Skocz do zawartości

Bulls 12/13


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

k**** Bulls się normalnie rozpadają.. tak tak są liderzy, szkielet drużyny - Rose, Deng, Noah, ale jednak w Chicago siłą była właśnie ta ławka, team spirit, team defence, Asik miażdżący pod koszami, Korver wchodzący z ławki i od razu siekający tróję.. Tego już może nie być i bez Rose'a i być może Denga Chi mogą wyglądać tragicznie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na c*** wam ten Harris ktoś mi powie?

Bo jak Rose nie wróci przez pół sezonu to zadnego pg nie mają, dobrego zadnego, ale to tylko takie ;gadanie bo wg prio O'Connora Danny Green/Rush/Redick są do pozyskania nie Korver, zobaczycie tam w Bulls będziecie żałować ze wam się Harris koło nosa prześlizgnął :P:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5-5-15 dla asika?

powiem wam cos.

podpiszcie sobie fesenko za milion rubli, dajcie go do chicago i u thibodo będzie drugim asikiem, trochę gorszym w D ale lepszym w O.

bulls jeśli to wyrównają zablokują się na 3 lata, będa musieli wyjebać albo boozera za darmo albo pół ławki, o extension dla taja nie ma mowy.

pytanie do ludzi znajacych sie na nowym cba, czy mozliwe jest snt asika za c.lee, pytam bo oba są zastrzeżeni. 1.5 roku temu była taka oferta, i jej nie chciałem, tak jak każdy, dziś modlę się by to się stało, bo lee - jako zawodnik z pozycji 2 będzie tani (15/3 ?), poza tym houston wzieli trochę na obwód, a dla bulls lee jest perfect fitem.

daamn.

 

Jesli bulls podpisza kirka (zlozyli mu propozycje), prawdopodbnie zamkną poszukiwania pg w FA, mysle że dokoptują rafera alstona albo zostawią kogoś z dówjki watson/jl3.

Jesli ten sezon ma byc stracony, to niech nie kombinuja i graja dwojka kirk-tig, nie oszukujmy się to będzie jedna z najgorszych par w lidze na pozycji nr 1, ale moze przynajmniej tig sie rozwinie, wiem ze kilka dni temu pisalem o tym ze tig grac nie bedzie, ale moze podlapie szybko system i coz, zlapie jakies minuty, to będzie inny sezon, trzeba sie na to nastawic, dlaczego nie postawic na mlodziez tym razem.Oczywiscie w normalnych okolicznosciach tig by wgl nie gral ale zobaczymy.

 

bardzo chcialbym roya w bulls, nie wiem dlaczego ale wydaje mi sie ze jeszcze da rade pograc na wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem skąd taka chęć niektórych na Roya... ale może po prostu to ja jestem nieufny.

 

mogą wymienić Lee za Asika w podwójnym s'n't.

 

a co do gorszych pg to nie wiem jak inni, ale Lakers mogą się licytować. nie dramatyzuj mycek, trochę pozytywnego myślenia ;) nastawiasz się na najgorsze a zaraz chcesz Roya licząc że będzie w stanie pomóc bulls

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do gorszych pg to nie wiem jak inni, ale Lakers mogą się licytować. nie dramatyzuj mycek, trochę pozytywnego myślenia ;) nastawiasz się na najgorsze a zaraz chcesz Roya licząc że będzie w stanie pomóc bulls

mysle ze roy nawet z rozwalonymi kolanami moze pomoc bulls, bo byłby z miejsca jedynym graczem który sam sobie coś kreuje, dlaczego mysle ze roy będzie pożyteczny gdziekolwiek by nie trafił? bo chłop bazuje na swoich umiejętnościach a nie warunkach fizycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem skąd taka chęć niektórych na Roya... ale może po prostu to ja jestem nieufny.

 

mogą wymienić Lee za Asika w podwójnym s'n't.

 

a co do gorszych pg to nie wiem jak inni, ale Lakers mogą się licytować. nie dramatyzuj mycek, trochę pozytywnego myślenia ;) nastawiasz się na najgorsze a zaraz chcesz Roya licząc że będzie w stanie pomóc bulls

#1 Roy moze okazać się bardzo duzym wsparciem

#2 IMO nie mozna robic snt z restricted FA gdy ten podpisze offer sheet z innym klubem gdyż z automatu są podpisywani przy ewentualnym wyrównywaniu ofert przez macierzysty klub....ale jest zakaz do tego klubu z którym restricted podpisał offer sheet ..... ale później poza wspomnianym wyjątkiem mozna ich pchnąć dalej - można za to robic extend and trade ale pamietać trzeba że deal moze być 3letni....

#3 PADŁO stwierdzenie wcześniej Kirka w Bulls - Bulls zaproponowali minimum vet a kirk dostal 7 równych/innych lepszych ofert więc bym na to nie liczył

 

a od jeszcze jednego sezonu ekipa ponad $4M od tax level w ogóle będzie miała zakaz podpisywania snt!

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#2 IMO nie mozna robic snt z restricted FA gdy ten podpisze offer sheet z innym klubem gdyż z automatu są podpisywani przy ewentualnym wyrównywaniu ofert przez macierzysty klub....ale jest zakaz do tego klubu z którym restricted podpisał offer sheet ..... ale później poza wspomnianym wyjątkiem mozna ich pchnąć dalej - można za to robic extend and trade ale pamietać trzeba że deal moze być 3letni....

wiem to Ignazz... ale mi chodzi o to, że jeszcze nie podpisał. ma podpisać 11 i może do tego czasu jeszcze będą coś kombinować?

 

 

Kurde! Jest możliwość, aby wypi*****ić Boozera z Windy City!! I wy się przejmujecie tymi 15 mln dla Turka? Wolę Asika, bo on może się jeszcze rozwinąć. Z Boozera-Loosera nic nie będzie.

za kogo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak Rose nie wróci przez pół sezonu to zadnego pg nie mają, dobrego zadnego, ale to tylko takie ;gadanie bo wg prio O'Connora Danny Green/Rush/Redick są do pozyskania nie Korver, zobaczycie tam w Bulls będziecie żałować ze wam się Harris koło nosa prześlizgnął :P:)

To nie ma sensu kompletnie, Bulls mogą mieć do powrotu D-Rose'a Teague'a nawet na pg, jest to druzyna na tyle głęboka, że spokojnie mogą ugrywać coś z nim nawet na PG, sprowadzać Harrisa żeby się marnował potem na ławie za grubą kasę? No fuckin way, do tego tracą depth z ławki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Bulls wyrównają ofertę Rockets za Asika, to prawdopodobnie zastosują amnezje na Boozerze.

Ktoś mądrze pisał już w tym temacie, że jeżeli ktoś myśli, że takiego gracza jak Boozer, taki kontrakt się amnestiuje w tej lidze, to chyba mało wie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.