Skocz do zawartości

Bulls 12/13


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

@KCJHoop: After Nate Robinson signing, Bulls are either done or might add Tracy McGrady

chciałbym t-maca w bulls, ale czy jest miejsce?

oglądałem przed chwilą denga, jego słaba skutecznosc nie wynika z nadgarstka ale z tego że:

a) non stop jest podwajany nawet 7m od kosza

B) paisaki mu nie daja zasluzonych FT, standard

 

nadgarstek? nie widzałem opaski a sam deng mówi że to już nie problem.

jeśli tak to nadal : 35-40mpg i oranie nim UC i pobliskich hal

deng+hinrich+rip=90 minut tak mniej więcej.

nate+beli=40 tak mniej wiecej

butler 15.

jesli na pozycjach 1-3 jest do rozdzielenia 144 minuty to t-mac'owi nie zostaje ani jedna.

 

inna sprawa z kontuzjami, wątpię by rip czy kirk zagrali po 82 mecze.

ale jest jeszcze radman i tig...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

John III Lucas

Nate Robinson

wolę Nate'a

jak Nate to ultra debil to przypomnijcie sobie grę Lucasa i jego odpały w ataku.

chodziło mi o zachowanie nate'a, nie o grę.

robinson może się okazać stealem i upgradem w stosunku do lucasa/watsona.

w GSW grał naprawdę dobry basket.

Nie pałował, a i był niezłym playmakerem.

%AST: 31, lucas 26

niższy usage, dośc wysoki PER, dużo nieasystowanych rzutów,

fit offensywny, problem defensywny.

nie można go trzymać w linupie z belinellim czy hamiltonem, mcgrady dawałby to że mógłby grać w każdym linupie, nawet jako 4, bo może bronić kilka pozycji, nate'owi problemy będzie sprawiać bronienie najniższych jedynek, o offguardach nie mówie, nate będzie mega dziurą w obronie, może nawet większą niż boozer.

Ze wzgledu na wzrost będzie fatalnie contestował rzuty, a wiadomo że w D bulls jest to w huj ważne, wiem że on ma większego jumpa niż wzrostu, ale staty nie kłamią, w sytuacjach spot-up zajmował 338 miejsce ! pozwalał rzucac przeciwnikom na 48% !!! w tym 46% za 3!!!!!.

wybroni pnr, ale jednak lucas jest lepszym obrońcą.

 

bulls raczej zamknęli roster, wydawało się dwa tygodnie temu że to jest tragedia co się dzieje w Chicago, ale trzeba przyznać, nowe CBA mogło skrzywdzić bulls, płytka kieszen wlasciciela zmusiła gm's na wyjebanie ważnych zawodników, ale trzeba przyznać:

asik+brewer+korver+watson+lucas = ~20 mln nie licząc podatku od tego ( a byłby duży)

nazr+radman+beli+kirk+nate= ~8 mln nie licząc podatku ( a jest mały)

Generalnie będzie odczuwalny brak korvera, który jest ellite shooterem, beli jest wszechstronniejszy w huj ale jednak korver dawał cos niepowtarzalnego, asik musiał odejść, watson nie miał szans vs hinrich, lucas zaczął wydziwiać że chce kontrakt a podpisał za min w kanadzie, brewer miał gotowe zastępstwo.

Ogólnie ostatecznie, biorąc kwestie sportowe i finansowe offseason na +, na początku było cisnienie i sam byłem wkurwiony nieziemsko, ale udało się zlepić niezłą pakę.

Szczególnie licze na marco który jesli nauczy sie bronic to będzie stealem tego FA, bo z piłką potrafi duzo, nie boi sie wejsc pod kosz i ma bardzo dobry rzut.

Jestem ciekaw co z kirkiem, ostatnie dni spędzilem na probie przekoania samego siebie ze hinrich jest lepszym fitem niz watson, i na dzien dzisiejszy wierzę kirkowi który mowil w wywiadach ze ostatni okres byl ciezki dla niego (kontuzje, zmiany klubów/trenerow/roli), mam nadzieje ze nie bedzie wielka dziura w offensywie, ze sprobuje uruchomic carlosa i ze będzie cos trafiac zza luku.

Marquis do d-league,

butler może okazać się super rolersem, warunek: zagrożenie zza łuku.

 

kirk/nate/tig

rip/belinelli

deng/butler/radmanovic

boozer/gibson

noah/nazr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chicago Bulls have narrowed down the remaining targets to Malcolm Thomas and/or Tracy McGrady. No other Free Agents likely to join the team

Chicago Bulls will either add none or one of Tracy McGrady or Malcolm Thomas based off their current cap situation

Chicago Bulls appear to be using Tracy McGrady as their "backup" plan if Malcolm Thomas decides to sign elsewhere

qrwa, ale bez jaj.

malcolm thomas,

zebrał kilka piłek i władował kilka piłek nad głową jakiś frajerów, i nagle gwiazda.

Malcolm Thomas może tylko zaszkodzić.

dlaczego?

Popovich wzial go do SAS, zagrał jeden mecz, kij z tym meczem, był na treningach spurs, i jesli greg sie na nim nie poznał to oznacza że nie jest nic wart.

ale nawet, zakładając ze zrobil postep, i bedzie w miare graczem na warunki nba, to ide o zaklad ze zarzad przyjmie taktyke : mamy thomasa, wiec po co nam taj !

taj odpada i zostaje thomas, który na poziom gibsona nigdy nie wskoczy.

tak więc, jesli podpisywać to tylko t-maca, który w razie kontuzji (kirk, rip) na pewno znajdzie miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nate będzie mega dziurą w obronie, może nawet większą niż boozer.

 

lol

 

Jak dla mnie, to Butler bedzie pogrywal tez na SG i przy S5 Hinrich, Butler, Deng, Gibson, Noah wciaz beda wygrywac, bo to mega wypasiony D

Tylko Loozera jak najmniej na parkiecie. Jemu powinni dawac minuty z ogorkami pokroju Wizard, Raptors, bo tylko z takim rywalem nie zrobi nam krzywdy... chociaz i to jest ryzykowne. Bron cie panie dawac mu minuty w PO. Przed pierwsza runda po, powinni odeslac go do D-league, a po sezonie skorzystac z prawa do amnestii. Trzeba wyrwac tego chwasta jak najszybciej.

Edytowane przez deadly4u
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deadly jest jeszcze wiekszym ignorantem niz Ci ognorowani,

facet masz ty jakiekolwiek pojecie o koszykówce czy tylko wybrałes byle jaki sport, zeby tylko na podwórku odróżniali Cie o tych co kopia gałę?

aż tak bezbarwny jesteś ze musisz sobie hobby o którym pojęcia nie masz wymyslac?

To ja proponuje szydełkowanie

 

 

a miałem juz sie nie udzielac do przyszłego sezonu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem to, i on tak z grubsza wytykał każde "minusy" po kolei.

- strata prawie wszystkich pg, dodanie kirka i wspomnienie nie gotowości tiga.

- rip jest "za stary"

- deng ma problemy z kontuzjami.

ok, ma po części racje.

Bulls na pewno nadal będą robić w ataku to co robili, czyli granie zespołem, extra passy, ławka - jeśli oddasz głupi rzut, czasem na pewno piłki nie będą wpadać i nie będzie miał kto pociągnąć, to też na 100% będą zdarzać się faile w stylu L z bobcats, ale jeśli spojrzeć na to od innej strony to tak: nie ma derricka, więc może to zmusi do wybicia się w offensywie kogoś innego. Generalnie KC Johnson jeździ po świecie i pyta graczy bulls, o zmiany w rosterze i o to jak będzie wyglądać sezon bez derricka. Deng mówi że weźmie więcej piłki w łapy i będzie grał pnr, Noah umówił się z Olajuwanem i cwiczy post-up, butler poprawia rzut, belinelli mówi żeby go nie porównywać do korvera bo on potrafi dużo więcej, nate to szaleniec ale potrafi z łatwością dać +20p. Także może się okazać że kontuzja rose'a wpłynie na większe zaangażowanie się w offensywe innych graczy, a przecież tak na prawdę o to cały czas chodzi.

Bulls dodali kirka, i jeśli kirk powróci do swojego stylu z początku kariery czyli first pass to może zyskać boozer, bo od williamsa carlos nie grał z playmakerem, pytanie tylko czy kirk przestawi się z roli spot-up shootera jaką pełnił w hawks na bycie playmakerem.

Belinelli jeśli nie będzie wariował z piłką i pogra coś w obronie może być nawet głównym klepaczem, trafia trójki po pnr, wchodzi pod kosz, a co najlepsze kocha końcówki spotkań, srsly, oglądnijcie sobie jego highlighty na YT (link podałem wyżej).

 

 

Robinson jest dziurą w obronie, ale nie grał głupio, wysoki %AST, nie najwyższy usage, niech tylko nie przynosi zioła do szatni to myślę że bd ok.

W razie połamania się boozera, jest radmanović, który może pokarać z dystansu a większą dziurą w obronie nie będzie, jest też nazr który jest upgradem w stosunku do asika jeśli chodzi o atak.

Butler mówi że pracuje nad rzutem (wywiad na hoopsworld) do tego ma grę z piłką (oglądnijcie na YT) + świetny D, jeśli otrzyma dobre minuty (15-20) może okazać się że Bulls "wyhodowali" sobie arrona afflalo za 1 mln rocznie.

 

Te ruchy zarządu znacznie poprawiły wartość offensywną, oczywiście na papierze, zobaczymy co wyjdzie w praktyce, ale ja szczególnie liczę na marco i jimmego.

 

Bulls na pewno będą mieli problem z: heat, c's, brooklynem, nix, spokojnie można walczyć z pacers, atlantą i philla.

Wynik tak na prawdę nie jest super-ważny, nie ma lidera zespołu, liczy się to żeby zgrać tą ekipę i wprowadzić w to rose'a (może na PO już to zatrybi), startować z roli underdoga, nawet i z 6-8 seeda, a jeśli np już na amen nie wyjdzie z boozerem to w draft night łatwiej będzie wymienić jego kontrakt z np #17.

 

edit:

 

bulls nadal chcą pozbyc sie ripa ( :/ ).

wydaje mi się że mogą zrobić takie coś ze oddadzą ripa do cavs/lal za jakies tpe i podpisza w jego miejsce t-maca.

oczywiscie wtedy caly misterny plan pojdzie sie jebac w pizdu, bo rip daje offensy startującemu unitowi którego t-mac nie da, i znów będzie problem z uruchamianiem wysokich i skupianiu obrony przeciwnika.

powiem tak: jesli bulls staraja sie od dłuzszego czasu wyjebac ripa to go wyjebia i juz.

Edytowane przez mycek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to, że w styczniu, czy lutym pisałem Wirakoczy podczas dyskusji o minutach jakie dostają podstawowi gracze Bulls i Heat o zwiększonym prawdopodobieństwie kontuzji.

masz na mysli o wymiernie podobnych minutach nie?

deng 39 - lebron 37.5

rose 35 - wade 33

noah 30 - bosh 35

boozer 29.5 - haslem 25

rip 25 - chalmers 28.5

 

Bulls mieli pecha, po prostu, lista kontuzji była ogromna, non stop ktoś wypadał, rose, rip, noah, deng.

Bulls mieli przez chwilę możliwość rywalizowania z heat, "mieli" bo kolano rose'a WSZYSTKO zmieniło, mam wrażenie że gdyby rose teraz ceglił sobie w londynie jako spot-up shooter, to jr wyłożył by kasę na korvera czy może nawet asika, niestety, huj z tym że rose teraz nie będzie grał, kiedyś wróci, najgorsze dla chicago jest to że stracili jakiekolwiek szanse na howarda, i rozjebali zgraną grupę. Teraz to jest bez znaczenia bo nie widać konkurencji dla heat nie tylko na wschodzie, ale bulls cofnęli się ogromnie bo owszem dodali kilka nazwisk za smieszne pieniądze ale teraz potrzebują czasu na zgranie tego w całość.

 

Tutaj nie chodziło o minuty, bo minuty spadły kazdemu z wymienionej 5, poza dengiem, który i tak z kontuzją czy bez, nadal będzie grał po 40 na mecz, tak jak to gra teraz na olimpiadzie i tak jak to grał w zeszłym czy 2 lata temu. Deng po prostu chce tak grać, nie wierzysz? oglądnij jakieś mecze bulls i zobacz reakcję denga jak schodzi w np w 4q kiedy jest +20 albo -20, on po prostu chce grać.

 

Co do "spieszenia się" w przypadku rose'a, bulls nie spieszyli sie przez caly sezon, wręcz pamiętam swoją frustracje bodajże po kontuzji pachwiny, i ciągłe powtarzanie "chcemy być pewni że jest w 100% zdrowy", jedyny błąd zdarzył się w PO, gdzie presja na powrót rose'a była ogromna i ktoś jej nie wytrzymał (thibodo, rose, ktokolwiek, teraz to nie ważne).

 

Bulls upadali na dupę, lub upadną z bardzo dużej wysokiści bo odeszło dosłownie pół rotacji i przychodzi nowe pół rotacji, która musi się wkomponować w system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie rose'a też nie, bo ile on może mieć %tłuszczu?

ale jednak rozjebał ładnie kolano.

mi się wydaje że owszem, atletyzm jest bardzo ważnym czynnikiem ale jest jeszcze takie coś jak szczęście, pech, karma, bóg, przeznaczenie czy kto jak woli.

a rose i bulls mieli kurewsko mało szczęścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spo wszystkim ograniczał minuty. Tempo sezonu było mordercze i prędzej, czy później musialo sie to odbić na graczach. Thibo grał cholernie wąska rotacją, więc prawdopodobieństwo urazów się zwiększało. Niestety padło na Rosea. Mam nadzieję, że wróci tak samo dobry, jak przed kontuzją. Wade stracił półtora sezonu swojego czasu i szanse na obronę mistrzostwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.