Skocz do zawartości

Zróbmy to raz jeszcze... (Miami Heat 12/13 offseason & RS)


Luki

Rekomendowane odpowiedzi

To może określ, czy Heat w ogóle mogą kogokolwiek podpisać? Rozumiem, że zawodnicy z dłuższym stażem w lidze są zabronieni.

Albo trzeba stworzyć listę zawodników, którym wolno zadawać się z Heat :)

teraz zauwazylem twoja odpowiedz

 

ale chyba nie za bardzo rozumiesz o co mi chodzi.

 

nie tylko mam na mysli heat, podobnie jest teraz z lakers. doszlo paru grajkow (dwight i nash) i nagle podobno martin chce bardzo bardzo do nas dolaczyc. dlaczego? oczywiscie dla pierscienia. goscie beda sobie grac w roznych klubach, by zdobyc kase, a jak beda konczyc kariere, to na ost sezon beda szukac teamu, w ktorym maja najwieksza szanse by ten pierscien zdobyc, zeby byli laczeni z mistrzami, co jest chore IMO.

 

allen lepszej roli niz w celtics tu nie bedzie mial. moze rondo mu zabieral gre ale tu bedzie wchodzil z lawki i robil pewnie to samo, wiec nic nowego. to nie tak, ze mam pretensje do Heat ale do zawodnikow. Taki K - Mart mogl w tamtym roku dolaczyc do lakers ale wybral clipps bo mogli mu dac wiecej. wie ze jest u schylku kariery wiec chce pierscienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wszyscy żyją Lakersami, co znów odciąga uwagę od Heat, co z kolei działa oczywiści in+ ściagając presję.

 

Na te dwa ostatnie miejsca w rosterze jest coraz więcej chętnych - Milicic, Blatche, a teraz Harrallson i Andersen. Harris straszy odejściem do Europy, chcąc wymóc na Heat gwarantowany kontrakt, dla Varnado październikowy camp będzie to wóz albo przewóz, Dozier chyba ma też ostatnią szansę, Gladness i Juwan Howard juz sie pojawiaja w Triple A by potrenować z 10 innymi graczami Heat, a pewnie jeszcze ze dwa ciekawe nazwiska sie pojawia na jesiennym campie.

Pomimo gwarantowanego kontraktu nie jest pewne, czy Pittman ostanie sie w ostatecznym składzie, jak wypali jakaś inna ciekawa opcja. Nadal nie wiemy też, czy Miller będzie grał w tym sezonie, czy będzie na liście kontuzjowanych zwalniając dodatkowe miejsce w rosterze.

 

I teraz kwestia pierwszorundowego picku poruszonego przez Chytruza za Perka:

 

Heat w tym momencie nie potrzebują młodego prospekta z draftu, więc z pocałowaniem ręki oddaliby ten pick z Philly za Perka, następnie amnestionowali Millera i spuściliby Joela z kolejnym pickiem do Minnesoty, czy Milwaukee. Kontrakty Millera i Anthonego daja 10mln$ za 8,5mln$ Perka. dochodza jeszcze wolne miejsca w rosterze.

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy żyją Lakersami, co znów odciąga uwagę od Heat, co z kolei działa oczywiści in+ ściagając presję.

Nie wydaję mi się, żeby w Miami nie czuli ciśnienia z powodu Lakersmanii. Wręcz przeciwinie, uważam że są mocno obsrani przed starciem z nimi. Zwłaszcza, że tytuł póki co jest z gwiazdką i miało być not one not two...... a najwięksi hejterzy tylko czekają na krew. Ok, mogę znowu usłyszeć, że Heat mają na to wylane co powiedzą hejterzy, ktoś wcześniej pisał, że najtrudniejszy był ten pierwszy tytuł teraz to już będzie z górki. Ale nie gadaj mi, że oni na wieść o transferach Lakers mają to w nosie i ani trochę nie czują oddechu na plecach. Cały sezon będzie krążyć za Miami hasło - Bij mistrza, Beat the Heat..... a nie Lakersi mają Howarda, Nasha.... itp. Presja jest ogromna a z każdym kolejnym dniem sezonu będzie wzrastać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że Howard w LA to nie jest dla Heat dobra wiadomość, bo to poważny contender będzie, ale.. dopiero w czerwcu. Na tą chwilę ważniejsze są wzmocnienia Celtics, bo to ich Heat musza pokonać jak trzeci raz pod rząd planują zagrać w finale. Wiadomo, że Howard i Kanadyjczyk w LA daja do myślenia, jednak Kanadyjczyk ma juz 67 lat, a Dwight właśnie jest po pierwszej (ponoć) poważnej kontuzji. Rozumiem extazę wielu kibiców graczy z Lakers i samych kibiców tego klubu, ale po Heat wiemy, że 2+2 nie zawsze daje 4. Obaczymy jak im to wszystko wypali, czy będzie w Lakers chemia, czy Mike Brown to wszystko ogarnie, czy któryś z podstawowych playarz nie złapie kontuzji i czy podołają Thunder w Finale konferencji. Lakers to problem na czerwiec dla Heat i na Florydzie z pewnością nie są z ich powodu obesrani, co nie zmienia faktu, że pojawił sie poważny przeciwnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz kwestia pierwszorundowego picku poruszonego przez Chytruza za Perka:

 

Heat w tym momencie nie potrzebują młodego prospekta z draftu, więc z pocałowaniem ręki oddaliby ten pick z Philly za Perka

To czemu tego nie zrobią?

 

 

Btw, Josh Harrison to będzie mały steal dla Heat jeśli go zaproszą na camp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czemu tego nie zrobią?

 

 

Btw, Josh Harrison to będzie mały steal dla Heat jeśli go zaproszą na camp.

Wg mnie jakiekolwiek wymiany pomiędzy tymi drużynami są mało prawdopodobne. A jeśli już to dopiero w draft night, kiedy zagrają juz ten sezon Perkiem i Hardenem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czemu tego nie zrobią?

 

 

Btw, Josh Harrison to będzie mały steal dla Heat jeśli go zaproszą na camp.

Harrellson jak Woody Harrelson z Biali nie potrafią skakać ;)

 

Trade jest jednak raczej nie do przeprowadzenia, bo Oklahoma traci kloca na Howarda i do tego wzmacnia pod koszem ewentualnego przeciwnika w Finale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harrellson jak Woody Harrelson z Biali nie potrafią skakać ;)

 

Ta, sam się zdziwiłem, że tak napisałem. Starzeje się.

 

Trade jest jednak raczej nie do przeprowadzenia, bo Oklahoma traci kloca na Howarda i do tego wzmacnia pod koszem ewentualnego przeciwnika w Finale.

Oklahoma pewnie by dopłaciła niemało, żeby ją ktoś uwolnił od Perka, zwłaszcza kiedy czeka ich podpisanie Hardena i daleka wyprawa w luxury. Za rok pewnie będą musieli mu zrobić amnestię, a tu ktoś uwolniłby ich od podarowania Perkowi kilkunastu baniek za darmo i jeszcze dałby pick? No brainer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oklahoma pewnie by dopłaciła niemało, żeby ją ktoś uwolnił od Perka, zwłaszcza kiedy czeka ich podpisanie Hardena i daleka wyprawa w luxury. Za rok pewnie będą musieli mu zrobić amnestię, a tu ktoś uwolniłby ich od podarowania Perkowi kilkunastu baniek za darmo i jeszcze dałby pick? No brainer.

+1. Nie dość, że perk oddala wizję hardena, to w ataku jest tak nieprzydatny, że oddaje to, co daje w obronie. Natomiast heat nie grali by perkiem ani minuty imo w serii z okl, bo do krycia ibaki i tak się nie nadaje, a okl nie ma nikogo grającego post up, więc ta jego obrona też do niczego by się nie przydała, a na p'n'r by go zajechali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest obrona zawodnika rolującego. Dobry obrońca picków wychodzi wysoko i broni zarówno rolującego jak i ball handlera.

 

Perk zawsze wychodzi nisko i raczej odpuszcza ball handlera, który urywa się po zasłonie i to zwykle on sieje spustoszenie.

 

Tak przynajmniej ja to widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że mało kto oglądał. Tutaj można obejrzeć kluczowe momenty serii:

 

Dej pan spokój, żenujący filmik.

 

Jak oglądałem ten mecz, to śmiałem się, że Manu nie ma moralnego prawa mieć żadnych pretensji, że ktoś go wyjebał na flopa, a tu widzę, że flop aside, to był dobry call.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dej pan spokój, żenujący filmik.

 

Jak oglądałem ten mecz, to śmiałem się, że Manu nie ma moralnego prawa mieć żadnych pretensji, że ktoś go wyjebał na flopa, a tu widzę, że flop aside, to był dobry call.

 

filmik choć wyrywkowy nie pokazuje gry obronnej drugiej strony czyli lania przez OKLA po łapach graczy spurs bez gwizdka w co drugiej akcji w pewnym momencie.....

 

pisałem o tym ze trzykrotnie była krótka narada graczy spurs którzy wiedzieli "co jest grane" i wymieniali spojrzenia mające uspokoić "wewnetrznie" nerwy....

to nie ta wyliczankastraty punktów i dadania ich Okli (trafna dodam) była zabójcza tylko psychcznie niszczące nierówne a bardzo widoczne traktowanie obu zespołów

 

mimo to spursi trzymali fason

 

ja tam bym zszedł całym zespołem i byłaby afera na całego plus gigantyczne kary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.