Skocz do zawartości

New Orleans Hornets 12/13, czyli Fear The Brow !


Dahio

Rekomendowane odpowiedzi

Przed 1992 na IO byli sami gracze NCAA (amatorzy) i jakoś sobie radzili (tylko srebro w 1972 po kontrowersji, brąz w 1988, a w 1980 wiadomo nie brali udziału).

 

Zresztą dlaczego niby Davis nie miałby brać udziału (jak będzie zdrowy)? Niech się chłopak ogrywa w międzynarodowej rywalizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie mam wątpliwości, że on sobie poradzi na tle jakiś Angolczyków (widzieliście wczorajsze jaja z Macedonią?), chociaż już z Hiszpanami może być gorzej. Tu chodzi jednak o pewną hierarchię, trzeba sobie zapracować na miejsce w olimpijskiej drużynie. Wielu dobrych graczy zapierdala w NBA na najwyższym poziomie i choć wyraża chęć gry to nie jest im dane zagrać w narodowych barwach na Olimpiadzie, a tu synek po 1 znakomitym roku W NCAA ma jechać na IO.. dla mnie to żart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gordon tym gadaniem o grze w Suns i podpisaniem kontraktu może sobie narobić dużo wrogów w NOH ale i tak powinni ten kontrakt wyrównać. Pewnie to zagrywka na zwiększenie kontkraktu ze strony gościa który zagrał aż 9 spotkań w ostatnim skróconym sezonie -powinien brać co dają w NOH a nie marudzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gordon tym gadaniem o grze w Suns i podpisaniem kontraktu może sobie narobić dużo wrogów w NOH ale i tak powinni ten kontrakt wyrównać. Pewnie to zagrywka na zwiększenie kontkraktu ze strony gościa który zagrał aż 9 spotkań w ostatnim skróconym sezonie -powinien brać co dają w NOH a nie marudzić

 

to zdanie pokazuje że chyba nie do końca rozumiesz podstawy rynku FA

 

przecież Gordon dostał QO od NOH ( $5,1M) co otworzyło mu słowo restricted i teraz czekając na oferty z różnych klubów wybiera która pasuje ( przypasowała ta z Suns) i NOH ma 3 dni aby wyrównać

 

opóźnienie spowodowane lockoutem sprawia ze wyniki finansowe będące podstawą naliczen salary otworzą 11 lipca rynek FA

wtedy "oficjalnie" podpisze z suns a do 14 NOH wyrówna

 

NIKT NA NIKOGO SIE NIE OBRAŻA

Biznes to biznes a już skorzystanie z offer sheet to przecież abecadło RFA więc skąd tobie sie wzieło to "ROBIENIE WROGÓW"?

 

a jeżeli cos chlapnął że suns to fajny klub i chetnie tam zagra to chyba nawet dobrze o nim świadczy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zdanie pokazuje że chyba nie do końca rozumiesz podstawy rynku FA

 

przecież Gordon dostał QO od NOH ( $5,1M) co otworzyło mu słowo restricted i teraz czekając na oferty z różnych klubów wybiera która pasuje ( przypasowała ta z Suns) i NOH ma 3 dni aby wyrównać

 

opóźnienie spowodowane lockoutem sprawia ze wyniki finansowe będące podstawą naliczen salary otworzą 11 lipca rynek FA

wtedy "oficjalnie" podpisze z suns a do 14 NOH wyrówna

 

NIKT NA NIKOGO SIE NIE OBRAŻA

Biznes to biznes a już skorzystanie z offer sheet to przecież abecadło RFA więc skąd tobie sie wzieło to "ROBIENIE WROGÓW"?

 

a jeżeli cos chlapnął że suns to fajny klub i chetnie tam zagra to chyba nawet dobrze o nim świadczy....

nie wiem dlaczego uważasz, że nie rozumiem

 

jak by Parker mówił, że całe życie chciał grać w Lakers a jego serce bije dla LA i takie tam a mówił to tylko dlatego by Spurs wyrównali jego horendalnie wysoki kontrakt i mógł dalej grać tam gdzie grał to byś inaczej o sprawie myślał

chodzi mi tutaj o "obrażanie" i podejście fanów do niego a nie managmentu czy jakiś tam grajków

poza tym Gordon zagrał 9 spotkań i nie wiadomo ile jeszcze zagra więc rzucanie mu maxa na lewo i prawo można by dokładnie przemyśleć - inna sprawa, że teraz to już chyba wszyscy są przepłaceni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

zdalem sobie wlasnie sprawe, ze chcac nie chcac bede musial kibicowac Hornets w przyszlym sezonie i spojrzalem sobie na ich sklad. zdalem sobie rowniez sprawe ze nie mam pojecia o co chodzi.

 

http://hoopshype.com/salaries/new_orleans.htm

 

jest Rashard Lewis - to on nie dolaczyl do Miami ? wykupili jego kontrakt ?

jest Ryan Anderson ?! po cholere podpisywali go majac UniBrow ? Davis ma grac na centrze ?

Robin Lopez ? to juz naprawde nie bylo lepszego centra ? znowu bede musial ogladac ta sierote jak nie potrafi zlapac pilki ?

WARRICK ?!! czlowiek sie ucieszyl ze Nash wreszcie poszedl z tego wypizdowia i takich disgraceful zawodnikow jak Warrick nie trzeba juz ogladac to widze ze wpadlem z deszczu pod rynne ?

Jason Smith ? to jest ten bialas z Philly ktorym zaczal sie jarac ai3 i nagle dostal season ending injury (brawo ai3) ?

 

przyznam sie ze nie widzialem w zyciu tego Aminu, ale kibice Hornets mowili o nim ze to jest koles na poziomie all-defensive i w statsach faktycznie bardzo dobrze wypada w ataku. ktos go tutaj ogladal ? to samo Rivers (to jest syn Doca ?), mial isc wyzej w drafcie, troche sie obsunal, jak go oceniacie ? rzuca trojki ? potrafi skonczyc pod koszem ? broni cokolwiek ? jak jego pre-draft measurements ?

 

dalej jakies ziomki typu Xavier Henry - brzmi jak ci kolesie z NBA live 2005 ktorzy maja po 50 overalla - Greivis Vasquez - cos mi sie obilo o uszy ze to jakis koles z europy. nie znam wiekszosci skladu. wow :D

 

ale troche to dziwnie wyglada...

AD - PF

Jason Smith - PF

Anderson - PF

Warrick - PF

 

w sumie to moze i dobrze bo nie starczy minut dla Hakeema "najgorszy gracz ligi wg RAPM" Warricka.

 

rozumiem ze s5 ma byc:

Rivers-Gordon-Aminu-Anderson-Davis ?

 

dobrze by bylo jakby ktos tutaj cos rozjasnil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie da się ukryć, że przy obecnym rosterze Hornets oba picki z draftu nie będą grać na swoich pozycjach

więc AD będzie się boksował pod koszem z gościami +15 kilo (z drugiej strony w ostatnio modnym small ballu taki zawodnik to skarb) a Rivers będzie grał na 1 jako 2 na którą nie ma miejsca w s5 :D

 

a Lewis dostał chyba amnestię i Hor dopłacają tylko ten sezon do końca bo reszta kasy od MIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdalem sobie wlasnie sprawe, ze chcac nie chcac bede musial kibicowac Hornets w przyszlym sezonie i spojrzalem sobie na ich sklad. zdalem sobie rowniez sprawe ze nie mam pojecia o co chodzi.

Aminu na razie bust, ofensywnie beznadziejny, Xavier Henry totalny szrot, Vazquez to akurat zupełnie przyzwoity typ.

 

Austin Rivers to koleś, który idealnie wpisuje się w całą litanię faworytów ai3 od Jenningsa, przez JR Smitha do Kemby Walkera. Chucker bez głowy i obrony, rozmiarowo jak Stephen Curry, tylko że ma grać na SG. Jak dla mnie bust i lifetime ~50% TS.

 

Ogólnie wdepnąłeś trochę z tym zakładem - o ile Gordon i Davis mogliby wyciągnąć więcej W niż Suns, to całkiem możliwe, że Hornets od startu wyrzucą sezon do śmietnika i będzie tank mode since the day one.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aminu na razie bust, ofensywnie beznadziejny, Xavier Henry totalny szrot, Vazquez to akurat zupełnie przyzwoity typ.

 

Austin Rivers to koleś, który idealnie wpisuje się w całą litanię faworytów ai3 od Jenningsa, przez JR Smitha do Kemby Walkera. Chucker bez głowy i obrony, rozmiarowo jak Stephen Curry, tylko że ma grać na SG. Jak dla mnie bust i lifetime ~50% TS.

 

Ogólnie wdepnąłeś trochę z tym zakładem - o ile Gordon i Davis mogliby wyciągnąć więcej W niż Suns, to całkiem możliwe, że Hornets od startu wyrzucą sezon do śmietnika i będzie tank mode since the day one.

watpie ze beda tankowac. kiedy ostatnio team zdobyl 1 pick i dalej tankowal ? zreszta to nie ma znaczenia, bo Suns zaczna sezon 0-8 to tez szybko beda tankowac :D

Aminu rozumiem nie potrafi rzucac, ale jego obrona jest podobno super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibicowałem NOH od pojawienia się u nich CP#3, a kiedy odszedł "głupio" mi było ich porzucić. O ile skakałem z radości, że nr 1 draftu wylosowaliśmy o tyle to co się działo już po nie dokońca rozumiem. Póki co to ja widzę opcje w ataku podobną do tej z orlando. Napierdalamy zza łuku a co Davis zbierze i dobije to jego, zwłaszcza, że Rivers jako PG może być totalnym niewypałem. Vasqez jest ok na te kilka minut z ławki, ale nie na na s5. Trochę mnie dziwi, że nie próbowali handlowac Gordonem.... ale to może przez mój jakiś osobisty uraz do niego.... jakoś nie widzę go zdrowego przez 82 mecze + PO (heh póki co to mu to w NOH nie grozi). Szkoda mi troche odpuszczenia sobie Bellineliego. Podpisali Masona, ale jeszcze nie wycztałem za ile, wiem za to na ile - 4 lata. Co do Smith'a.... mi się osobiście koleś podoba. Rewelacji nie ma, ale koleś coś zawsze drużynie da - coś zbierze, rzuci, czasem nawet zablokuje. A Aminu.... jak do nas przychodził to naczytałem się jaki to jest zajebisty prospect jak się rozwija...... ale ja uważam, że więcej już raczej z niego nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watpie ze beda tankowac. kiedy ostatnio team zdobyl 1 pick i dalej tankowal ?

No to nie tyle tankować co nie będą sobie zawracać głowy wygrywaniem.

 

W Suns kontrakty managementu i Gentry'ego kończą się po tym sezonie i pewnie dlatego budują taki middle of the road team, żeby przy negocjacjach za rok lepiej wyglądać z "panie, MVP odszedł, jeden z najlepszych zawodników ligi, a myśmy i tak 30W zrobili!!!!1" zamiast "wykonaliśmy doskonałą robotę przegrywając 65 meczów i walcząc o wysoki pick".

 

Jakby był konkurs z 10 milionami do podziału, kto lepiej zakończy RS, to Hornets by pewnie wygrali, ale w sytuacji obu zespołów dwa ciężko wyszarpane W Suns kontra dwa odpuszczone mecze Hornets i różnie to może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie tyle tankować co nie będą sobie zawracać głowy wygrywaniem.

 

W Suns kontrakty managementu i Gentry'ego kończą się po tym sezonie i pewnie dlatego budują taki middle of the road team, żeby przy negocjacjach za rok lepiej wyglądać z "panie, MVP odszedł, jeden z najlepszych zawodników ligi, a myśmy i tak 30W zrobili!!!!1" zamiast "wykonaliśmy doskonałą robotę przegrywając 65 meczów i walcząc o wysoki pick".

 

Jakby był konkurs z 10 milionami do podziału, kto lepiej zakończy RS, to Hornets by pewnie wygrali, ale w sytuacji obu zespołów dwa ciężko wyszarpane W Suns kontra dwa odpuszczone mecze Hornets i różnie to może być.

Masz rację chytruz, tylko zobacz, że ten zespół wydaje się być sensowniej budowany - są strzelcy, jest go to guy, jest koleś od obrony, ma kto zagrać picka, ma kto rozciągnąć grę. Jasne, że to wszystko jest niepewne, nie wiadomo kto tam ma rozgrywać, czy rivers się w tej roli odnajdzie, ale talentu jest tam kupę więcej niż w suns. Sam eric gordon to więcej talentu niż cała pierwsza piątka phoenix. Jeśli się nie połamią, powinni spokojnie zrobić lepszy bilans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.