Skocz do zawartości

Plotki, wymiany - lato 2012


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja wiem? Aldridge, Matthews i Batum to jest naprawdę fajny trzonik. Dodaj do tego Nasha, dwa picki w pierwszej rundzie(które można zamienić za kogoś do s5 :)) i jest już coś co wygląda jak contender.

 

Oby, oby to się udało. Portland to jedyna drużyna prócz Houston, którą w miarę lubię na zachodzie i w końcu mógłbym im pokibicować z takim składem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym nie oddawał tych picków, mogą się dzięki nim ładnie obudować wybierając np. Drummonda i Riversa. Dodatkowo taki Nash, ciekawie.

 

Nash-Rivers-Batum-Aldridge-Drummond... na ławce Matthews Hickson i jeden z pary Felton-Flynn. Dodać jeszcze z 2-3 weteranów i można grać

 

 

Nic lepszego niż Nash na starcie kariery nie mogłoby spotkać Drummonda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i po co w tym wszystkim taki ballhog jak Rivers? Jest Nash, jest 1 opcja Aldridge. Tu potrzeba jakiegoś c'n's strzelca, dobrego w defensywie. Na sf prędzej takich się znajdzie, ale myślę, że Lamb ze swoim wingspanem ma przyszłość dobrego obrońcy, chociaż by się trochę dublował z Batumem. Inna opcja to Waiters, który by wbijał pod kosz, bo tego na pewno by brakowało i dx obecnie tą opcję obstawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

razem z Nashem mamy już dwóch kozaków i dwóch bardzo kompetentnych rolesów, jeden nawet wg mnie może wskoczyć na poziom allstara w nadchodzącym sezonie. To już więcej niż w Suns i 3/4 drużyn ligowych.

Chytruz dużo dyskutowaliśmy w kontekście Phx i ich wyboru w drafcie, gdyby udało się skusić stare gwiazdy. Byłeś zdecydowanie przeciwny, tymczasem widziałeś jak spisywał się Leonard w Spurs. Oczywiście Pop to Pop, wie jak trafić do zawodnika i wykorzystać do maxa jego skillsy, ale dążę do tego, że w tym drafcie naprawdę można wyciągnąć kilka perełek "NBA ready". Blazers mają dwa wybory w top11, więc mają szeroki wachlarz opcji do tego by stworzyć łącznie z Nashem "dwóch kozaków i 4 kompetentnych rolesów". Oczywiście kwestia czy pójdą na "tu i teraz" czy przyszłościowo na "potencjał", ale jest kilku prospectów, którzy wg mnie gwarantują to i to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy tylko ja jestem tak zajebiście nieprzekonany do Riversa? Czuję po prostu, że on będzie chciał być takim superstarem, liderem, gtg i może będzie, ale co najwyżej w jakimś Oakland.

 

I oczywiście ja nie pisałem o wymienianiu picków, jeśli do mnie pijesz, a o wyborze graczy obwarowanych pieczątką "nba ready" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

razem z Nashem mamy już dwóch kozaków i dwóch bardzo kompetentnych rolesów, jeden nawet wg mnie może wskoczyć na poziom allstara w nadchodzącym sezonie. To już więcej niż w Suns i 3/4 drużyn ligowych.

Chytruz dużo dyskutowaliśmy w kontekście Phx i ich wyboru w drafcie, gdyby udało się skusić stare gwiazdy. Byłeś zdecydowanie przeciwny, tymczasem widziałeś jak spisywał się Leonard w Spurs. Oczywiście Pop to Pop, wie jak trafić do zawodnika i wykorzystać do maxa jego skillsy, ale dążę do tego, że w tym drafcie naprawdę można wyciągnąć kilka perełek "NBA ready". Blazers mają dwa wybory w top11, więc mają szeroki wachlarz opcji do tego by stworzyć łącznie z Nashem "dwóch kozaków i 4 kompetentnych rolesów". Oczywiście kwestia czy pójdą na "tu i teraz" czy przyszłościowo na "potencjał", ale jest kilku prospectów, którzy wg mnie gwarantują to i to.

Spurs zanim wzięli Leonarda mieli 61 wygranych i najlepszy bilans w lidze. Suns i Blazers nie weszli do PO i ciężko o rookiego, który miałby być ważnym czynnikiem w transformacji zespołu o potencjale 35 W w mistrza NBA - bo cały czas zakładam, że Nash będzie chciał zdobyć tytuł. Nash w tym wieku + Aldridge, który jeszzce nigdy daleko nie grał to za mało. Co do Batuma mam pewne wątpliwości, a na stołku trenerskim będzie siedział c*** wie kto z tego co mi wiadomo.

 

 

Co do Riversa - a fe, w życiu go nie chcę w Suns.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również nie chcę Austina w Phoenix, tak samo jak i w Portland. Niech idzie sobie do jakiegoś small marketu - Toronto, Oakland, Sacramento.

 

nie mówię, że przyjdzie roles i zrobi z tej drużyny kandydata na mistrza, bo to już zrobi Stivi ;)

sezon życia Aldridge'a, Nash, Batum, który powinien w lecie zrobić widoczne postępy, Matthews, mądre wybory w drafcie + kilku weteranów dokoptować. ta drużyna mnie ode mnie z miejsca 'lajka' i na pewno jakieś szanse na mistrza by miała, chociaż pewnie skończyłoby się to dla Aldridge'a jak dla Duranta w tym roku. Jeżeli jednak Nash chce iść do teamu, gdzie będzie miał bardzo duże szanse na pierścień, no to pozostaje Miami i Oklahoma? Inna sprawa, że Nash nie ma parcia na misia i zawita tam gdzie będzie widział jakieś fajne perspektywy do zrobienia "czegoś", a tym czymś wcale nie musi być mistrzostwo.

Edytowane przez theo001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls chcę wymienić Denga i Noah odpowiednio z Warriors i Raptors za #7 i #8 pick. Wydaję mi się że Warriors może nieźle na tym skorzystać z s5 Curry, Thompson, Deng, Lee, Bogut. Ewentualnie z #30 mogę wyrwać Melo/Ezeli jeśli któryś zostanie jeszcze w co wątpię no ale i tak mają już 6 graczy którzy mogą grać jako centrzy. Do tego z ławki Robinson, Rush, Wright i Jefferson i mogą o miejsce w PO się bić.

 

Rockets są bardzo zainteresowani Hibbertem. Mają trochę kasy i liczą że go skuszą, ja jednak osobiście liczę że zostanie w Pacersach bo tam Bird zbudował ciekawy zespół.

 

NYK są zainteresowani podpisaniem J.Terry/R.Allen tylko ja sam nie wiem z czego im chcą zapłacić.

 

EDIT: Williamsa agent podał że w wakacje będzie on zainteresowany tylko ofertami dwóch klubów: Nets i Mavs

Edytowane przez Feanor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls chcę wymienić Denga i Noah odpowiednio z Warriors i Raptors za #7 i #8 pick.

Jeśli takie plany mają to ja dziękuje za takich właścicieli.Jeśli nie chcą płacić kasy to niech zabiorą zabawki i spadają.Nosz kurwica człowieka bierze.Rozumie oszczędności,ale są pewne granice.Połowa pierwszej piątki z NCAA i walka o tytuł?Dobre żarty, czyli kolejne 3-4 lata w plecy zanim coś powstanie.Rozumie Deng nieprzydatny w przyszłym sezonie ,ale Noah?Ilu jest lepszych C w lidze w dodatku z takim sercem do gry.Oj źle sie dzieje Lebron zdobywa tytuł, a za chwile takie plotki...ehh.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze czego wy chcecie od Bulls, bo ja chce oglądać fajną koszykówkę która lubie, chicago nawet w pełnym składem z nowymi nogami i rękami nie mają szans z miami, srsly? Westbrook grał w tych PO bardzo dobrze, może i na poziomie rose'a, do tego mając interior defenderów, najlepszą broniąca 2 w nba i PRZEDE WSZYSTKIM duranta OKC urwali - co by nie było : lebronowi jeden mecz. Gdzie tu chicago, kd może sobie rywalizować z jamesem bo ma na to warunki fizyczne, ale sory, lebron rose'a zjada, trawi, sra, robi nawóz i sadzi sobie pod tym kwiatki do skalniaka. I błagam nie wyjeżdżać mi z kolektywem, bo OKC mają taką pake że głowa mała.

 

po drugie szanse na to ze bulls wymienia denga oceniam na 10%, noaha na 0.1% obu na 0%.

 

pamietam kiedy josephnba jebał po mnie jak napisałem ze byki maja c***owy zarzad poczawszy od wlasciciela po gm konczac, teraz to dobrze widac, niby decyzja do zrozumienia, po co placic LT za team ktory nie jest contenderem, ale z drugiej strony przypomina mi sie wypowiedz jr która podpierał się josephnba ze jak bedzie to wylozy kase, a okazuje sie ze kasy nie wylozy i kogos trzeba puscic.

 

Kogo?

ja bym tradowal asika w drugiej kolejnosci gibsona, ale szczegolnie asika bo wszyscy sie nim jaraja ale w byly momenty w poprzednim sezonie ze tom rezygnowal z jego uslug. Tylko ze asika juz nie mozna tradowac i tu jest problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.