Skocz do zawartości

Plotki, wymiany - lato 2012


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś Wolves za takie kombinowanie i próbę dogadania się pod stołem z Smithem (chyba miał dostać mniejszy kontrakt na jakieś dwa lata, a później miało mu to zostać wynagrodzone kolejnym większym kontraktem) dostali karę i nie wybierali przez klika sezonów zawodników w drafcie. Ktoś może pamięta czy te próby kręcenia pod stołem były dziełem Mc'Hale czy jego poprzednika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś Wolves za takie kombinowanie i próbę dogadania się pod stołem z Smithem (chyba miał dostać mniejszy kontrakt na jakieś dwa lata, a później miało mu to zostać wynagrodzone kolejnym większym kontraktem) dostali karę i nie wybierali przez klika sezonów zawodników w drafcie. Ktoś może pamięta czy te próby kręcenia pod stołem były dziełem Mc'Hale czy jego poprzednika?

Sam jestem zdziwiony, ale za Kevina to było. Latem 1998, a sprawa wyszła chyba w 2000. Że w tzw. amerykańskich wysokich standardach facet nie poleciał od razu, hehe.

 

Jeśli jest chociażby połowa prawdy w plotkach o płaceniu na Dzikim Wschodzie, to ten amerykański kontrakt Kirilenki ledwie wyrównuje co AK zgarniał(by) w Moskwie.

 

No i to jedna z przyczyn, dla których w piłce nożnej i innych sportach europejskich salary się nie przyjmie. Gdyby obowiązywało, to matki piłkarzy byłby z miejsca najlepiej opłacanymi sprzątaczkami świata.

Edytowane przez Iwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale przecież Jazz mają myśleć przyszłościowo, nie?

przyszłościowo myśleli półtora roku temu teraz myślą na bierząco :) a Foye ogólnie może wyladować jako 3 sg w rotacji za Hayem i Burksem, ogólnie pomimo że on lubi i Mo i Ala to trochę mnie dziwi ze się zgodził podpisać tą umowę z Jazz

 

No niestety. AK dostaje zdecydowane za mało, szczególnie wobec innych kontraktów.

myslałem ze za duzo 10 baniek to jednak kawał grosza, sezon w cska był git ale pamietając jego przeszłośc w Nba to gośc miał problemy żeby te 82 spotkania rozegrać, plus on musi mieć spełnione dosyć szczególne warunki żeby byc faktycznie produktywnym, nie wiem czy w T'Wolves to mu się uda bo z niego jest o wielebardziej pf niż sf, no ale zobaczymy tak czy inaczej szkoda że Kałach już nie w Utah :(

Kirilenko to świetny deal za tę kasę. Mało kto bierze pod uwagę, że Minny musi mocno przepłacać graczy by Ci chcieli tam grać. Natomiast w porównaniu to większości kontraktów lidze i obecnego CBA to jest to kontrakt dobry dla obu stron. Ponadto Kirilenko to zawodnik co pasuje do każdego zespołu i systemu więc małe ryzyko że nie wypali.

 

Co do Howarda to o co ludzie mają do niego pretensje? Popełnił jeden wielki błąd (podpisanie przedłużenia w lutym) i wyciągnął wnioski i już tego nie popełni. Dodatkowo dobrze rozumie, że za rok będzie wolnym człowiekiem i nie powinno dziwić że chce z tej wolności skorzystać.

tylko tepych nygerów urodzonych na plażach musza przepłacać :P

 

Szkoda że Wolves musieli amnestiować Darko, mogliby teraz wystawić dwie białe piątki

to mnie boli równie mocno jak fakt iż AK odchodzi do rywala z dywizji, taka biała ekipa a u nas tylko 2 białych, Hayward jest tak biały że w sumie mógłby robić za multi białasa ale Kanter to już turek, jak Acherna podpiszą to może będzie 3 białych ale gdzie to do dobrych starych czasów, Larry się w grobie przewraca jak to widzi :concern:

 

ps. kolego @DamianO super av szkoda że ja takiego nie moge sobie wstawić :crushed: zamiast gór mogły by być czapeczki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to nie miał byc lakerland badz wisconsin?

Pomyliłeś z Meeksem. Jeszcze Wizards są w jego trójce, jak już o nim mówimy.

 

 

A CJ dobrze, że nie trafił do Lakers. Nie chciałem go. Cały czas liczę, że Mitch zwróci swoje oczy w stronę Williamsa lub Webstera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no nie pomyliłem, doczytalem teraz,ze jednak Lakers byli mocno nim zainteresowani ale on chyba chciał bardzo grac w Cleveland?

 

jesli chodzi o Terrence'a to licze,ze w sacto ktos sie ogarnie i za jakies minimum go zatrzymamy, zadne ryzyko w koncu a nawet cos tam moglby pograc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Harden zapowiedział, że zostanie w Oklahomie także nie ma co liczyć że trafi do Suns czy Bulls, a tym drugim baaaaardzo by się przydał

brednie.

harden żeby grać potrzebuje piłki w łapach, podobnie jak rose, w dodatku james nie jest rewelacyjnym spot-up shooterem, i w szczególności ze względu na ten pierwszy czynnik wole ZDROWEGO ripa.

 

Bulls potrzeba 20-10 playera na PO spod kosza bez straty: denga,joakima, gibsona, rose'a.

w huj ciezkie zadanie.

teoretycznie jest boozer ale praktycznie to jest juz dawno poza swoim prime i offensywnie to on sie stacza do roli eltona branda w szostkach.

perfekcyjne opcje?

al jefferson- zobaczcie basic stats z PO, legalne 20-10 na +50% przeciwko SAS, horford, love, aldridge.

bulls muszą sobie po prostu znaleźć miejsce na maxa.

a że zarzad nie jest sklonny do takich rzeczy a i np amnestia boozera nic nie da bo liczymy połowe kontraktu do SC to cięzko, oj ciezko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok.

ale i tak to 20-10 chociaż robił w dodatku ma 27 lat, czyli jest jeszcze młody.

boozer może tylko pomarzyć o takich występach w PO, a w dodatku jest o 3 lata starszy od jeffersona, + al nie jest takim kołkiem w D jak boozer.

pamiętam 2 lata temu kłóciłem się z elwariato o to kto jest lepszy, teraz pozostaje mi się tylko z tego śmiać.

boozer z roku na rok będzie coraz gorszy, smutna prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SVG:

"I think the interesting one coming up in the future is going to be Derrick Rose," Van Gundy said on AM-740's "The Game" in Orlando. "I think Derrick Rose is a great, great representative of our league, and he's a great player. And he's got good players around him, very good players around him, but if (the Bulls) can't get another star there for him is he eventually going to look around and say, 'Hey, I've got to work this out on my own and I've got to find somehow to get somewhere else so that I will have a chance to play with another star.' The league has changed."

w najbliższej przyszłości to oczywiście nie możliwe, ale kto wie, patrząc na to co reinsdorf chce mieć i do czego konsekwentnie dąży, to Rose może w końcu się wqrwić i powiedzieć bulls bye bye, tak jak mówie, teraz to jest po prostu smieszne, ale za kilka-kilkanaście lat fajnie byłoby zobaczyć rose'a z np durantem i lovem w jedenj druzynie, coś jak c's 2008, schyłek kariery, to próbujemy walczyć o misia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.