Skocz do zawartości

Plotki, wymiany - lato 2012


matek

Rekomendowane odpowiedzi

A tak w ogóle - kto jest poniżej capu jeszcze i będzie się bił o Scolę, Branda i Haywooda?

Na pewno Hornets mogą każdego z nich zatrudnić. Szczególnie chciałbym Scolę i Branda. A i mam takie pytanie czy przy podpisywaniu amnestiowanych zawodników to trzeba dawać im kontrakt na tyle lat ile mają zamnestiowanego czy wystarczy na rok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacą część zamnestionowanego kontraktu (czyli pod tym, pod którym podpisany jest zamnestionowany zawodnik)

To ze płacą część to ja wiem tylko mi chodzi o to czy np Scoli można dać teraz jednoroczny czy trzeba trzyletni bo tyle zostało zamnestiowane. Bo już po tych trzech dniach to chyba można dowolną długość a nie wiem tylko jak jest w tych dniach gdy odbywa się licytacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

etam nie wierz, ze Kwame moze grac w s5 ale jako backup za 3 banki to wcale nei taka najgorsza opcja.

 

a Kirk juz nei podpisal wczesniej z Bulls?

 

Korver to cos mi sie obilo,ze byczki najchetniej widzieliby za niego Ridnałera.

 

 

Lin dostal takie pieniadze od Rox ze zbiera mnie na smiech :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lin dostal takie pieniadze od Rox ze zbiera mnie na smiech :]

Za trzeci sezon ma dostać prawie 15 mln...kogoś popierdoliło by dawać taki hajs graczowi który zagrał 9 super spotkań i do tego jest po operacji, przecież to kupowanie kota w worku. Mówię wam, że Lin już nigdy nie odpali takiego meczu jak podczas Linsanity, a NY na to liczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Korver podobno w Hawks, probably w sn't za Kirka.

Na Chicago Tribune piszą jeszcze inaczej:

Pending a passed physical, the Chicago Bulls have traded Kyle Korver to the Atlanta Hawks via the Minnesota Timberwolves in a move that saves them $500,000 and nets what is expected to be a second-round pick from the Timberwolves.

 

The Bulls had until Sunday to either guarantee Korver's $5 million option for 2012-13 or waive him and pay Korver $500,000. The Bulls had talked to the Hawks about trading Korver into Atlanta's traded player exception acquired in the Joe Johnson trade to the Nets.

 

They ultimately used Minnesota to facilitate the deal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie się działo, o to można być spokojnym :D

 

może mi ktoś powiedzieć coś o defensywie Mayo? Bo na realgm rozpisują się, że jest dobrym obrońcą, a potencjał ma nawet na "elite" defensora. Jakoś nigdy nie przyglądałem się szczególnie jego obronie i druga sprawa, że jakby miał taki talent defensywny i do tego taki skill strzelecki to chyba by się o niego zabijali contenderzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Chicago Tribune piszą jeszcze inaczej:

Pending a passed physical, the Chicago Bulls have traded Kyle Korver to the Atlanta Hawks via the Minnesota Timberwolves in a move that saves them $500,000 and nets what is expected to be a second-round pick from the Timberwolves.

 

The Bulls had until Sunday to either guarantee Korver's $5 million option for 2012-13 or waive him and pay Korver $500,000. The Bulls had talked to the Hawks about trading Korver into Atlanta's traded player exception acquired in the Joe Johnson trade to the Nets.

 

They ultimately used Minnesota to facilitate the deal.

Ta transakcja odbyła się w końcu z udziałem Minnesoty?

Nie bardzo rozumiem, może mi ktoś wytłumaczyć tą trójstronną wymianę?

 

 

W Minnesocie, poszukali oszczędności:

12/07 amnestionowali Milicica. To już informacja pewna?

13/07 New Orleans traded a future conditional second-pick to Minnesota for center Brad Miller and two future second-round picks. A za Brada dali Flynna pick#6 2009.

13/07 Minnesota waived forward Martell Webster. On miał chyba niegwarantowany kontrakt na ten sezon?

13/07 Wzięli w końcu udział w tej wymianie z Korverem?

Edytowane przez DamianOItalianO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Webster miał gwarantowane tylko 600tys z tych 5,7mln nie dziwię się że na nim szukali oszczędności

 

I brali udział w wymianie Korvera, dali za niego 2nd round pick i puścili dalej do Hawks.

 

 

W tej chwili tylko nie wiem, czy w to było wmieszane s&t Kirka czy nie? Wtedy nadal pozostałoby Bulls mmle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.