Skocz do zawartości

Bulls 12/13


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie lukałem kiedyś na tabele i myślałem, czy Bulls mogą iść w tym kierunku żeby nie zając któregoś z miejsc 4,5,8 i wtedy wydawało mi się, że tak powinni zrobić, czyli uniknąć Miami do samego finału konferencji, ale potem przyszedł okres słabszej gry, Rose nie wracał i doszedłem do wniosku, że cokolwiek by się nie zdarzyło i tak pewnie skończą na 1 rundzie... ale teraz widzę, że Bulls jednak mogą zając te 6 miejsce(zagadką jest Boston i oszczędzanie "weteranów") i nawet byłbym bardzo zadowolony z serii z NY, a co byłoby potem? Jak to w sporcie różnie może być, ale chyba Miami jest za mocne... kwestia tylko czy w następnym sezonie będzie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko bedzie dobrze jesli tylko wroca do skladu wszyscy kontuzjowani zawodnicy.Co do Heat to to ze wygrywaja teraz wszystko to nie onzacza ze beda mistrzami.My tez wygralismy dwa sezony regularne z rzedu a mistrzostwa nie zdobylismy.Z Miami moze byc tak samo.Ja jestem za tym zeby wiecej sily zostawiac na decydujece rozgrywki.Let's Go Bulls!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bądźmy realistami

Bulls w tym roku szans na tytuł nie mają, przed nimi juz w samej konfie są w sumie dwa zespoły i nie ma wśród nich Knicks, których stawiam na tym samym poziomie co Byki

 

Kadrowo ChiTown są słabsi niz rok temu, do tego Rose, Gibson i RIP jeśli wrócą bedą potrzebowali czasu, zwłaszcza Derrick, który z połową składu nie zagrał nawet minuty.

 

Tez bym sobie zyczył Finału Bulls jako underdoga, ale zbyt wiele kłód ten zespoł miał rzucone pod nogami w tym roku z kontuzją Derricka na czele

 

Za rok, kiedy trzon sie wyklaruje, moze nawet doczekamy sie jakiegoś dobrego tradu, na który chyba JerryR bedzie musiał wyłożyc kasę po słowach brata Rose'a (nie wierzę ze to co mówił nie było choc cześciowo podyktowane ich prywatnymi gadkami o syt w Bulls).

Korver wracający do Bulls to marzenie, tym bardziej ze po jego odejściu trójka jest na katastrofalnym poziomie, dostępny na rynku bedze tez Reddick. A umówmy sie- bez pewnej opcji zza łuku Bulls nie są w stanie ugrac tytułu, bo mało kto jest w stanie

 

Nie mówię nawet o transferze Boozera bo po prostu wg mnie nie ma na to szans, ale chętnie bym sie zdziwił

natomiast nie zdziwiłbym sie gdyby z Chicago poleciał Deng jako dobra karta przetargowa w jakimś wiekszym transferze i choć tego nie chce to jednak są takie szanse tym bardziej ze juz od roku kilka razy było o tym głośno

 

I na koniec trzeba zdecydować co z RIPem. Wykorzystywanie jego gry i doswiadczenia w takim stopniu to raz marnowanie potencjału, a dwa osłabianie Bulls na pozycji gdzie i tak sa najwieksze problemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sensu w tradzie Denga za bardzo nie widze, bo co mozna za niego dostac? Lepszego zawodnika raczej nie znajda, no chyba ze jakis Love albo Horford zazada tradu, a na to sie na razie nie zanosi... Na pewno poleci Hamilton bo trzeba zejsc w salary. Moze Mirotic by do rotacji wysokich dolaczyl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś widział końcówkę Bulls-Nuggets? Nie rozumiem do końca o co chodzi z tym goaltending, czy piłka była w cylindrze(kominie?) czy nie, widziałem jak Thibo się pluł do sędziów, to był bad-call czy nie. Naprawdę, nie rozumiem co tam się stało, gdyby ktoś mógł objaśnić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku Denver to piłka już opuszczała obręcz. W przypadku Noah o wiele ciężej było podjąć dobrą decyzje. W każdym razie wydaje mi się, że Bulls jednak zostali skrzywdzeni.

Piłka po rzucie Marco dotknęła by obręczy, chyba tym kierowali się arbitrzy oglądając powtórki i odbierając punkty Bulls.

goaltending Koufosa też mocno dyskusyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Wygląda na to, że gwizdnęli dobrze. Dokładnie to co napisał Wirakocza, piłka po rzucie zmierzała w kierunku obręczy.

 

http://www.nba.com/analysis/rules_11.html?nav=ArticleList

Section I-A Player Shall Not:

g. Touch any live ball from within the playing area that is on its downward flight with an opportunity to touch the basket ring.

 

a tu dokładnie widać sytuację z Koufosem około 1:37 (podobna sytuacja Noaha w 1:45 przeszła)

 

[video=youtube;mHSsLnUUwCI]http-~~-//www.youtube.com/watch?v=mHSsLnUUwCI

Edytowane przez halfoat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(podobna sytuacja Noaha w 1:45 przeszła)

 

 

Noah w tym wypadku dobił prawidłowo bo piłka nie był w cylindrze i nie dotykała obręczy.

Thibs halo robi o to że dobitkę Koufosa zaliczyli bez analizy video a tego się domagał w przy dobite noah na 1,7 sek analizę video arbitrzy sobie zrobili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to ma dla was jakieś znaczenie, ale:

Officials: #7 Kevin Fehr, #41 Ken Mauer, #35 Kane Fitzgerald

//edit

Nawet obejrzałem ostatnie :30 i z tego co zrozumiałem (mam problemy z 100% zrozumieniem angielskiego komentaza) Thibo chciał zaraz po syrenie porozmawiać z Mauerem, ale nie pozwoliła mu ochrona (!).

Edytowane przez ncmpcpp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem nadzieję i przeczucie, że Derrick wyjdzie. Nawet usunęli go z injury report na espn, ale już przywrócili go. Widnieje przy nim komentarz, że nie zagra przeciwko Miami.

gdybym byl fanem bulls raczej nie zyczylbym sobie aby moj franchise player po ciezkiej kontuzji zaczynal sezon akurat z miami , gdzie musialby walczyc z wadem czy lebronem . imo najpierw powinien dostawac jakies minuty w meczach z kelnerami , bez presji wyniku i obrony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat powrotu Derricka robi sie juz dla mnie coraz bardziej uciazliwy.To sa niestety tylko gdybania kibicow zadnej potwierdzonej informacji i badz tu madry slyszalem glosy ze to ma byc juz dzisiaj ale kto to wie chcialbym sie wybrac na mecz i nic dalej nie wiadomo w tym temacie.Dobrze by bylo zeby media odpowiednio wczesniej poinformowaly o takiej decyzji i wtedy jako kibic wiesz ze idziesz na mecz przywitac swojego ulubionego zawodnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MC a czy Ty sie czasem nie przyzwyczaiłes do tego ze Bulls to nie Lakers i w przypadku tego klubu nic, ale to nic nie wychodzi na jaw

 

Trady cicho, przyjscie Wallace'a czy Boozera tez było ogłoszone juz po fakcie, wiec w tym konkretnym przypadku bym nie oczekiwał cudów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat powrotu Derricka robi sie juz dla mnie coraz bardziej uciazliwy.To sa niestety tylko gdybania kibicow zadnej potwierdzonej informacji i badz tu madry slyszalem glosy ze to ma byc juz dzisiaj ale kto to wie chcialbym sie wybrac na mecz i nic dalej nie wiadomo w tym temacie.Dobrze by bylo zeby media odpowiednio wczesniej poinformowaly o takiej decyzji i wtedy jako kibic wiesz ze idziesz na mecz przywitac swojego ulubionego zawodnika.

Gdybym mieszkał w Chicago to chodziłbym na każdy mecz Bulls, słaby z Ciebie kibic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.