Skocz do zawartości

Bulls 12/13


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

i tu pojawia sie pytanie jak bardzo Kirkowi zalezy na powrocie do ChiTown

 

Bo wszyscy wiedzą jak kocha to miasto i jak zawsze podkreslał że tu chce skonczyć karierę

z drugiej strony nie jeden juz tak w przeszłosci gadał a portfel i tak odgrywał znaczacą rolę

 

Ja sie na niego jakoś wybitnie nie napalam, bo juz kiedyś pisałem, ze Watson wg mnie jako backup dla Rose'a (a to jest w sumie najważniejsze) jest lepszy

Bo jako starting PG na przetrzymanie sezonu i Kirk i CJ są na tym samym poziomie

 

Ani jeden ani drugi problemów Bulls nie rozwiąże, bo najlepszym podającym w zespole i tak pod nieobecnośc Derricka bedzie Noah...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://espn.go.com/chicago/nba/story/_/id/8124358/sources-chicago-bulls-reach-derek-fisher-brandon-roy

 

 

Pół sezonu grali bez Rose'a i dali radę z CJ'em. Jakby doszedł Kirk jako back-up, Teague by się uczył, to by starczyło w zupełności.

Tak się wypowiem na cały offseason:

Out: Brewer, Asik($)

In:Kirk, Roy, mięso pod kosz

Stay: Boozer, Korver, CJ

To jest taka moja lista życzeń.

Nie ma co rozwalać tak dobrego składu, szukać tylko okazji(Roy, Allen, Anthony Randolph(?)), dołożyć kogoś konkretnego z doświadczeniem(Kirk) i śmiało jedziemy do przodu.

Bez powrotu Rose'a do formy mvp ta drużyna nie ma szans na mistrzostwo. Deng, Gibson, Noah są absolutnie nietykalni. Razem z nimi i Derrickiem w formie Chicago od razu staje się contenderem, nie zapominajcie o tym. Trzeba jakoś przetrzymać ten sezon, w PO startować z pozycji underdoga i tyle w tym temacie. Sezon 2013/2014 jest nasz;)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli bulls zamienią Asika na Lee to uznam to za sukces

jakoś nie zauważyłem sporej inwestycji w Asika i Gibbie oraz jakis wysoki Euras z ulicy sprawią że da rade zapomnieć o nim

w sumie teraz widzę że przed Tiague'm nagle wyrosła ogromna szansa na zaistnienie w bardzo dobrej ekipie od razu na głęboką wodę

 

brata nie lubie do którego jest podobny w grze ale jak "uruchomi" Boozera ( który raz się łudzę) może być ciekawie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche wody upłynie nim Teague zacznie coś fajnego ugrywać z kolegami, na obecną chwilę bliżej mu stylem do Jenningsa, ale na dużo gorszej skuteczności. fajny energize z ławki to fakt i jak podpiszą Kirka to on musi w s5 grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rox chcą asika

bulls chca lee

asik obecnie gra w bulls

lee obecnie gra w rox

 

prosciej się nie da, kazdy gm w histrii jakiegokolwiek sportu amerykanskiego wpadl by na pomysl snt.

we'll see.

ale

lee to swietny obronca, ktrot trafia trojki na 40% i potrafi cos wiecej niz tylko ciskanie zza luku, ba nawet na 1 pogra.

lee to perferct fit, polaczenie korvera i brewera, oczywiscie umiarkowane.

asik?

jak pisalem asika mozna zastapic fesenko, ale jest nawet lepsze nazwisko: jared jeffries, który lubi zrobić róznice w pomalowanym, teraz jest (chyba ?) FA.

kirk ponoc chce cale mle (duh), slyszalem ze z roya nici, ale bulls chca billupsa, ktory po powrocie rozy +kontuzjach moze grac na 2.

Bulls poza tym sa bardziej sklonni zatrzymac jl3 niz cj'a, i wyglada na to ze regula "nie gramy rookie" sprawdzi sie w nastepnym sezonie, chyba ze garpax perfidnie przespia i nie dosc ze nikogo nie podpisza to jeszcze straca to co maja, co jak wiemy jest bardzo mozliwe, ALE:

billups zamiast cj watsona

lee zamiast brewera

jeffries zamiast asika?

well enough, do tego nie krzywdzące TAK BARDZO kasy klubowej, bo podatek tak czy srak trzeba placic.

rose, deng, boozer, noah, st jimmy, taj, tig, rip + korver to jest ~70 mln.

lee (18/3 ?), jeffries (min vet), billups (min vet- gra z ripem) to mniej niz 10 baniek.

dream, ale do zrobienia.

ale studzac optymizm, zatrzymanie korvera juz bedzie wielkim sukcesem (ehh).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rox chcą asika

bulls chca lee

asik obecnie gra w bulls

lee obecnie gra w rox

 

prosciej się nie da, kazdy gm w histrii jakiegokolwiek sportu amerykanskiego wpadl by na pomysl snt.

we'll see.

Naiwne pytanie bo nie śledzę nowej umowy CBA, ale czy można robić S'n't z drużyną którą zaproponowała danemu graczowi kontrakt?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

theo

jeffries to inteligentny obronca, ktory w nix grywal na 5 poza tym mozna grac nizszym lineupem bo taj to legendarny (zajebiste slowo :P) obronca i nawet ze swoim wzrostem moze grac na 5 jesli bulls akurat nie graja z lakers czy magic, ale nie wiem jak jest jego "status" bo nie widze go na liscie FA a i kontraktu nie ma.

 

asik ma dopiero 11 podpisać wiec jest czas, ale i tak szanse ze garpax dokonaja takiego ruchu oceniam na male.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest kilku potencjalnych zamienników za Asika jeśli go stracimy tylko , że znając opieszałość i czekanie do końca zarządu to nikogo ciekawego nie podpiszemy bo już inne zespoły zaczynaja brać wysokich a my czekamy jak zwykle ...

hell yeah.

Chicago Bulls will have to make a decision by July 10, 2012 on CJ Watson and Ronnie Brewer Options.

no po kiego huja czekać? przedłużać albo nie żadna filozofia.

 

ale mam lepsze:

The Bulls would be very wise to stay quiet until Asik has officially signed on June 11. We don't want Houston offering a 4 year deal to Asik

także do 10, ba nawet do konca tego tygodnia wszyscy wartosciowi zawodnicy powinni sie rozejsc,

a lee dostal 32/5 od rox, a billups 4/1 od clipps.

 

i niech mi ktos powie ze polityka tych trzech pajacy jest dobra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.