dwoma stratami czy jakimś błędem 24s, z kolei Vasquez w pierwszej połowie zrobił z Parkera swoją biacz, 10 czy 11 asyst, w drugiej połowie Pop zrobił adjustments i już tak dobrze to nie wyglądało, choć GV potwierdził że niezły z niego grajek.

 

Chciałoby się więcej czasu dla Millera, który jest strasznie fajną opcją z ławki - bardzo dobrze broni, atletyczny, rzuci, pobiegnie do kontry, zasługuje na więcej czasu niż 14 minut, myślę, że w dalszej części sezonu będziemy widywać mini small ball z frontem Miller-Aminu-Davis, defensywne monstrum. A propos Davisa... Prawdziwym jest stwierdzenie, że pokazał więcej w off niż w def, choć kilka rotacji, akcji w obronie potwierdzających jego skill wise :] Oglądałem jednym okiem i przespałem debiut naszego franczajs plejera, niech jakiś Spurs-fan się lepiej wypowie.

 

Ciekawi mnie rola Vasqueza gdy powróci Gordon. Wydawało się, że głównym ball-handlerem w Hornets będzie Gordon, a rola rozgrywającego będzie ograniczać się do Mo-roli z Cavs, ale Vasquez to dobry kreator, niezły grajek co pewnie też grę na pickach z Davisem i Andersonem bardzo w optymalnym składziez poprawi. Nieźle wygląda na papierze Hornets, ale pewnie sporo zapłacimy za młodość, młodość i jeszcze raz młodość, ale zobaczymy jak to będzie, dużo zależy od Gordona i jego zdrowia co mnie nieco martwi :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo zaskoczyl mnie Davis in plus

 

oczekiwania co do #1 gdy nie jest się aż tak dominującym graczem jak shaq czy TD wcale nie są mniejsze tym bardziej jak wdepniesz w niezly bałagan a takim jest NOH w erze po CP3

 

dodatkowo gdy na pozycji PF nie masz zbytnio gracza który Ciebie zaasekuruje a narażony jesteś na penetracyjny sposob atakowania kosza wejściami TP i para podkoszowych z przeciwnej drużyny wie co to jest dograć sobie pod koszem (6 asyst Borisa) nie spodziewałem się fajerwerków w D a o O nawet nie marzyłem

 

chłopak dał radę po obu stronach parkietu sensownie ustawiajac się i tem spryt mnie zaskoczył!

 

1) zamknięcie linii i ofens K.leo;

2) próba wsadu;

3) łatwość wyjścia w górę;

4) nie łapanie się na pomki;

5) dobry FT;

 

mamy talent!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://basketball.realgm.com/wiretap/224279/Eric_Gordon_Hasnt_Requested_Trade_From_Hornets

 

k****, tego byłoby mało, żeby z całym szacunkiem byle Eric Gordon narzekał na small market.

 

http://hangtime.blogs.nba.com/2012/11/01/is-eric-gordon-done-for-the-season/?ls=iref:nbahpts

 

Shabazz jest nasz! Na razie mamy Sampsona... Czysto hipotetycznie nie wiem jakim przec***em musiałby być Davis żeby Hornets wykręcili 30 wins bez Gordona. Ze Spurs nie było tragedii bo ci grali fatalnie w pierwszej połowie, a Vasquez i Aminu mieli swój dzień, jak Aminu wróci na swój normalny aofensywny poziom a Vasquez nie będzie notować w 2 kwarty 10 asyst to będzie dramma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.