Skocz do zawartości

Bulls 12/13


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Ja myślę, że Derrickowi jako gwieździe trochę nie wypada wracać w takim stylu jak Shumpert, który wprawdzie gra już od ponad 2 miesięcy, ale bardzo często widać jak głowa by coś chciała zrobić, ale nogi go zwyczajnie nie niosą. Dość powiedzieć, że Shumpert w tym sezonie nie trafia nawet 40% z trumny, czyli prawie najgorzej w lidze. Rose nie może sobie pozwolić na taki powrót, bo jako gwiazda musi powrócić w wielkim stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety zbyt wiele w tych wygranych zalezy od przypadku i szczęścia, a ja w przypadki nie wierze

brzydki mecz, brzydkie zwycięstwo, ale jednak zwyciestwo...

 

Bulls sa aktualnie na 5tym miejscu z takim samym bilansem jak hawks, czyli najprawdopodobniej zagraja z bkn własnie w pierwszej rundzie i w drugiej ewentualnie z Heat

w sumie do szóstego miejsca i indiany bądź NYK niewiele bykom brakuje i w sumie sam nie wiem co bym wolał

bkn wydaje sie łatwiejszym przeciwnikiem, do tego Pacers Bykom w tym rs nie leżą strasznie, ale z drugiej strony pojedynek z Knicks to zawsze dodatkowy dla mnie smaczek...

 

zostało 8 spotkan, z czego dwa trudne z nyk i mia

hawks mają tylko 6 spotkan, ale w tym 3 trudniejsze mecze, o ile Bux bedą grali ambitnie a nie oleja sprawe i nie zawalcza o 7my seed

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacznijmy od tego ze Bulls w aktualnej sytuacji kadrowej są w bardzo trudnej sytuacji praktycznie z każdym z rozstawionych w pierwszej rundzie zespołów, wiec ja bym sie na te chwile skupił na wykreowaniu zdrowego składu, a nie na perspektywie (na razie mglistej) udziału w 2nd round i ewentualnego przeciwnika

 

nawet jeśli wróci Derrick to przypomnijmy ze bedzie co by nie mówic potrzebował czasu zeby sie zgrac, odnaleźc na parkiecie itd

do tego dochodzi niepewna sytuacja Noah, Gibsona, marco i RIPa a i Deng jest mega wykonczony

Ja wiem, ze JN13 ma wrócic na dniach, że Gibson po tym skręceniu powiedział ze chce jeszcze zagrać w RS, ale nikt nie gwarantuje ze tak sie stanie

ok 2tyg przed PO Bulls są rozsypani ale jakims cudem wciąż są groźni dla każdego i to trzeba przypisać chyba Thibo, choć jak niedawno wspomniał Wira wciąz ma problemy z graniem koncówek, co zreszta i dzis w nocy było widać, bo umówmy sie- ten floater Nate'a to było 50-50 i cudem sie udało wygrac

 

Nie mozemy mieć pewnosci jak Rose bedzie sobie radził z presją zegara i wyniku w ostatnich sekundach, a w Bulls nie ma Korvera, który ładnych parę razy ratował Bulls swoim jumperem, jest za to nieobliczalny Robinson, który jak pisałem w sasiednim temacie wygrał tylez samo co przegrał dla Byków w tym RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

końcówki w meczach byków są dziwaczne....

 

Ja wiem, że Byki to nie staruchy z Bostonu, czy starucho-połamańce ze Spurs ale Thibo co niektórych zajeździ... tak naprawdę to teraz co za różnica 5 czy 6 miejsce, a ten dalej Dengiem ponad 40 min, rotacja skrócona do 6 graczy, niby dużo kontuzji ale Teague czy nawet Thomas te kilka minut mogli by pograć, Rado dziś o dziwo zagrał... takie coś jest co sezon, w tym myśl naszego coacha nie ewoluuje, nawet w Miamo oszczędzają te swoje "maszyny"...

 

Tak teraz mi wpadło do głowy, tak szczerze to czy rok(jakby DR był zdrowy) albo 2 lata temu mieliśmy szanse na misia? Mi się wydaję, że żeby ta drużyna miała jakiekolwiek szanse wszyscy muszą być w zajebistej formie i bez kontuzji, a to jest rzecz niewykonalna... teraz widzę bardzo dobry team defensywny, ale z dziurą w postaci Boozera w pierwszej "5" oraz oprócz Butlera i Gibsona, słabo broniących rezerowych, wiec defensywna nie jest monolitem tak naprawdę... widzę też trenera który oprócz wcześniejszego zarzutu, nie robi też chyba postępów w ofensywie... widzę też bardzo dobry skład, ale czy można nazwać go mistrzowskim? Najgorsza sprawa, że nawet handlując Dengiem, bo kim innym i tak nikogo lepszego nie uzyskamy... do tego jeszcze skąpi właściciele, którzy potrafią rozpieprzyć przed sezonem prawie całą ławkę, czyli jeden z niewielu plusów nad innymi w lidze oraz wątpię, że nawet jakby team był już gotowy na misia, to czy zdecydowaliby się przekroczyć salary...

 

Patrząc na powyższe wydaje mi się niestety, że nawet z "poprawionym" Rosem(lepszy rzut, ale to tylko moje marzenia) możemy co najwyżej powalczyć w RS o 1-3 miejsce a potem może finał konferencji... i tak kilka lat, bo nie widzę w tej drużynie "potencjału zmian", będzie pewnie zastój, albo i regres... może jak Boozowi skończy się kontrakt, ale kogo Ci skąpcy podpiszą za niego...

Edytowane przez Barsa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malcolm Thomas podpisuje 2 letni deal. Że co? Ja rozumiem, że obecna sytuacja z bigmanami jest nieciekawa, ale 2 lata? Zwłaszcza, że zdaje się ma zawitać do nas Mirotic. No chyba, że Thibs ma wobec niego jakieś większe plany i chce zrobić z nim to co z Jimmym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.