Skocz do zawartości

Bulls 12/13


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

a ja nie wiem czy dla Ciebie nie jest proste, ze wystarczy oddac jeden kontrakt 10+ i szukac potencjalnego zastepstwa niz rozwalac połowę składu bo jakiś malkontent z Polski sobie tak wymyślił

 

Poza tym ja opieram sie na tym co oficjalnie lub półoficjalnie mówi sie o Bulls. na czym Ty sie opierasz? Na urojeniach powstałych w Twojej dziwnie dostrojonej jaźni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roy ciekawe ile by sobie życzył za grę. Podpisałbym go za minimum (on chyba po amnestii jest, wiec nadal kaske zarabia z kontraktu PTB) z opcją przedłużenia drużyny na kolejny rok (jak się nie posypie). Przez 16-20 min dawałby może 10/5.

Cholera, to był gracz tego typu co Manu. Szkoda, że te kolana mu siadły.

 

Btw. jakieś źródła nowe? bo on jakoś w styczniu deklarował chęć powrotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o - no co by tu nie owijać w bawełnę- k****.

z tak debilnym mysleniem dawno sie nie spotkalem.

aż przeanalizuje to jeszcze raz:

co chce josephnba:

oddac jeden kontrakt 10+ czyli inaczej rzecz biorąc luola denga- drugiego najlepszego zawodnika bulls za oszczednosci + pick za który bulls i tak nie wyciagną barnsa/beala czyli ludzi których chca. genialne.

 

co chce mycek:

odpuścić korvera, watsona i brewera (12 mln) kosztem gosci draftowanych pod koniec 1 rd powiedzmy: jared cunningham i john jenkins który jest najlepszym shooterem wchodzącym do ligi od bardzo dawna + postawić na butlera. I OCZYWISCIE z zachowaniem denga. Te ruchy daja oszczednosci 10 mln dolców czyli tyle, a nawet i wiecej niz w przypadku oddawania denga.

 

i tak jesli bedzie super okazja dokoptowac evansa i pick za denga i taja+pickcharlotte to od razu trzeba sie w to ladowac ale to jest malo prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też nie wiem co chcą Bulls, ale zdecydowanie skłaniam się ku opcji myckowej. Oddawanie Denga to dla mnie bezsens i mam nadzieję, że podobnie myślą management Byków.

Z rookasami to są jednak zawsze obawy. Chcesz Korvera, który stanowi naprawdę ważny element ofensywy Bulls, zamienić na świetnego w ncaa Jenkinsa, ale huj go wie czy ten Jenkins od razu przełoży te swoje ponad 40% zza łuku na NBA. Może będzie sypał 30% i Chicago zostanie wtedy bez pewnego long-range shootera.

 

Na pewno Brewera bez obaw żadnych można puszczać, bo jest Butler. Jeżeli podpisują za min. Hinricha, to Watsona można puszczać. Albo kogoś z draftu brać albo do czasu powrotu Rose'a backupem Lucas - wygra jeszcze niejeden mecz dla Bulls :)

Edytowane przez theo001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dalej jak 5 dni temu pojawiły sie info o tym, ze Bulls chcą tradowac Denga w zamian za jakieś picki!!!

to nie są moje wymysły

 

Czy Tobie sie mycek wydaje, ze ja chciałbym, żeby Bulls oddali mojego ulubionego gracza? Spadłes wczoraj z wysokości na głowę czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tylko tyle - tacy gracze to skarb, z takimi zdobywa się pierścienie jako supportem i takich najzwyczajniej w świecie się nie oddaje dla k**** oszczędności.

Jak naprawdę chcą go oddać to niech najpierw pierdolną się ze 3 razy w łeb, ale tak porządnie.

Ogólnie to wydaje mi się to raczej plotkami, stworzonymi na podwale niezadowolenia w Chicago, że Luol dopiero podda się operacji po IO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dalej jak 5 dni temu pojawiły sie info o tym, ze Bulls chcą tradowac Denga w zamian za jakieś picki!!!

uważaj bo teraz zawali ci się swiat.

Nie 5 dni temu tylko prawie 2 tygodnie temu, a skad wyszlo takie info? nie zgadniesz, forum realgm, napisane to bylo przez usera boogydown, który przewidział wymiane graya, johnsona, pikow rok temu. Ten sam gosc mowi teraz ze Bulls podobaja sie kilka gosci i sa chetni tradowac po jakies inne picki by dokoptowac sobie mlodziez, jak myslisz dlaczego? bo ja mysle dlatego ze beda puszczac watsona i brewera.

co jeszcze. Owszem wymiana denga pojdzie, ale tylko wtedy gdy w zamian bulls dostana barnesa/beala.

co do kirka, boogy pisze ze bulls chca combo guarda i mysle, ze jak beda mieli do wziecia kirka lub crawforda za ta sama kase to wezma jamala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalezione na innym forum oddające moje zdanie w temacie Luola

 

"Not going to happen, for a number of reasons...

1) Deng is LOVED by Thibodeau and the front office. The guy played through pain so the Bulls could compete for a championship. Do you really see the Bulls doing a disservice to him like that? If they did, how many free agents would want to come and play for this franchise?

2) A proven all-star (should have been one 2 or 3 more times) for a pick? No matter who the player is, even Anthony Davis, he's still unproven. See Kwame Brown, Milicic, Morrison, Bowie etc.

3) How many better small forwards can you get the Deng, for his price (which some say is too much, but that's a conversation for another day)? Lebron, Durant, Melo? Not possible. Granger and Iggy aren't as good or are just on par with him. Deng's a top 10, maybe top 5 SF in the league.

4) He's the heart of the Bulls' perimeter defense (Noah taking care of the interior defense). Trust me on this... you won't get a better defender than Deng in a trade. Just check the Bulls' defensive numbers when he was away, and how effective opposing SFs like Melo, Iggy and Lebron were in those games."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co by nie było boozer daje 15 ppg, nawet jesli sie to rozklada w proporcjach 20ppg z outsiderami 10ppg z contenderami, nie wyjebalbym boozera za nic, jesli nadarzy sie okazja do tradowania, gdzie bulls dostana COS w zamian to taka sytuacje trzeba wykorzystac, ale bulls MUSZA miec kogos pod koszem kto potrafi cokolwiek w offensywie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uderzyć mocno po Ilyasovę. Chłopak zrobił olbrzymie postępy w ostatnim sezonie. Jest obecnie jednym z najlepiej rzucających wysokich w lidze (mid long range), a wiadomo, że Boozer głównie jumperkuje, więc Erslan w tej roli odnalazłby się znakomicie. Dobrze zbiera, nie jest takim kołem w defensywie i przede wszystkim jest tańszy.

 

W obecnej sytuacji nie widzę możliwości, żeby ktoś zgłosił się po Carlosa wcześniej niż rok przed końcem jego kontraktu. Ludzie uwierzyli, przez to jak jest on wykorzystywany w Bulls, albo raczej jak nie jest, że w ataku to już nie ten zawodnik co w Jazz i potrafi obecnie tylko jumperkować. Myślę, że to nie jest prawdą, ale kto by zaryzykował w aktualnie tym, że weźmie niebroniącego, jumperkującego pfa za 15 baniek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

theo Bulls nie mogą sobie pozwolic na amnestie Booza. Właśnie z powodów o których pisałem w pierwszym poscie

 

Ilyasova nie jest wcale tańszy, bo po dobrym sezonie zechce pewnie koło 10mln, a Bulls majacy 3 tłuste kontrakty (przy założeniu że Boozera amestiują) nie sa w stanie mu nic takiego dac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcecie oszczędności, jedziecie z Boozerem jak z tajską dziwką, ale nie puszczać go, bo spadnie siła ofensywna pod koszem.. To czego wy chceta w końcu?:D

Do obecnej roli Carlosa myślę, że zarówno na rynku FA jak i w drafcie znajdzie się kilku nieźle jumperkujących wysokich, do tego znacznie lepiej ogarniających w defensywie.

 

A może przez nieobecność Rose'a rola Booza trochę ulegnie zmianie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta jeśli do bulls zawita nash ;)

 

najbardziej dołujące jest to że po podpisaniu boozera serio myślałem że to wypali, i pamiętam jak dziś jak bastillon napisał że to będzie to samo co z brandem, ja przyjąłem to z lekkim uśmiechem, sęk w tym że teraz bez wahania oddałbym boozera za branda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.