Skocz do zawartości

Bulls 12/13


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

theo a oglądasz na LP czy masz jakies transmisje?

jesli to drugie to przed meczem podrzuc tutaj link bo jesli graja o 22:00 to oglądne.

 

nazr podobno podpisany, kicha z radmanovicem który zablokował spot kase na właśnie thomasa, nie wiadomo co z belinellim, ale tak ogladam te jego highlighty i widać ze w noh był nawet gtg, szczególnie w koncowkach.

noah/nazr

boozer/gibson/thomas

deng/butler/radmanovic

rip/marco

rose/kirk/marquis.

wygląda fajnie ALE może okazać się że będzie tak:

noah/nazr

boozer/gibson

butler/radmanovic

rip/-

kirk/marquis "przeabsolutnie nie jestem gotowy na gre w nba" teauge.

i wtedy jest nie fajnie.

 

delonte west, randy foye, leo barbosa, flynn, delfino, pietrus, cj miles, josh howard, terrence williams, meeks, rush, mcgrady, green, redd, webster

jeden z tych gości + belinelli i bulls mogą wyjść z twarzą z tego offseason.

 

out:

asik, korver, brewer, watson

in:

nazr, belinelli, butler,kirk, radman + obowiązkowo ktoś z w/w.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie gra bardzo dobrze co prawda musimy brać pod uwage iż to SL , ale ogólne wrażenie pozytywne za min by sie przydał bo to , że go ktoś weźmie to raczej pewne jak rok temu Samardo , który grał u nas i trafił do Cavs ...

chodzą słuchy o Etwaun Moore z Bostonu , który poszedł w wymianie za C Lee , ale został zwolniony przez Hou + Mohamed , który ma do wyboru nas lub Nets czyli na bank Asika nie podpisujemy na te 10-15 min pod kosz może być , gorzej w przypadku kontuzji Noe , ale wtedy więcej czasu dla Taja na c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że Bulls nie zasadzili się na Milicicia...

 

co możecie powiedzieć o tym Thomasie? nie oglądałem go, ale co nie wejdę w wyniki to ma natrzaskane po kilkanaście zbiórek.

 

patrze mycek, że podobna lista jedynko-dwójkowa do mojej lakersowej ;) niech Bulls wybierają z pierwszej ósemki, reszta Lakers :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrze mycek, że podobna lista jedynko-dwójkowa do mojej lakersowej

wymienił przecież wszystkich ogarniętych guardów z FA. Mógłbym powiedzieć, że lista też podobna do mojej Sunsowej (wyłączając pg), ale tak możemy powiedzieć o każdej drużynie szukającej pg/sg :)

 

mycek, szukam linków na lshunter czy rojidirecie, ale nie zawsze są do każdego meczu.

 

A ten Thomas to w ogóle na poziomie NCAA nie był jakimś wybitnym zbierającym, więc trochę dziwię się, że teraz tak rozpierdala na dechach..

Edytowane przez theo001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oks teho.

a, zapomniałem zapytać: wspominałeś o rzucie butlera, pytanie brzmi czy jest skuteczny z mid-range? bo widzę że trójkę raz na jakiś czas rzuci.

 

nie wiem, kc johnson przypisał w jedym z swoich wpisów na twitterze belinelliego do bulls, zakładając że po cichu się z nim dogadali, tak jak wspominałem może być problem z jeszcze jednym graczem na obwód, mówiło się coś o beverlym, tym gościu który nie załapał się do rosteru heat, a w poprzednie SL prezentował się bardzo fajnie, ja osobiście wolałbym kogoś ze stażem w nba, tiga trzeba wysłać do d-league, niech tam robi te swoje 2-30 z gry i 15 strat.

Chciałbym scorera z dobrym kozłem, gdyż to dawałoby większą moc ławce w offensywie, co pomogło by zapomnieć o rozjebaniu bench mob'u, ale jeśli rose się wróci, hinrich będzie grał po ~30 na mecz (thibodo go uwielbia) to nie będzie po prostu miejsca, więc bulls chyba zamknęli po cichu roster, niestety, bo rose sie szybko nie wroci, a deng moze pierdolic o toughness ale potrzebuje operacji.

 

west,foye, barbosa (ehh) nie wezmą minimum.

delfino, pietrus, meeks, green nie dają ball handling choć green jako spot-up shooter wygląda świetnie.

flynn i miles to swego rodzaju busty i czarne dziury (jeden po operacji nie potrafi się odnaleźć drugi w poprzednim RS rzucał na 38%)

howard chyba znow sie polamal bo nic o nim nie slychac, a mial calkiem calkiem sezon

rush i williams są fajni ale niewyciągalni.

webstera (niestety) zniszczyly kontuzje

redd nie pogra z piłką i mówił że nie czuje sie na siłach a poza tym chce zostac w arizonie.

i t-mac...

 

podczas nieobecnosci rose'a moglby grac taki basket jak w pistons dwa lata temu, gdzie byl glownie klepaczem i niezle prowadzil atak, a po powrocie rose'a dalej moglby to robic bo w kirka nie wierze a moze byłby znosnym spot-up shooterem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze przymiarki chyba w 2000 były , ale może w końcu tu zawita :friendly_wink:

 

można by zaryzykować z Terencem Williamsem gość dość wszechstronny i może grać na sg/sf , troche odżył w Sacto co prawda nie jest to jakieś super miejsce aby wyciagać daleko idące wnioski , ale za grosze może by zagrał .... zobaczyć co z niego za ptica - kiedy przychodził w drafcie duży potencjał , może Thibs by wydobył go z niego

Edytowane przez darek-darro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co siedzi formanowi w głowie to jest zagadka stulecia...

kirk nie dostanie mmle ale 4 mln z mle, 8/2, taką kasę dostanie oj mayo, podobną c.lee, mniejszą brooks, bayless, tak na szybko.

nie wiem jak to będzie wyglądać, bo chicago popodpisywali typowych średniaków, z których tylko jeden jest godny uwagi, i teraz znów czekanie na niewiadomo co, a po odejsciu jl3 (który dostanie 1.5 na sezon) nie ma kto kreować rzutu, hinrich już w atlancie był głownie spot-up shooterem, belinelli ma potencjał z piłką ale daje sobie to i owo uciąć że zostanie ograniczony do roli spot-up'a, wypada rose, wypada może deng, bulls mają rotację na 2-3: rip-marco-jimmy zmiennikiem na 1 jest gość który w lidze letniej robił najgorsze cyferki all time, czyli patrząc na to okiem martwiącego się kibica potrzebny jest back-up na 1 i coś na 2/3, okiem mangamentu wszystko jest ok, bo sie podpisze niegwarantowany z mikem jamesem a z radmana sie zrobi niskiego skrzydłowego.

damn.

 

Bulls mogliby dodać kogoś kto by poprowadził grę (t-mac z przed roku) i kogoś kto broni+rzuca (rush, delfino) obowiązkowo wysłać denga na operację, w marcu podgonić pod gdzieś 6/7 seed i próbować coś ugrać w pełnym składzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiemy ile chce Delfino , ale rusha golden by wyrównali bo jest bardzo dobrym zmiennikem dla Klaya no chyba że byśmy go przepłacili , ale już dawno nie ma kasy poza tym oni cały czas wierzą w " magiczny plan 2014 " gdzie liczą na 2 gwiazdkę obok rose i nie pchają się w kontrakty dłuższe niż 2 lata , fakt , że Mayo podpisał na 2 lata z Dallas , ale CLee już na dłużej i cholera wie czy tak naprawde chcielismy , któregoś z tej 2 Mayo , Lee ?

wygląda iż już prawie wszystko dopięte tzn jest jeszcze jeden wakat i nie wiemy kto to będzie , przydałby sie fakt ktoś na sg/sf , ale też dużo mówi się o Malcomie Thomasie , który bardzo dobrze wypadł w SL ponoć przypomina Taja :smile-new: a kto wie może pierwowzór nie przedłuży z nami umowy więc klon jak znalazł no i za jaką kasę .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chicago Bulls have spoken to Tracy McGrady and he is definitely still interested in joining the Bulls, but the decision is up to the Bulls

Chicago Bulls Management still deciding if McGrady is the right fit under Thibs. Usually that means they like other options

Chicago Bulls continue discussions with Tracy McGrady and his Agent. Multiple unconfirmed sources now reporting McGrady has strong interest

czy mcgrady byłby 'right fit' ?

dobre pytanie, mamy do wyboru mcgradego, który w obecnej sytuacji mógłby być nawet pierwszą opcją na obwodzie, można go ustawiać od pozycji nr 1 do 4, świetnie wykorzystuje swój wzrost, ma 1on1 game, post-up i rzut.

ok,

ustaw sobie t-maca tyłem do kosza na mid-range, obok niego postaw kogoś kto mu wrzuci piłkę, kogoś kto zagrozi trójką, t-mac w poprzednim sezonie robił 0.87PPP, trafiał na 46%, mając t-maca ustawionego tyłem masz otwarte dwie opcje: gra 1on1 i looz pod koszem, gdyż na obwodzie jest marco/kirk/rip.

dwa,

spot-up? 41% za 3, do tego pewna ręka w końcówkach, pod presją.

trzy,

wzrost=zbiórka, dobry post up + ballhandling, przy wysokim linupie z powiedzmy ripem i dengiem i tracym na 1 granie przez t-maca tyłem do kosza to skarb bo będzie go krył zawsze niższy obrońca.

dalej,

współpraca z wysokimi i juz-nie-brayantowanie, jakiś maniak wrzucił na YT dosłownie każdą akcję t-maca z popdzedniego sezonu: http://www.youtube.com/user/SGhoops4life, ogarnijcie jakim t-mac jest team playerem i na dodatek dobrym 'kumplem' na ławce.

następnie obrona, która WCALE nie jest zła, rok temu gdy grał w pistons miał ładny RAPM + dobre staty ind, teraz patrzę nie jest tak kolorowo, ale t-mac grając w Bulls nominalnie na 1, robi dobrą obronę na większości pg w lidze, ze wzgledu na swoj wzrost i warunki.

 

pod nieobecność rose+moze denga t-mac miałby spore minuty, pooglądałem go godzinę i jestem PRZEKONANY że to najlepszy dostepny gracz dla bulls, gdy wrocą wszyscy, i gdy wszyscy beda zdrowi to t-mac i tak znajdzie minuty, bo jestem pewien ze u thibodo, z jego terzniejszym stylem szybko znajdzie poklask.

 

ale zawsze mozna podpisac dereka fiszera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraca Rose i wszystkie zalety T-maca można o kant dupy...

 

Poza tym... Thibs nie wyglądał przez dwa lata na trenera, który potrafi stworzyć dobrą ofensywę. Lepiej to wyglądało gdy przyszedł Rip, ale to wynik jego własnego doświadczenia i umiejętności, a nie systemu.

Dlatego... No wątpię, żeby Tracy cokolwiek miał zmienić... Trzeba umieć wykorzystać, to co się ma. TT zajebiście układa defensywę, ale druga strona parkietu nigdy nie wyglądała dobrze. Czasem miałem wrażenie, że po prostu jak się rzuca, to musi coś wpaść. Tak właśnie Byczki kręciły swoje wyniki.

 

 

+ nie przejdą z nim pierwszej rundy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że teraz thibodo jeśli przez offseason czegoś nie wymysli to zostanie do tego ZMUSZONY w trakcie sezonu.

najważniesza pozycja to 1.

był rose, był watson, który na słabym % ale dawał jakiś tam scoring, był lucas ktróry dawał radę i to niezle, teraz jest hinrich, który offensywnie nic nie potrafi poza spot-up, thibodo mając ripa i ew. t-maca ma dwóch gości którzy świetnie uruchamiają wysokich, dwóch gości którzy zagrają 1on1 na post-up, dwóch gości którzy powinni być mocnymi punktami zza łuku (kirk+beli) do tego gościa który lubi bazować pod koszem i po ścięciach (butler) od biedy jest jeszcze radmanovic, który może się okazać drugim novakiem, pod koszem trzech co jak co ale dobrych finiszerów, i progress w stosunku do asika czyli nazr który złapie piłkę i wykończy pnr.

huj z wynikami, ten sezon to ma być okres przejściowy, i ja chce oglądać fajną zespołową koszykówkę, i oglądać t-maca, który temu pomaga.

 

aha i piszesz ze zalety t-maca pojda sie jebac...

rose ma wrocic w marcu, ale to nie bedzie ze wroci, wskoczy do s5 bedzie grac 40mpg, CAŁY nie zobaczymy rose'a z przed kontuzji (liczba mnoga), niewiadomo co deng, bo obecnie to jest na cienkiej czerwonej, grajac po 40mpg w poprzednim przyspieszonym sezonie, z kontuzja reki jedzie na IO i tam nie siada na ławie, tak jak na euro, IO sie koncza deng jedzie zapewne do Sudanu jak co rok, po czym wraca tydzien przez rozpoczeciem campu do chicago...

nie da się, jesli deng nie podda sie operacji to bedziemy ogladac denga z drugiej czesci sezonu <40% z gry i raz na jakis czas 1-2 meczowy odpoczynek.

 

ale do rzeczy,

t-mac to zabezpieczenie, gra na 1-4, doslownie, w atlancie larry ustawiał go w linupie z ivanem johnsonem jako 5 i t-mac jako 4.

nie bedzie rose'a pogra jako 1, wroci sie rose pogra jako 2/3, wypadnie rip pogra jako 2

to jest skarb.

Edytowane przez mycek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MySportsLegion

The Rockets and free agent forward Carlos Delfino are close to finalizing a one year deal, with a player option for year two.

 

Delfino mamy z głowy , jestem ciekaw za ile podpisał ? jeśli za min to będę zły ....

 

TMG - jeden z ostatnich ciekawych FA za min bo większość już wybrana , woałbym jego niż Redda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy w tej lidze debili- artest, mega debili- beasley i ultra debili- nate robinson.

ultra debil zmierza ku chicago. https://twitter.com/callme_STEVE_oh/status/229950561678659584/photo/1

 

1:35

3:05

i absolutna wisienka na torcie: 4:11

nie miesci mi sie w glowie ze mozna cos takiego zrobic...

 

mam nadzieje ze sie bulls w porę opamiętaja i podpisza t-maca...

 

Edytowane przez mycek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby było śmieszniej to wszyscy trzej są jakoś powiązani z Bulls... jeden tam grał, drugi mógł grać, a trzeci może grać :D ale od Artesta proszę się odczepić, jest pozytywnie zakręcony :)

 

:stupid:

nie mogę, jeśli to prawda to i ja zwątpię... koleś to największy(!) idiota w całej lidze, jak by dziwnie to słowo przy nim nie brzmiało. dostanie minimum, ale ja bym go nie chciał w swojej drużynie nawet za darmo. Webster, T-mac, nawet nieszczęsny T-Will są jeszcze dostępni a w Bulls może wylądować ten osioł. oby to nie była prawda

 

przejebane lato w chicago, chciałbym wiedzieć jak to by wyglądało gdyby Rose się nie połamał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.