Skocz do zawartości

Bulls 12/13


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

aha, ale nie, na to nie ma szans, patrze na kontrakt harrisa i to co daje wiec lepiej juz pozostac z watonem za 4 mln niz harrisem, poza tym, taki move powoduje ze bulls sa grubo ponad 80 mln damn.

słyszałem że bulls ustawią sie w kolejce po delonte westa, a jeśli zarzyczy sobie taka kase jaka dostawal przez ostatnie sezony to czemu nie, na pewno lepsza opcja niz kirk hinrich, świetnym fitem bylby brooks, ale nie wiadomo ile bedzie chcial, ale i tak stawiam ze bulls przespia całe FA i dodadzą do składu jakiegoś mało znaczącego starca.

strefa podkoszowa nie stanowi problemu (choc przy obecnej sytuacji zastanawiałbym się nad snt z udziałem asika: mayo,beasley?), gorzej z obwodem:

-/-/tig(który grać nie będzie)

rip/-

deng/st.jimmy

 

podobno rafer alston ma byc na jakims campie bulls, dodadzą w optymalnym przypadku kirka, krovera tak czy siak trzeba zostawić bo JUZ nie ma takiego strzelca za mniejsza kase.

Nie wiem, pg to najwazniejsza pozycja u chicago bulls, kto by nie gral na tej pozycji, zawsze moze liczyc na sporo rzutów, trzeba tu goscia ktory kreuje, sam i kolegom, do znudzenia, hinrich nie jest takim graczem, tig nie bedzie grał, bulls maja problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd pewność że Teague nie będzie grał? mycek, wybacz, ale pierdolisz. wiem że TT bla bla bla ale jeśli jest taka bieda na pg do powrotu Rose'a to chłopak będzie grał. szczególnie że bolkiem nie jest i coś potrafi. podejrzewam że wzięli go właśnie jako tymczasowe zastępstwo Derricka i poźniej niezły i tani bu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ogarnijcie dwie sytuacje.

1) wypowiedz toma na temat tiga, a szczególnie o tym że droga z ncaa do nba jest bardzo długa a tig musi cięzko pracowac i uczyc sie systemu, jak dla mnie to znaczy tylko jedno.

2) sytuacja jimmego butlera, jak wypadł hamilton czy deng, tom grał trzema gościami na pozycjach 2-3, rzadko spotykane, butler grzał ławę nawet wtedy gdy były pierońskie minuty dopiero przy końcu sezonu butler załapał się do rotacji i nawet grął dobre minuty, ale i tak przeważnie wychodził na parkiet ze scalabrinim czyli albo kiedy było +20 albo -20.

 

Chicago to wręcz fatalne miejsce dla debiutantów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morey spotka się dziś/jutro z asikiem.

Ok bulls mają niepowtarzalny komfort z taka tablica, ale czy naprawdę asik jest wart mega-pieniędzy które dostanie?

Dużo tez zalezy jak bardzo zdeterminowani sa rox, jeśli bardzo bardzo, to można by było rozmawiać z nimi o jakimś snt.

scola za asika+coś wartosciowego.

dream.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to znaczy tylko jedno.

znaczy wypierdalaj i wrzucam cię na ignora!

no patrz ten Thibs jest tak zajebsity że Forman powinien z hajsem w gębie do Toma biec by umowę podpisać by z drugiej strony Tom był tak zatwardziałym konserwatystycznym betonem by nie grać dobrym graczem z powodu jego stażu.

Mycek zliutuj się bo czasem rozumiem tego józefa .

ty qrwa czasem starą na konto puszczasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogarnij fakty człowieku Butler nie grał nawet wtedy gdy na pozycjach 2-3 było dostępnych (zdrowych) 3 zawodników, cały czas można słyszeć że TOM po prostu nie gra debiutantami, nawet asik miał ograniczone minuty w rookie season, ba nawet w poprzednim grywał jakieś śmieszne minuty, k**** przeciez ja tego nie wymyslam, poczytaj kogos w stylu kc johnson czy tego z espn, tom nie gra debiutantami deal with it.

tez takie pytanie wirakocza, czy ja cie obrażam ? jeśli nie to proszę odpuść z tą "starą" ile ty masz lat?

 

No i bam, asik bedzie miał propozycje 8 baniek za sezon (portland/houston).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie mam zbytnio pretensji do thibodo o to, ok, ma taki system, chcialbym poogladac wiecej butlera czy teraz teauga, ale to decyzja thibodo, thibodo to -nie wiem- top 3 trenerów w nba w tej chwili, więc odpuść.

 

a i dlaczego napisałes "dobrym graczem" kogo masz na myśli?

ja nie wiem czy tig z tym swoim rzutem, na realia nba jest obecnie "dobrym graczem" na poziomie nba oczywiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asik podobno dostał proozycje kontraktu na 8mln od Rox

Troche to komplikuje sprawę, bo wg mnie ten chłopak nie jest tyle wart, tym bardziej, ze poprzedni sezon obnażył wiele z jego braków. o ile w D zaczyna sobie świetnie radzic tak w ataku jest nieprzecietnym kołkiem, który nie potrafi złapac piłki w ręce, albo zakończyc akcji spod kosza wsadem, tylko sili sie na jakieś rzuty od deski (co jak wielu widziało wpada niezbyt często). W trumnie jest zajebiście wolny kiedy dostaje piłkę

Dlatego też obok wielu zalet i tego co dawały jego zmiany w Bulls wg mnie 8 mln to nie jest kwota, którą należałoby wyrównywać

Inna sprawa to dziwne, ze Rockets, którzy podobno czyscili przedpole na Howarda teraz chca kase wywalic w Omera...

 

A no i gadki o KG sie potwierdziły. Ale jak przeczytałem 34mln za 3 lata gry to zdębiałem!!! Juz pomijam kwestię Bulls, bo w Chicago nikogo nie stac na takie kontrakty przy obecnym salary, ale jak to ustawia Boston?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogarnij fakty człowieku Butler nie grał nawet wtedy gdy na pozycjach 2-3 było dostępnych (zdrowych) 3 zawodników,

Mycek ja się naprawdę dziś staram ogarniać, uwierz.

Fajnie że ktoś tam pisał że Thibs nie gra debiutantami. Tylko jakich on miał tych debiutantów przez te dwa sezony kołczowania?

A tu gadka jakby facet nie dawał grać jakiemuś mega talentowi tylko kisił go na ławce. A fakty są takie że zarówno Omer jaki Butler mieli swoje momenty ale zwyczajnie to nie są jakieś rewalacje czy wielkie talenty by mieli dostawać gro minut na parkiecie.

Ba skoro nie wystawiał Asika bo był debiutantem to czemu nie grał więcej skoro w drugim sezonie tym debiutantme już nie był?

Coś się Twoja teoria trochę nie klei.

NIe grał więcej bo nie robi jakiś rzucający na kolana postępów i tyle.

Więc ja wolę wierzyć że Tom zwyczajnie stawia na wąską rotację graczy i to przynosi mu korzyści w RS niż fakty takie że nie gra rookie bo są Rookie.

Jak będzie dobry i będzie się sprawdzał w taktyce TOma to będzie grał.

Jak młodszy z Teague będzie mu pasował się sprawdzał to dostanie minuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu gadka jakby facet nie dawał grać jakiemuś mega talentowi tylko kisił go na ławce. A fakty są takie że zarówno Omer jaki Butler mieli swoje momenty ale zwyczajnie to nie są jakieś rewalacje czy wielkie talenty by mieli dostawać gro minut na parkiecie.

wszyscy jarają się imanem shumpertem, ale ja sądze że butler jest nawet lepszym obrońcą, butler MOŻE byc lepszym obrońcą niż deng, dla thibodo to jest swego rodzaju talent i to wielki, bo defensywnie to potwór, a offensywnie już przychodząc do ligi umiał więcej niż brewer.

Ba skoro nie wystawiał Asika bo był debiutantem to czemu nie grał więcej skoro w drugim sezonie tym debiutantme już nie był?

Coś się Twoja teoria trochę nie klei.

Asika jako debiutanta wystawiał, pewnie dlatego że grał w euro i był na prawdę bardzo pożytecznym zawodnikiem, ba miał dostać mega kase w realu nawet. W drugim sezonie grał więcej ale tylko o 2.5 min, teraz dostanie 8 mln, dziwne.

 

Teraz mam wrażenie że butler dostanie duże minuty, tig? mysle ze za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem " troche " zaskoczony kasą jaką HOU zaproponuje asikowi , ale w dzisiejszych czasach , porównywalni lub gorsi gracze dostaja takie pieniądze , bulls mają ból głowy , fakt , że wyglądało by to tak : 5,5,11,11 czyli pierwsze dwa lata ok pod względem kasy , problem tylko w 3 roku bo 4 rok będzie schodzącym kontraktem , który łatwiej opylić najgorszy ten 3 rok , ale też w 2014/15 ostatni rok boza , który i tak albo zostanie zamnestiowany albo oddany gdzieś jako spadający kontrakt czyli w sumie można by było zaryzykować , ale nasz właścicel szuka oszczędności więc na to nie pójdzie i pozwoli odejść asikowi co prawda jest jeszcze opcja snt , ale Houston nie da zawodnika/ów , których byśmy chcieli : Martin/ Lee + któregoś z 10 pf jakich mają Patterson/Morris/White ( oprócz scoli ) my oczywiście coś od siebie dorzucając ... dlatego też stracimy go za nic , po prostu nie wierzę aby udała się nam taka wymiana patrząc na historię klubu po erze jordana niezwykle rzadko coś nam dobrze wychodziło a Houston jest ciężkim partnerem do rozmów i nie wierzę w cuda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pisałem zależy jak bardzo houston chcą asika, jeśli bardzo to scola za asika+future pick. Ale i tak wydaje mi się że wymiana lee za asika jest ok dla obu stron. Nie daje się takiej kasy gościowy który dotychczas nie grał 15mpg. Ale u know, u knooooow paxson, forman, bulls to wyrównają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, ale nie, na to nie ma szans, patrze na kontrakt harrisa i to co daje wiec lepiej juz pozostac z watonem za 4 mln niz harrisem, poza tym, taki move powoduje ze bulls sa grubo ponad 80 mln damn.

 

no co ty gadasz człowieku, jak patrze na Sala to Bulls są o 1 mln$ do przodu po takim ruchu i dodatkowo mają niezłego pg a nie jakiegoś watsona, Nasha nei uda się zdobyć Rose moze pauzować przez 1/3 nadchodzącego sezonu dodatkowo Devin ma spadający kontarkt, więc czego tu nei lubić w takiej wymianie.

 

a dlaczego niby Bulls mają wyrównywać ofertę Rox?:)

 

niech dają 5, albo jest lojalny i ambitny, ale lachy na hajs i won.

jak k mać lojalny i ambitny, my tu o Asiku i Bulls gadamy do jasnej ciasnej, czemu on miałby odrzucać tą ofertę Rox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu forman ma pierwszy zaoferować kontrakt, to jest pytanie!

bulls tutaj zostaną wyhujani to jest więcej niż pewne, z takimi geniuszami za biurkiem....

 

el.

brewer na 90% nie zostanie w bulls, jeśli asik zostanie to watson na pewno odejdzie, to sa niegwarantowane kontrakty, nie to co harris'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eL wyjaśnij mi jak to żes sobie policzył, ze bulls opłacałoby sie oddac Korvera i Brewera za niespełnionego wiecznie harrisa? Co on soba takiego reprezentuje, zeby oddawac aż dwóch czołowych rollsów???

Bo dla mnie on jest wart najwyzej jednego rolsa i ew. future pick

 

PS; Gdzie dziś Finał ogladasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eL wyjaśnij mi jak to żes sobie policzył, ze bulls opłacałoby sie oddac Korvera i Brewera za niespełnionego wiecznie harrisa? Co on soba takiego reprezentuje, zeby oddawac aż dwóch czołowych rollsów???

Bo dla mnie on jest wart najwyzej jednego rolsa i ew. future pick

 

PS; Gdzie dziś Finał ogladasz?

na gg ci napisałem co do meczyku @Joe, a tak dalej to

@mycek nie widziałem do końca że oni są nie gwarantowani, na hypsie patrzyłem a tam są jako normalne kontrakty, jeśli Rox serio dadzą Asikowi taki kontrakt to chyba niema szans żeby Bulls to wyrownali bo to jednak trochę bez sensu w ich sytuacji.

 

Co do tego po co Harris to napisałem bo Rose jest kontuzjowany i niema pewniejszej opcji niż taki Devin chyba gdzie indziej, to że on jest niespełniony to się już pewnie nie zmieni ale swoje potrafi weź zobacz zeszły sezon Jazz jak on grał a mu Corbin zabraniał drivować pod kosz czyli to co on w sumie najbardziej lubi, ogólnie cały czas z niego niezły pg wychodzi mi to na plus niż dwóch rolsów z czego jak mówi Mycek pewnie Brew w ogóle wypada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.