Skocz do zawartości

Plotki, wymiany - lato 2012


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Rockets podobno są blisko pozyskania #18 od Wolves za Martina...

 

Nieźle, mogą mieć nawet cztery picki w top18 jeśłi udałoby im się oddać jeszcze Lowry'ego. Zbierają wybory na Dwight'a? Howard podobno nie przedłużyłby z nimi kontraktu w razie transferu.

 

Magic powinni brać najlepszą możliwą ofertę bez oglądania się na innych, a nie taką którą chce Howard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to robi się coraz bardziej z Wolves faaaaajny zespół do oglądania! a ruch LOGICZNY bo po co kolejny pick (#18) w tak licznej młodej rotacji!

 

mało kto z FA tam by zawitał ale popatrzcie!

 

mamy miła dla oka parę guardów:

 

 

 

Ricki Rubbio i Kev. Martin plus Barea, Ridnour i Ellington

 

 

 

parę forwards:

 

Wes i Love plus Der. Williams, Webbster, Beasy - aż nadmiar rozdrobnionego talentu wiec prosi się atak chyba na Gasola jako LIDERA (jest jeszcze niewykorzystywany A. Randolph)

zwierzak Pekovic i Milicic oraz Toliver i dziadek Miller

no i wszyscy przydatni - chyba czas zamieniać 2 za 1 na ciut lepszych z zespołami którym brakuje głębi składu!

 

co do Rakiet to ta wiara że namówią Howarda taka wątła trochę a czyścić się pod picki i oddać to wszystko do Orlando? może to blef i z tymi pickami zostaną?

bo oddając talent i tak zmniejszają sobie szanse na tytuł z DH nawet ten jednorazowy chyba że magia Hakeema zadziała...tylko patrząc na Howarda jakie on ma szanse z podczyszczonym ( bez Lowrego, Martina i 2 wysokich picków) zespołem jako pierwsza opcja?

 

 

 

widoczne są też wpływy osobiste:

 

wspomniany Hakeem i DH

Kevin Martin do Minny do Ricka Adelmana

i Brandon Roy po kontuzji do Indy do Pritcharda GM Indy który w PTB wybrał.......Roya w 2006 (full MLE)

 

kurde tylko MAGIA JORDANA nie działa.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, co z tym Randolphem, bo kontrakt mu się skończył i mam nadzieję, że wybierze jakiś zespół, który nie będzie tak bardzo marnował jego talentu.

Nie wydaje Ci się to ani trochę podejrzane, że już 3 ekipy z rzędu "nie poznały się" na jego talencie i gdzie chłopak nie trafi to go marnują?

A może jednak jest tak, że Antek nie zrobił od 4 lat postępów i za "marnowanie jego talentu" w znacznej mierze odpowiada on sam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje Ci się to ani trochę podejrzane, że już 3 ekipy z rzędu "nie poznały się" na jego talencie i gdzie chłopak nie trafi to go marnują?

A może jednak jest tak, że Antek nie zrobił od 4 lat postępów i za "marnowanie jego talentu" w znacznej mierze odpowiada on sam?

 

tym bardziej że #14 w 2008 dały mu asy od wysokich czyli scouci................

 

#14 GSW :smile-new:

 

ciut później szli:

 

#15 Lopez do Suns

#16 Speights do 76ers

#17 Hibbert do Indy via Toronto

#18 McGee do Wizz

#19 Hickinson do cavs

#20 niewypał Ajinca do Bob via Denver

#21 R. Anderson do NJ

#23 Koufoz do Jazz

#24 Iblaka do Okli via Suns

 

a przedzielił wszystkich wysokich! niezła seria!!!! C.Lee z #22

 

potem poszedł jeszcze Batum z #25 i George Hill z #26

 

#31 Nicooooooooooo Peecovic

#35 De andre Jordan

#36 Omar Asik

 

#45 uzupełnił Dragic

 

sporo tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rondolph to juz sam zmarnował swoj potencjal, a scislej braki fizyczne, ale bedzie mial nastepce z tego draftu.

 

Rox to chyba bardzo chcą zrobic wszystko by byc w dupie przez kolejnych kilka lat

 

odnosnie RayRay'a to akurat mnie nei dziwia te ploty, chce pewnie jeszcze raz chociaz o cos powalczyc czyli Heat to najpewniejsza opcja bo C's juz raczej sie skonczyli,choc przyznam,ze gdyby PP, KD I on wlasnie zakonczyli w Bostonie byłbym rad.

 

co zrobi Billups, zostanie za namową Paula, co jakby skłania ku mysli,ze jesli tak, to CP3 podpisze nową umowe.

 

cieszy mnie,ze Blazerz wycofali sie z tego poronionego pomysłu z Nashem, mądre wybory w drafcie omijajace Drummonda i Leonarda i będa still in the game.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rondolph to juz sam zmarnował swoj potencjal, a scislej kntuzje, ale bedzie mial nastepce z tego draftu.

 

Rox to chyba bardzo chcą zrobic wszystko by byc w dupie przez kolejnych kilka lat

 

odnosnie RayRay'a to akurat mnie nei dziwia te ploty, chce pewnie jeszcze raz chociaz o cos powalczyc czyli Heat to najpewniejsza opcja bo C's juz raczej sie skonczyli,choc przyznam,ze gdyby PP, KD I on wlasnie zakonczyli w Bostonie byłbym rad.

 

co zrobi Billups, zostanie za namową Paula, co jakby skłania ku mysli,ze jesli tak, to CP3 podpisze nową umowe.

 

cieszy mnie,ze Blazerz wycofali sie z tego poronionego pomysłu z Nashem, mądre wybory w drafcie omijajace Drummonda i Leonarda i będa still in the game.

 

oj nie wiem czy Drummonda odpuszczą

chyba że skuszą się na swojego lokalesa Rossa ale jak pisałem #6 ciut za wysoko

dodatkowo zależy kogo ze swoich ponownie podpiszą bo na razie został LMA Methiuu i przymierzany Batum ( QO 3.100.000) no i Jamal C.

spadł Okur, Thabet, Flynn i Felton a przede wszystkim Oden.

 

co teraz z PTB?

poproszę o wasze opinie bo to przecież lubiany ogólnie klub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem mimo wszystko Portland powinni zaryzykować z Drummondem, mają wciąż młody zespół i koleś będzie miał czas by się zaadoptować do warunków ligi w zespole który już teraz ma potencjał by co rok grać w PO. Mnie najbardziej ciekawi po którego rozgrywającego z rynku FA uderzą, no chyba że coś w wymianach, szkoda że Feloton u nich nie zaskoczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antoniusz Randolph

W rookie sezon i w części drugiego zapowiadał się na coś koło 12/7/1/1/1 w 22 minuty - takie parametry w sumie osiągnął w GSW w 2 sezonie a potem w 4 w Minny- ( w tym ponad 2 OR) a jak na wysokiego błysną 81% FT ale wystarczy spojrzeć na GP i wszystko jasne 63,33,17,40,34

 

miał przebłyski typu: 31 punktów w Dallas w ich mistrzowskim 2011 czy 15 zbiórek w Okla ale brak zdrowia, szczęścia i seryjności

start miał duże lepszy niż nasz rodzynek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosi się atak chyba na Gasola jako LIDERA

od jakiegoś czasu pojawiają się takie głosy. że niby za Williamsa i Beasleya... ale jak Wolves łyknął Martina to z kasą tzreba będzie kombinować.

 

 

Co do Randolpha - wierzyłem jeszcze jakiś czas temu, że coś może z niego być (mówili o nim jako o drugim Odomie). ale w tej chwili zaczynam wątpić. jest mlody ale nie potrafił się nigdzie przebic. rozumialbym to gdyby grał w drużynach z czołówki ale wariors knicks i minny to nie jest mega moc...

 

ale w Minny podobno cały czas w niego wierzą i zapowiedzieli, że wyrównają każdą ofertę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Houston jak zgarnie te picki w top 20 to nie odda ich za DH, który ich i tak za rok będzie miał gdzieś, tylko wykorzystają na zbudowanie składu z młodych perspektywistycznych zawodników. Przecież to bardzo mocny draft i nie ma sensu tak tracić połowy składu na te picki by je potem oddać za rok marzeń.

Brandoy Roy do Minny i będę wstawał na każdy ich mecz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Games played w przypadku Randolpha nie ma znaczenia, bo nie wynikał on z kontuzji tylko z kołcz desyżon.

 

A apropo Roya, to dla mnie to jest przegięcie na maxa. Najpierw kończy karierę, bo lekarz mówi mu, że dalsza gra grozi kalectwem, a teraz po tym jak Blazers zmarnowali na niego amnestię gość jak gdyby nigdy nic wraca z career ending injury i niedość że dostaje kapuchę od Blazers, to jeszcze wycycka z kasy inny zespół. To chyba powinno być jakosregulowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roy nie będzie dostawał więcej niż w jego poprzednim kontrakcie (no chyba, żeby teraz podpisał wyższy ;). Nowy zespół będzie mu płacił normalnie, czyli tyle ile wynegocjował, a Blazers będą pokrywać różnicę między zamnestiowanym kontraktem a obecnym.

 

Dlatego nie wiem skąd biorą się informacje, że ktoś szykuje na Roya MLE, skoro jednynym beneficjentem takiego obrotu sprawy byliby PTB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no to troche lepiej to brzmi, ale nie zmienia to faktu że sprawa jest nadal nieuregulowana, bo Roy zrobił w takim przypadku i tak Blazers fhuja, zapowiadając koniec kariery, ale de facto jej nie kończąc.

 

Blazers przecież mogli dostać jakąś kasiore od NBA, gdyby Roy oficjalnie zakończył kariere. Teraz gość na realgm widzę napisał, że Blazers robili wszystko w pośpiechu, bo nie śpieszył się sam Roy i tylko dlatego wykorzystali amnestie na niego, by móc podpisać Crawforda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tizz

 

Randolph zmarnował swój potencjał?? Gość ma dopiero 22 lata, a jak dostawał duże minuty to praktycznie zawsze prezentował się bardzo dobrze. A to, że jest szczupakiem nie przeszkadzało mu zbierac piłek nad mocniejszymi fizycznie podkoszowymi.

aj te prorostwa hehe, wedlug Ciebie Salmons miał byc mega kozakim w ubiegłym sezonie ;)

 

Rozumiem,ze sugerujesz iz to kolejni trenerzy marnuja jego potencjał ale chyba cos w tym jest, ze w kilku druzynach się na nim 'nie poznali'. dodatkowo chłopak ma genetyke Joe Smith'a a to nie wrózy na dłuzszą metę choc szczerze mu kibicuję.

 

ciekawa sytuacja z tym Roy'em no i jak widac jakies zale są, co na to PTB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no to troche lepiej to brzmi, ale nie zmienia to faktu że sprawa jest nadal nieuregulowana, bo Roy zrobił w takim przypadku i tak Blazers fhuja, zapowiadając koniec kariery, ale de facto jej nie kończąc.

 

Blazers przecież mogli dostać jakąś kasiore od NBA, gdyby Roy oficjalnie zakończył kariere. Teraz gość na realgm widzę napisał, że Blazers robili wszystko w pośpiechu, bo nie śpieszył się sam Roy i tylko dlatego wykorzystali amnestie na niego, by móc podpisać Crawforda.

Uwierz, że Roy chciał bardzo grać w Portland, którym sporo zawdzięczał ale nie było takiej możliwości w tamtym sezonie. Nie wiem ile zmieniło się w sprawie jego zdrowia przez jeden sezon (możliwe, że to tylko pobożne życzenie Minny by go zrekrutować - sam zainteresowany nie wypowiadał się na ten temat, nie?) ale jak by miał możliwość to chciałbym grać w Portland.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.