Skocz do zawartości

Bulls 12/13


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Thibo nigdy nie będzie miał optymalnego składu jak tak będzie rotował...

 

ATL dostaje po dupie 20 punktami, po boisku już od kilku minut biegają rezerwy, a w CHI dalej katujemy S5 do ostatniego gwizdka...

 

mam Denga w fantasy więc nie narzekam, ale kompletnie konkretnie tego nie kumam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Hamilton nie gra dużo minut ? Ma już 35 lat, nie nadąża w obronie. To już nie jest ten sam zawodnik w ofensywie, co kiedyś (chociaż przyznam, że nadal potrafi korzystać z zasłon). Poza tym Belinelli jest bardziej produktywny na boisku.

 

Nie mam nic przeciwko Hamiltonowi, ale jego czas powoli się kończy niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Hamilton nie gra dużo minut ? Ma już 35 lat, nie nadąża w obronie. Poza tym Belinelli jest bardziej produktywny na boisku.

 

Nie mam nic przeciwko Hamiltonowi, ale jego czas powoli się kończy niestety...

No Ty chyba kpisz:D

Zdrowy Rip, to gość, który potrafi rozgrywać bez piłki, który poprawia spacing, pod którego można zagrać milion zagrywek, który potrafi dograć piłkę w posta. Jest najlepszym rozgrywającym w tym składzie(serio) i najlepszym uzupełnienem Rose'a, bo nie potrzebuje gały. Ma mistrzowskie doświadczenie, jest bardzo inteligenny, rozegrał milion meczów w PO, jego kulrura gry jest na najwyższym poziomie. A z racji tego, że jest shooterem, to (zdrowy) powinien zagrać przynajmniej jeszcze dwa sezony bez znacznego spadku produkcji. Dlatego ja się pytam poważnie... Czemu nie gra? Kontuzja, oszczędzają go czy spada jako mięso armatnie?

A Belli swoją droga, to zaaajebiście nadąża w obronie;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie gra? Kontuzja, oszczędzają go czy spada jako mięso armatnie?

Bo jest mega slaby. Ty piszesz o Ripie chyba sprzed 5 lat, czas wrocic do rzeczywistosci.

Dogra ten sezon i do widzenia. Najlepiej zeby Butler juz gral jego minuty.

Edytowane przez deadly4u
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze wyłapałem, Bulls skończyli dziś serię 41 wygranych pod rząd gdy zdobywali 100+ punktów, mogli sobie darować już te faulowanie na pół minuty przed końcem przy 10 punktach straty. Niepotrzebnie przedłużali mecz, a o 10 egzamin :P I rekord mogliby dalej ciągnąć...

 

Jakieś wiadomości w sprawie Rose'a? Wiem, że już chyba trenuje z zespołem na full kontakcie, ale nie jestem pewny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowy Rip, to gość, który potrafi rozgrywać bez piłki, który poprawia spacing, pod którego można zagrać milion zagrywek, który potrafi dograć piłkę w posta. Jest najlepszym rozgrywającym w tym składzie(serio) i najlepszym uzupełnienem Rose'a, bo nie potrzebuje gały. Ma mistrzowskie doświadczenie, jest bardzo inteligenny, rozegrał milion meczów w PO, jego kulrura gry jest na najwyższym poziomie. A z racji tego, że jest shooterem, to (zdrowy) powinien zagrać przynajmniej jeszcze dwa sezony bez znacznego spadku produkcji. Dlatego ja się pytam poważnie... Czemu nie gra? Kontuzja, oszczędzają go czy spada jako mięso armatnie?

A Belli swoją droga, to zaaajebiście nadąża w obronie;]

Nie napisałem, że Beli jest lepszy w obronie, tylko bardziej produktywny (Beli chyba przeczytał to, co napisałeś i zapodał dobry mecz :) ). Opis Rip'a to może pasuje do jego gry parę lat temu (patrz dzisiejszy mecz), ale nie teraz. Gra do 37-38 roku życia też nie dotyczy wszystkich "shooterów" i Rip'a chyba też nie. Ale życie lubi zaskakiwać i kto wie... może w playoff się odrodzi ? O ile dotrwa w Bulls.

 

Jakieś wiadomości w sprawie Rose'a? Wiem, że już chyba trenuje z zespołem na full kontakcie, ale nie jestem pewny.

Rose od kilku dni trenuje normalnie, jak na razie powrót zaplanowany na koniec lutego/początek marca. W zależności od rozwoju sytuacji.

Edytowane przez matek
edycja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam Joseph żyjesz z faktem że Nate został graczem tygodnia? :D

Zamknąłem się w sobie ;)

 

a poważnie to mnie te nagrody tak samo interesują jak nowy tatuaż Birdmana

wazne ze Bulls wygrywają, a widać nawet takiego tepego ch*ja jak Nate Thibo potrafi wykorzystac jak doborową dziwke

 

 

A co ie tyczy RIPa to wg mnie Thibo mu obcina minuty bo ten nie gra na tyle dobrze, poza tym ma juz swoje lata a jego gry i doświadczenia Bulls bedą potrzebowali w PO, w których sumie jako jedyny ze składu trochę pograł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ie tyczy RIPa to wg mnie Thibo mu obcina minuty bo ten nie gra na tyle dobrze, poza tym ma juz swoje lata a jego gry i doświadczenia Bulls bedą potrzebowali w PO, w których sumie jako jedyny ze składu trochę pograł

Mnie bardziej dziwi to, że wypuszcza go ciągle w 1 składzie. W 4 kwarcie to już w ogóle się nie pojawia. Patrząc na statystyki ma sie wrażenie jakby Thibs go puszczał jako startera, patrzy jak mu idzie - jak idzie dobrze, to dostaje więcej minut, jak słabiej - to na ławę. Chyba, że pełni rolę mentora w zespole :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Word has it that Derrick Rose has added 2 more inches to his vertical and his athleticism is greater than before. He's now more than 100% ready for a return.

 

If this is true that would make Derrick Rose's vertical leap at around 44 inches just below Nate Robinson and Shannon Brown.

 

His new predicted return date is February 26th!

jeśli to prawda to to jest świetna informacja. Nie dlatego że będzie mu łatwiej wsadzać piłki do kosza ale dlatego że przy założeniu że jest praworęczny wyskakuje z lewej nogi i nie boi się jej maxymalnie obciążyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak mozna podczas rehabilitacji o 5% poprawic swoje i tak zajebiste mozliwosci motoryczne. Chyba trzeba przyjac ze jest to bardziej zabieg marketingowy a " ponad 100%" jesli troche znam nie istnieje takie pojecie w rzeczywistosci!

 

Niech chlop wraca i zobaczymy co z bulls

 

Uaaa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Chicago Bulls and Toronto Raptors have engaged in exploratory trade discussions on a potential deal centered around Carlos Boozer and Andrea Bargnani, according to sources.

 

If talks proceed to a more serious level, smaller contracts will need to be added to the deal to make the salary cap aspect work.

 

Still, both the Bulls and Raptors have given consideration to the move, sources said.

 

For the Raptors, the question is whether the organization can afford having both Rudy Gay and Boozer on the payroll moving forward.

 

The Bulls have long been assumed to be leaning toward using their amnesty clause on Boozer at season's end.

Via Marc Stein/ESPN

Jeśli to prawda to tylko współczuć fanom Bulls i reszcie zawodników ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle mam mieszane uczucia na temat wymiany Boozera. Przecież naprawdę nieźle im idzie w tym sezonie, jest chemia w zespole, każdy już się ograł w schematach Thibsa. Teraz robić wymianę (akurat przed powrotem Rose'a) to trochę stawiać pod znakiem zapytania dobre występy w PO. Teoretyzować można na temat większej przydatności Bargnani'ego czy kogoś innego niż Boozera w Bulls, ale to tylko teorie. Gość musiałby się jeszcze zaklimatyzować w zespole, nauczyć się ich gry, nie robić mega dziury w obronie. A do PO coraz bliżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.