Skocz do zawartości

Bulls 12/13


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Na dobre to Bulls mysle, ze nie wyjdzie z perspektywy zblizajacych sie playoffs, ale ja mam wrazenie, ze Boozerowi sie chce kiedy jest sam liderem, ale jak jest jeszcze ktos to przestaje mu sie chciec i odchodzi w cien. A im blizej konca kontraktu tym lepiej gra. Mysle, ze jak przyjdzie Rose to Boozerowi sie znowu odechce i zacznie robic tylko to co musi.

 

Ogolnie za nim nie przepadam, ale jesli juz go chca oddawac to mogliby wyciagnac wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parafrazując klasyka : "Czy komuś w tym Chicago czasem, sufit na łeb się nie spadł " ? Boozer gra na prawdę fajny sezon, wiadome jak wróci Rose może się to posypać ale i może dalej działać więc po cholere zmieniać w tym momencie ? Jeszcze za kogo, tego bezużytecznego makarona, no ale w końcu 5 baniek by zaoszczędzili a to niestety dla Reinsdorf'a najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bargnani nie jest taki zły. zauważcie, że w sumie nigdy nie miał dobrego trenera, który by go należycie w defensywie ustawił. poza tym pokazywał w przeszłości, ze przynajmniej w man to man D dawał radę. i wreszcie atak - jakkolwiek dobrze by Boozer nie grał, to nie da tego, co włoch. a niestety bez polepszenia ataku będzie trudno wygrać ligę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno to Bulls zainicjowali rozmowy :) Aggrey Sam mówił dzis o wymianie: Boozer+Robinson+Mohammed za Bargnani+Lucas+Fields lub Kleiza. To wygląda aż nie prawdopodobnie więc pewnie na rozmowach się skończy

Od 2 lat chcę transferować Carlosa, ale nie w pakiecie z Robinsonem i za takich kołków jak BARGNANI i Fields... Wydaje mi się, że Bulls chcą zaoszczędzić(nawet te pare milionów) i dlatego chcą zrobić taki trade, ale to jest k**** kpina w żywe oczy. Mogą poczekać do offseason i wtedy może wyciągną więcej za Boozera. Nie zdziwię się jeśli Rose spierdoli jak kontrakt mu się będzie kończył bo taki zawodnik nie zasługuje na skąpców z góry którzy oszczędzają kilka dolców kosztem mistrzostwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bargnani nie jest taki zły. zauważcie, że w sumie nigdy nie miał dobrego trenera, który by go należycie w defensywie ustawił. poza tym pokazywał w przeszłości, ze przynajmniej w man to man D dawał radę. i wreszcie atak - jakkolwiek dobrze by Boozer nie grał, to nie da tego, co włoch. a niestety bez polepszenia ataku będzie trudno wygrać ligę.

Jak taki poważny człowiek jak Ty może twierdzić,że Bulls mają szanse na tytuł z Bargnanim w S5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak taki poważny człowiek jak Ty może twierdzić,że Bulls mają szanse na tytuł z Bargnanim w S5?

bardzo możliwe że go przeceniam, bo mam do niego słabość, ale te dwa lata temu pokazywał, że jest jednak zagrożeniem z dystansu, więc jeśli byłby w końcu zdrowy to jest właśnie to, czego bulls brakuje w ataku. a obrona tak czy inaczej dobrze by funkcjonowała. no ale to chyba i tak nie ma co gdybać, bo ta plotka jest podobno mało wiarygodna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, jakim trzeba być przejebanym optymistą żeby twierdzić że boozer będzie grał w PO to co grał przez ostatni miesiąc.

Bargniani tak jak to napisał Lorak grał w hujowym systemie gdzie generalnie śmiano się że Toronto z taką obroną wgl gra w NBA. Wg synergy bargniani w tamtym sezonie miał bardzo fajne staty w obronie 1on1. Ma size, ale jest cipą na deskach. Ale bulls mają pozycje niżej denga który jest w topie jesli chodzi o zbiorki na swojej pozycji, maja gibsona, butlera pokazuje że może być jednym z najlepszych zbierających na obwodzie + podobno doszedłby fields który jest bodajże jest zajebisty na deskach. Chociaż pozbywanie się robinsona który raz na jakiś czas wybucha i poprostu wygrywa mecz byłoby głupotą. A i fields w tym sezonie jest fatalny.

Co do bargsa to jest młodszy ma size, jest lepszym fitem dla rose'a niż boozer. Ma mniejszy kontrakt, ale niewiadomo co i jak bo się posypał. Jeśli wrzucić za fieldsa rossa i wzamian dać toronto 1rd pick to wymiana OK. Bo przypominam że Boozer w PO prawdopodobnie wróci do 'swojej formy' a kto wie co może być z włocha pod zajebistym coachem. Na pewno rozjebanie chemii, na pewno strata na desce i ryzyko związane ze zdrowiem włocha, ale jeśli bulls dostaliby jakiś extra bonus czyli tego młodego rossa to ja bym brał. Ale wątpie żeby tak ostrożny team jak bulls wjebali się w taką niepewną wymianę. Chyba że jerry będzie naciskać (kasa) ale wtedy to tylko boozer za wlocha.

Najlepszym wyjściem dla bulls co pisałem wiele razy byłoby opchnięcie boozera za spadający kontrakt który zapewnił by elastyczność w wakacje i może takie luksusy jak mayo czy reddick + mle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bawić się w jakichś Makaronów czy innych pseudokoszykarzy.Zwolnić Booza, podpisać kilku fajny rollsów za tą kase i jazda z Derrickiem od nowego sezonu.Jestem pewny,że wielu wolnych agentów będzie chciało przyjść do Bulls walczyć o tytuł u boku Derricka.Są mocne podstawy Rose,Deng,Noah plus solidni już Gibson i Butler.Podpisać ze 3 mocnych rollsów takich jak Redick/Ginobili/OJ Mayo lub kogoś z podkoszowych West/Millsap/Hickson/Mozgov/Dalembert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tiaa.

 

Bulls nie mogą 'zwolnić' boozera bo jego kontrakt liczyłby się w SC, bulls mogą wymienić boozera za TPE/spadające kontrakty i dzięki temu mieć możliwość 'przygarnięcia' jakiegoś kontraktu typu 28/4 w lato (przy pomocy TPE) + wykorzystać mle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wciąż sie starają, ale RIP gra chyba za mało i jego wartość, co mnie dziwi, jest moze zbyt niska w porównaniu z tym jaki ma kontrakt

Wg mnie Bulls nie powinni go ruszać, bo ten facet z niejednego pieca chleb jadł i w PO pewnie to szybko udowodni

poza tym kazdy kto widział przynajmniej kilka spotkań Byków musi przyznac ze z nim gra wydaje sie bardziej poukładana, płynna, atak nie jest kulawy, bo juz sam ruch bez piłki hamiltona sprawia, ze obrona rotuje co w efekcie daje szanse Noah czy Boozowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.