Skocz do zawartości

Bulls 12/13


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

kolejny fajny meczyk w wylonaniu Bulls...

z Butlera bedzie jeszcze swietny zawodnik po obu stronach parkietu

Kirk - dziś mu wyjatkowo trojeczki fajnie siedziały

Nate - taki wariat na lłwce mi się podoba:)

Wielką siłą Byków są zbiórki. w tym aspekcie mamy przewage chyba nad wszystkimi w lidze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mecz wyjatkowo udany, zwłaszcza ofensywnie, ale umówmy sie- tak jak dzis mało kiedy siedzi

 

a co sie tyczy zbiórki to rok temu bylo w Bulls z tym naprawdę fenomenalnie, w tym sezonie czesto jest tak ze zbiórki az tak nie wpływają na wynik, bo albo Byki wygrywaja deske 2-5 zbiórkami, albo ja przegrywają tylomaż samymi

az luknąlem na team sts i Bulls sa w czołówce, ale jednak dopiero na szóstym miejscu

 

 

mało ogladałem GSW a jaszcze mniej sie nimi interesuje, ale Bogut to kiedys wróci z tej kontuzji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mecz wyjatkowo udany, zwłaszcza ofensywnie, ale umówmy sie- tak jak dzis mało kiedy siedzi

 

 

i właśnie tu tkwi jeden z ważniejszych mankamentów gry Bulls. Brak trójki. Chicago za rzadko korzysta z tego zabójczego elementu ofensywy. To nie problem czwartego wysokiego a raczej jego rotacji jest najważniejszy jak brak wystarczającej ilości celnych rzutów zza łuku. Można oczywiście zarzucić, że nie rzucają bo nie ma kto, skoro flagowy shooter gra w Hawks, a Hinrich przez pół sezonu nie trafiłby piłką w ocean (by Chytruz 50 lat temu),ale dno ligi pod względem prób i trafionych trójek daj do myślenia.

I tak ... licze na poprawę, gdy wróci Rose który pewnie z 3-4 póby w meczu oddawać będzie no i na Kirka Hinricha :D

kto jak kto ale jestem jedną z dwóch osób we wszechświecie która może na niego liczyć. (cholera nie wiem kto jest tą drugą? Noah Rose? )

Wyczytane na realgm.

Kirk i jego "imponująca" druga połowa sezonu w przestrzeni dziejów.

2003-2004

 

1st half: 40.3 FG% / 34.7 3PT%

2nd half: 44.0 FG% / 40.6 3PT%

 

2004-2005

 

1st half: 38.9 FG% / 34.0 3PT%

2nd half: 40.5 FG% / 38.0 3PT%

 

2005-2006

 

1st half: 40.5 FG% / 34.8 3PT%

2nd half: 43.6 FG%/ 40.5 3PT%

 

2006-2007

 

1st half: 43.6 FG% / 39.8 3PT%

2nd half: 45.9 FG% / 43.3 3PT%

 

2007-2008

 

1st half: 38.8 FG% / 29.8 3PT%

2nd half: 44.2 FG% / 40.3 3PT%

 

2008-2009

 

1st half: 41.2 FG% / 37.7 3PT%

2nd half: 44.9 FG%/ 42.5 3PT%

 

2009-2010

 

1st half: 37.7 FG% / 34.9 3PT%

2nd half: 44.8 FG% / 39.8 3PT%

Cóż za qrewski argument.

 

Sprawa za rotacją wysokich mam nadzieję rozwiąże się wraz ze wzrostem minut dla Butlera który właśnie udowadnia kolejnym meczem, że zasługuje na dużo dużo minut bo daje wiele zarówno w obronie i (co zaskoczenie ) w ataku.

Wraz z powrotem Denga nie wyobrażam sobie by Butlera wrócił do roli defensywnego straszaka i było rotowany od 6 do 20 minut w spotkaniach. Thibs ma grać parą Butler Denga na skrzydłach. Bójcie się .

 

Ps. Drogi Mycku, do szalenie intensywnej dysputy wrócę pózniej bo miałem off od neta z 3 dni i potem ważniejsze rzeczy do załatwienia niż forum. Przykro mi że pamiętasz tak niefortunne stwierdzenie, no ale pewnie dostosowałem się do twojego poziomu argumentacji, tak przynajmniej się wydaje bo jakoś nie pamiętam tego z forum. Mam nadzieję że nie odbiło się to na Twym dzieciństwie i było "sielskie anielskie."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze Bulls sie liczą widac jakoś dopiero od konca gudnia, ale niestety maja wpadki takie jak z Suns czy Bobcats, gdzie raz ze kompletnie nie siedzi a dwa nie ma transition

i to martwi, bo sa chwile, czasami za długie chwile przestojów kiedy Byki nie maja pomysłu na atak i nie grają kompletnie nic, a nawet przy dobrej D przeciwnik raz na jakis czas cos rzuci i wtedy pojawiaja sie kłopoty

 

Nuggs sa w stanie oddac muzgova i taki kloc by sie w Po przydał zeby LeBron miał sie od kogo ewentualnie odbic przy penetracji, bo nawet z J-Butlerem grającym na 3 i Dengiem na 4 rotacja wśród wysokich jest za waska, a jak komuś wypadnie uraz co czesto w drugiej połowie rs zdarz sie chocby Noah (a propos zbyt eksploatowanemu) byki obudzą sie w reka w nocniku, bo nie ma na lawce kogos takiego kim na sf stał sie JB21

 

JJ reddick tez jest podobno do wziecia, ale Bulls po niego raczej nie siegna, bo sami mu wysrubowali kontrakt w Orlando i teraz w epece oszczedzania pax na niego tyle nie wyda, choć z drugiej strony teraz patrze ze ma ostatni rok kontraktu, wiec jesli nie teraz to moze zawalcza o niego jak juz Rose wróci i w offseason beda chcieli sie (mam nadzieję) wzmocnic przed runem na tytuł

 

a co sie stało z Q-Richem? Zwolnili go jakis czas temu i nic o niem nie słychać, a od kiedy schudł to bym przeciez moment ze grał i rzucał zza łuku jak oszalały. Moze by mu dać szanse za niegwarantowany kontrakt... i tak juz gorzej za 3 rzucać Bulls nie mogą, a juz na pewno nie moga rzucać rzadziej :P

 

a Miami na Wschodzie nikt w tej chwili w serii nie jest w stanie pokonać, nawet z takim trenerem na ławce jakiego mają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli bulls w jakiś niewyjaśniony sposób znacznie poprawili by trójkę co z pewnością mocno wpłynęło by na efektywność w ataku to + to:

Chicago Bulls have won 40 games in a row when scoring 100+ points. (Source: SBNation)

(nie sprawdzałem tego osobiście ale jeśli to prawda to mózg rozje***y)

+ powrót derricka robi z bulls naprawdę całkiem ciekawy zespół w PO.

 

pisze 'niewyjaśniony' bo generalnie celność zza łuku wsrod obwodowych chicago jest odwrotnie proporcjonalna do ważności w zespole.

Deng trafia słabo, jimmy ma potencjał i na dzień dzisiejszy sie na tym konczy, rip zadziwiająco fajnie trafia (44% w sytuacjach spot-up) ale on jak i belinelli nie są 'deadly' zza łuku. Robinson jeśt świetny jako strzelec ale podejrzewam że kiedy wróci rose minuty mu spadną. Kirk to już ma tak od 2009/10 że jeśli siedzi to można go nazywać paxsonem ale jeśli nie siedzi to po prostu nie siedzi i już.

Nawet granie small-ballem nie pomaga bo po prostu bulls mają słabych shooterów i już. CHOCIAŻ jak już pisałem small ball może 'pomóc' derrickowi.

 

Co do finansów bulls sobie nieco przejebali z podpisaniem cooka, bo widać że podpisali go żeby był nie mówiąc już o radmanie któremu płacą 1,5 banki za przybijanie piątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale Taj się fajnie wstrzelił. W ogóle Taj to ciekawy temat, ma swoje lata, znaczy temat rozwoju się powoli zamyka, dostał facet tłusty kontrakt no ale gra 20 minut (a niektórzy się śmieją z Nuggets, że McGee za 10 baniek gra z rezerwy, a tu proszę, najbardziej skąpa organizacja w NBA daje taki hajs bądź co bądź rolesowi, o ironio).

Jest świetnym obrońcą, jak dostanie coś na post to próbuje grać i czasem nawet wychodzi, ale widać, że bardziej bazuje na świetnej etyce pracy aniżeli talencie. Do tego ten jumperek, niby wygląda nieźle, high relase, no ale do takiego Bassa to sporo brakuje. ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostał facet tłusty kontrakt no ale gra 20 minut (a niektórzy się śmieją z Nuggets, że McGee za 10 baniek gra z rezerwy, a tu proszę, najbardziej skąpa organizacja w NBA daje taki hajs bądź co bądź rolesowi, o ironio).

Mysle ze po tym co forman z paxsonem odjebali z bench mobem to jeśli puscili by jeszcze gibsona to kibice w chicago spalili by ich na stosie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez Noah, Boozera, Hinricha i Rose wygrywamy w Atlancie ;]]]

Taj 19pkt, 19zb

Buckets 16pkt i 10zb i to na takim luzie... ;] Moj ulubiony gracz na chwile obecna. Duzo lepsza wersja Ronnie Brewera. :D

Tajski dzisiaj perfect mecz. Wczoraj tez mozna bylo wygrac z Nets, tylko zabraklo dobrej defensywy Tajskiego na Blatchu w 4q.

 

Dobry sezon Bulls.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.