Skocz do zawartości

Bulls 12/13


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to już tego nie ogarniam, dla oszczędności oddawać Denga, za coś c***owego typu Evans (jest c***owy jak barszcz a jak wróci Rose to będzie już mega c***owy bo go nie będzie gdzie w składzie ustawić) a zostawić Boozera, który daje ~10 pkt -~10 zb z poważnymi drużynami gdzie tyle samo dawał w takich meczach Gibson. Jak trzeba szukać oszczędności to po pierwsze Brewer, po drugie Boozer. Marzy mi się Ilyasova ale to by musiał być s'n't a nie wiem czy Bucks by na to poszli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i niezły pomysł z tymi Bobcats, dostają Boozera swój pick z powrotem jak chcą to się jeszcze Brewera dorzuca:smile-new:. W drugą stronę to już coś sensownego dało by się wybrać, Augustin? Co, tylko kibice Lakers mogą robić transfery w formacie Gasol za Duranta, Hardena, Westbrooka + picki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Good news, czyli jednak rezygnują z oszczędności czy to jednak oznacza że spróbują wymienić Joaśkę ? Oby nic z tego, przyszły sezon i tak będzie wyjątkowo ciężki. Róża i Luol pewno się dopiero na końcówkę regulara wyleczą ale oby to co mamy wystarczyło na solidne miejsce, najlepiej w top 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy tak słabym Wschodzie, gdzie niepewna jest sytuacja Magic, Hawks, C's szanse na top5-6 są duże, bo poza Heat, Knicks, Philly i Pacers nie widze żadnego zespołu mogacego choćby marzyc o 50% zwyciestw, no chyba, że Cavs pod wodza Irvinga i z tym dodatkiem z draftu nagle zaczna grac

 

Info o Dengu bardzo mnie ucieszyło, oby okazało sie to wszystko prawdą

 

Martwi tylko fakt, ze nash ostatnio dużo o NYK mówi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ma piernik do wiatraka?

myślisz ze forman z paxsonem pod asysta JR zrobia cokolwiek ponadto co muszą zrobić?

Ja nawet nie liczę na trade po pick w drugiej rundzie, ot wybiorą jakiegoś sf'a z rozbitej rodziny który nie jest utalentowany ale cięzko pracuje i ma dobry charakter, posadzą go na ławie i koniec pieśni. JEDYNE co może zmusić mangament bulls do jakichkolwiek zmian to wizja zbliżającego się LT, oczywiście mówię tu o zmianach na gorsze. ty tego nie pojmujesz ale bulls mają na prawdę fatalny zarząd.

u know.

miami już czeka z kasą w pysku pod ogrodzeniem raya allena a forman kombinuje jakby tu zaoszczędzić najlepiej nic nie robiąc.

to jest delikatna różnica pomiędzy prawdziwym contenderem a udawanym contenderem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego mysle że panikujesz?

Bo Ty zawsze panikujesz, zawsze narzekasz i zawsze koloryzujesz

 

Narzekasz na zarzad, a to ten zarzad własnie stworzył ekipę, która ostatnie 2 sezony zakonczyła RS na pierwszym miejscu w Lidze, to zarzad, który dokoptował po nieudanych PO rok temu do składu doswiadczonego SG, który był w sumie brakującym ogniwem w serii z Heat. I nie potrzebował do tego Decision czy innych kretynów z FA

I owszem- niewiele z tego wyszło, ale k**** zrozum, ze to nie wina zarzadu, ze RIP, Deng i Rose sie połamali, nikt tu winy nie ponosi (co najwyzej ludzie odpowiedzialni za przygotowanie fizyczne). To nie wina zarzadu ze zespół po świetnych dwóch sezonach przgrał w tych PO z kontuzjami

I nie winą zarzadu jest obecna sytuacja, mają polityke inna niz Heat, ale nie przeszkodziło im to zrobic zespołu z którym wszyscy sie licza i który zdrowy ma najgłebszy i najrówniejszy roster w NBA

 

jaki jest plan minimum- zatrzymac trzon zespołu i ewentualnie powalczyć o jakiegoś weterana. Nie ma sensu pchac sie w trady, które w obecnej sytuacji nic nie zmienia, bo ten zespół bez Derricka i Denga to przeciętna konferencji, wiec ja proponuje poczekac i za rok miejmy nadzieję powalczyć o coś wiecej

Sam niedawno pisałeś że nie widzisz powodów dla jakich Nash czy Garnett mieliby przyjśc do Bulls, jesli juz teraz wiadomo ze ten zespół w przyszłym sezonie nie bedzie sie liczył w walce o tytuł

Wiec po co ustawiać sie chcesz po Allena, skoro jego powinieneś skreślić z tych samych powodów co w/w dwójke?

Znowu brak konsekwencji Ci wychodzi całkiem niezamierzenie?

Ty już nie jestes z tym wymyslaniem meczacy a nudny i przewidywalny!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poraz n-ty dlaczego trio forman-paxson-jerry jest hujowe, i tak srsly, chyba muszę sobie to wkleić w opic żeby nie trzeba było ci tego wklepywać co kilka tygodni.

1) bójka paxsona z del negro ... serio?

2) podpisanie boozera, szary kibic mógłby się jarać, ja się jarałem, ale nie po to biorą monstrualną kase zeby nie prze-scautować zawodnika który weźmie 80 baniek. Poza tym dlaczego nie podpisali carlosa norlamnie tylko dali jeszcze jazz kolosalne TPE za które ci dostali ala?

3) po podpisaniu carlosa i korvera była gloria i victoria, a w między czasie przeszło im koło nosa kilka super-ciekawych graczy, przykład anthony morrow za 3 mln czy dorrell wright za niecałe 4.

4) złożenie oferty reddickowi i czekanie przez tydzień co się stanie -reszta wartościowych FA się wykrusza, bulls zostają z brewerem i bogansem.

5) fart w postaci Asika, który niewiadomo dlaczego wybrał grę w NBA gdzie w euro mógł być alfą w jakimś realu i zbijać grubą kasę, czy podpisanie omera to brilliant decision ze strony for/paxsa? nie sądze.

6) draftowanie nie graczy z talentem ale takich którzy będą co najwyżej role-player, dowód? ogarnij sobie, najpierw james johnson, który miał staż w ncaa, o taju nie wsponę, a w zeszłym roku, po nie udanym experymencie z nierzucającym allaround-good d playerem czyt jamesem johnsonem, bulls biorą jimmego butlera over marshon brooks w imię czego, uwielbiam butlera ale sam fakt, jakże był wtedy potrzebny scorer, marshon był dostępny za kilka lat brooks będzie w top10 sg ligi, jimmy będzie świetnym defensorem, ale niczym więcej.

7) wyjebanie bogansa na zbity pysk, gdzie kazdy po nim jezdzil, ale on robil swoja robote, po czym przed startem sezonu kith przybywa na obóz, w trakcie treningu podchodzi do niego forman i "no wiesz co przykro mi ale, wypierdalaj, bo fartło się ze pistons wykupili ripa", a co najsmieszniejsze gdyby go nie wykupili to bylaby bieda, bo bulls nie mieli drugiej opcji, OCZYWISCIE ty napiszesz ze mieli tylko to jest taki zarzad ze nie ujawnia swoich ruchow, ale najpierw caron który chciał u nas grać zostal zignorowany i podobnie jak j-richowi nawet nie złozyli oferty.

8) po czym najzajebistsza decycja all time, w postaci odpuszczamy kurta thomasa, jak się potem okazalo podpisal za minimum, ale bulls tak jak wyzej, nie zlozyli nawet oferty, co wyszlo po kilku tygodniach.

9) i wczoraj, nie chce odrazu zarażać się do tiga, ale ponownie bulls biorą goscia który co prawda swietnie broni, ale co sam przyznaje ma problemy z rzutem.

10) i to w polaczeniu z decyzja o stawieniu sie w kolejce po kirka, który do bulls trafi powoduje ze przez wiekszosc sezonu na 95% starterem bedzie kirk który nie robi 10 ppg - per 36 minut, a tig i tak nie bedzie mogl liczyc na minuty bo tom nie ufa debiutantom i sam wczoraj mowi ze droga z ncaa do nba jest bardzo dluga.

jak sobie cos jeszcze przypomne to napisze, wczoraj mialem tego wiecej, ale wypadlo.

 

i tak ten mangament stworzyl swietny team ale 90% gm stworzyla by podobny majac kase w salary i co wazne rynek DLA TAKICH GRACZY JAK KORVER CZY BREWER, czyli role-players, uważam ze allstars omijają chicago, albo u know, mangament notorycznie zapierdala, bo latwiej sciagnac brewera niz howarda. tak mysle, tak mi sie wydaje nic tego nie zmieni, ten zarzad okazuje pasywnosc, zero ryzyka i wydaje mi sie ze chicago bulls mieliby MONSTRUALNY sklad, gdyby bylo podjetych kilka odwazniejszych decyzji.

 

co do teraz piszesz ze jestem niezdecydowany. ja nie napisalem "hej miami czeka na allena, dlaczego bulls go nie podpisza" nie chodzilo mi o stricte allena, wiem ze tobie trzeba wszystko doslownie i powolutku tlumaczyc, ale chodzilo mi o move w stylu: jednak wejdzy troche w to LT przez zlozenie oferty dwuletniej np bradnonowi royowi, bo co, byl allstarem pelna geba, dopadly go kontuzje na 27 lat, nie szuka pierscienia, wiec czemu nie zaryzykowac, roy gdyby sie sprawdzil, gdyby nie wiem, odzyskal sily w kolanach bylby mega stealem, na lata, a w najgorszym przypadku po nieudanym sezonie odpuscili by go, ale bulls beda wolec postawic na sprawdzonego ale jakze slabego juz koszykarsko kirka hinricha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak juz sobie piersza rzecz przypomnialem.

wbij na realgm, espn, nba.com, hoopshype.

negocjacje na linii tom-bulls utknely, nie ida tak jak trzeba, na litosc boska, to jest jeden z najlepszych coachow w lidze, tutaj nie zastanawiasz sie i nie czekasz tylko rzucasz kase na stol zanim tom sie wkurwi i bedzie chcial odejsc (a chetnych na pewno bedzie sporo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mycek oficjalnie wrzucam Ci ignora

a dlaczego?

bo twoje 10 punktów mówiace o problemach Bulls jest tak samo absurdalne jak trzy kroki kaczynskiego dotyczace naprawy piłki noznej w Polsce!!!

 

"argumenty' 1,2,3,5,6,7 są na poziomie hejlebrona i proponuje z nim załozyc subforum i prowadził swoje jałowe dyskusje pt rodzice mnie nie kochali przez co juz w wieku gimnazjalnym bylem zgorzkniały jak 70latek z przerostem prostaty

 

ciesz sie bo dołączasz do elitarnego grona. bastek i hejcostam sie uciesza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.