Skocz do zawartości

New Orleans Hornets 12/13, czyli Fear The Brow !


Dahio

Rekomendowane odpowiedzi

Nadchodzą lepsze czasy w Nowym Orleanie, najpierw nowy właściciel, loteria i draft, jeszcze tylko brakuje podpisania Gordona, ale zacznijmy od początku.

 

Początek sezonu i dramat z transferem CP3, nie dochodzący do skutku transfer do Lakers, potem wreszcie wymiana z Clippers. Następnie ciągnąca się przez cały sezon plaga kontuzji, która jednak daje więcej dobrego aniżeli złego. Nowy właściciel, loteria i w końcu wczorajszy draft.

 

To taki duży skrót minionego już sezon, w którym dla tej organizacji dużo się działo. Dość o przeszłości, teraz o przyszłości.

 

W drafcie wybraliśmy Anthonego Davisa, nie trzeba przedstawiać tego Pana, sądzę, że już każdy zdążył zapoznać się z jego sylwetką. Prócz Davisa do zespołu trafili jeszcze Austin Rivers i Darius Miller. Wielu z was uważa, że Rivers to zły wybór, powiem tak, Monty przyjaźni się z rodziną Riversów, zna Austina od małolata i wie jaki ten chłopak ma potencjał. Williams chce zrobić z niego first-soccer PG, nie wiem jak mu to wyjdzie, ale w najgorszym wypadku zostanie sixthmanem, a strzelców w zespole nigdy dość. Darius Miller, szczerze to nie wiem nic o gościu, ale ciesze się, że to właśnie jego wybrali w 2nd round bo to ziomek Anthonego z Kentucky.

 

Po oddaniu Emeki i Trevora zaoszczędziliśmy trochę hajsu i zrobiliśmy miejsce w salary, więc nie ma mowy o puszczeniu gdzieś Erica. Koleś w najbliższej przyszłości będzie najlepszym SG w lidze, a część z was chce go wymieniać ? Może i nie jest tytanem zdrowia, ale takiego gościa się nie odpuszcza, w szczególności, gdy z zespole nie masz nikogo więcej kto by sobie sam wykreował sytuacje do rzutu. Jeśli chodzi o FA to jestem przekonany, że głównymi celami będą Batum, Dragic, Mcgee. Najbardziej w trykocie Hornets chciałbym zobaczyć Batuma, ale trzeba by było go mocno przepłacić by PTB go puściło, a teraz przepłacenie jakiegoś zawodnika to najgorsze co mogłoby się zdarzyć.

 

Na koniec tego właśnie sobie życzę, by Demps nikogo nie przepłacił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Erica Gordona nikt nie chciałby zapewne wymienić tylko pytanie czy on chce tutaj grać , bo jeśli nie to może nie podpisywać teraz kontraktu i za rok odejść. Na pewno przydałby się jakiś klasyczny center, bo czytałem że Kaman raczej odejdzie, ale może skoro oddali Emekę i nie wybrali żadnego centra to spróbują podpisać Chrisa, którego wolałbym zobaczyć ponownie niż Landrego, którego bym nie podpisywał podobnie jak Belinellego skoro pozyskali Riversa . A tak z cyklu marzeń to można by było podpytać Chrisa Paula czy by nie chciał wrócić i jeśli by chciał to nie wydawać kasy teraz tylko czekać na przyszły offseason i wtedy dać mu maksa. Gordon Paul i Davis myślę ,że taki skład gwarantowałby walkę o tytuł:smile-new:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś w najbliższej przyszłości będzie najlepszym SG w lidze

James Harden? SG to obecnie najgorsza pozycje w NBA, więc dobrze znaleźc gracza na dobrym poziomie. Tylko jak on pasuje do Riversa? Duet Rivers-AD kojarzy mi się troche z Marbury-KG.. oni właśnie nie mili tego trzeciego. Kamana odpuścic, spróbować ściągnąc Nasha dając mu jednorocnzy spory kontrakt(bo i tak jakoś minimum salary muszą osiągnąc, a tak moga mieć z tym problem). Ciężko jest oceniać Riversa, gdyż tego typu gracze nie mają najlepszej opinii, ale z drugiej strony ilu z nich(ballhogi) grało z kimś takim prozespołowym jak Davis? Może to wypali, ja im kibicuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś szkielet będą mieli, ale jako typowy zespół bez ofensywnych gwiazd

zależeć będą od systemu jaki znajdzie trener; na ile będzie on

maksymalizował limitowane możliwości [ w skali ligi, ofk] konkretnych

klocków.

 

[ich defense, zdaje się, i w ub-sezonie nie była taka najgorsza ]

 

imo, quest # 1, to ofens Davisa, który - jeśli istnieje i nie jest to tylko

czyhanie na easy dunk - poszerzy możliwości działania coacha. Gostek

dostanie pewnie grube minuty, więc by było weselej, jakby się panoszył

także pod atakowaną dziuplą i nie były to tylko desperackie próby złapania

ofensywnej zbiórki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku, to tylko skręcenie kostki, a już słychać głosu, że to drugi Oden. Ludzie nie przesadzajcie to kostka, a nie kolana...

 

Kubbas, to powiedz mi kogo innego mieli wziąć zamiast Davisa ? Powiedz mi kto inny zdominuję ligę zamiast Davisa ? Na ten czas nie widzę takiego prospecta...

 

Ignazz, oczywiście są dziury, ale drużyna jest w rebuldingu, więc nie ma co się śpieszyć. Przez następny rok, a może dwa, jeśli Gordon się połamie, na pewno będziemy w loterii, a te stwierdzenia o ekipie walczącej są wyrost.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym, ale ogólnie mam jakieś dziwne przeczucie, że tak jak PTB pozałowali, że nie wzieli kogoś innego, a potem ten ktoś zdominował ligę, tak samo NOH mogą się przejechać

A jak tam Twoje przeczucie że SAS popłyną z UTAH? Pamiętasz je?

 

Dodatkowo, mimo że draft mocny to żaden z graczy oprócz Davisa nie ma takiego potencjału jaki miał KC w 2007. Dodatkowo, jakby Oden nie miał problemów z kontuzjami na Uniwerku, to by szedł w drafcie przed każdym za wyjątkiem Lebrona. Jednak były głosy odnośnie Jego kontuzjogenności, ale mimo ich gdyby nie Durant(lub ktoś kto szedł z 1pickiem po 2007 roku) nie byłoby pytać czy brać Odena czy kogoś innego.

 

Generalnie od 2007 wszystkie 1picki są "pewniakami" a kolejne wybory już nie, za wyjątkiem tego 2007 roku. Durant mógłby iść z jedynką w 2008,2009,2010,2011

ale w tym pewnie by tak jak w 2007 szedł z drugim pickiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.