Skocz do zawartości

Plotki, wymiany - lato 2012


matek

Rekomendowane odpowiedzi

good work? widziałeś Kamana ostatnimi czasy? Miał "momentum" w Clippers jakieś 3 lata temu, ale obecnie to cienias, ataku i szczególnie w obronie.

tak mnie ciekawi kiedy ty go widziałeś ostatnio bo końcówkę rs w NOH właśnie miał całkiem fajną, tak czy inaczej bardzo dobry ruch Mavs, wyciągneli najlepszego centra z fa za nie z nowu jakąs wielka kaskę, ten ruch bankowo robi z nich lepszą ekipę

Scola pójdzie w amnestii. Morey niby wzorowo czyści salary, ale coś nie za bardzo ktoś chce grać w Houston.

 

Theo

A na kogo liczyłeś w Indianie? Na Derona? Nie ma co narzekać. Collisson+Jones to gorzej niż DJ+Mihinmi.

Scola amnestiowany, WTF ruch roku?

 

Chyba, że pod Bynum'a albo Howard'a robią miejsce? To możliwe?

"podobno" jest to ruch pod przyjęcie kontraktu...Turkoglu plus Bynuma. Oczywiście w trójstronnym dealu.

 

Jeśli Lakers wezmą Richardsona a Rockets Hedo to ten transfer wydaje się przesądzony. Najważniejsze, że Bynum chciałby ewentualnie przedłużyć z Houston.

jesli chcą przejmować kontrakty to fakt ale to jakoś głupio wygląda, ok scola nie miał jakiegoś dobrego sezonu ostatnio ale kontrakt nawet jak na to ma w miarę rozsądny myślę ze sporo by się ekip trafiło które chciał by go podjąć zrzucając nawet jakieś trade exept, chociaż z drugiej strony jak tak teraz sobie myślę to moze to i ąłtwiejsza droga wbo pewnie i tak go zaraz koś podejmie za podbną kaskę.

 

Nie było mnie przy kompie przez 2 dni, juz czekałem gdzie tu howard wyląduje a tu jednak okazało się iż king mnie nie zawiódł max dla loopeza to jest rewelacyjny żart, jak ta drużyna ma zapchane na lata sala to ciężko chyba podobną w całej lidze znaleźć, totalna masakra, ale spoko za 4 lata wyczyszczą to i może play off bedzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sadze by rockets pozbywali sie chyba swojego 2. najlepszego gracza

tylko po to by pomoc lakers sciagnac dwighta.

 

celem jest dwight howard i tylko rockets po amnestii luisa sa w stanie sciagnac dwighta, jednoczesnie przejmujac ich zle kontrakty,

dajac magikom sporo mlodziezy i pickow.

 

chyba, ze tak bardzo chca duetu gasol-bynum ale nie sadze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rockets officials, though, remain steadfast in their belief that, even if the Bulls decline to match on Asik, that they'll be able to absorb at least three of the four aforementioned Magic role players: Richardson, Davis, Duhon and Turkoglu.

 

Sources say that the Rockets would have to send Kevin Martin, Patrick Patterson, Marcus Morris and Chandler Parsons to the Magic from their current roster to make the salary-cap math work, as well the draft rights to Jeremy Lamb, Royce White and Terrence Jones, all selected in last month's first round.

 

But Houston, sources say, is also offering multiple first-round picks to the Magic, including a potential lottery pick acquired this week from Toronto in the Kyle Lowry deal.

Eeeeee troche tego nie kumam. Rockets oddadzą cały roster by pozyskać Howarda, w salary będą mieć milion Brockmana, poza tym nic. Dojdzie Howard, Hedo, J-Rich, Duhon i Glen Davis. Zostanie ok. 9 baniek na fa, gdzie na fa nie ma nawet sensownego rozgrywajacego, a na trejd Rox już nie stać, bo nie będą mieć żadnego fajne assetu, bo wszystko oddadzą do Magic.

 

Innym słowem - Houston chcą kupić całą s5 Magic minus Duhon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widać w Houston idiotów nie brakuje, jak Magic są mądrzy to od razu to klepią a Howard na 100% za rok nie przedłuża z Rakietami i go Cuban przytula a Houston są w wielkiej czarnej dupie z której szybko nie wyjdą. Masakra jakaś ta domniemana propozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też tak patrze. Rockets chyba uderzyli się mocno w głowę lub mieli jakieś święto i jeszcze do końca wszyscy nie wytrzeźwieli, skoro dają takie propozycje. Howard jest ok, ale za taką cenę?! Przecież nie zostaje im nic wartościowego w składzie i dodatkowo pozbywają się picków... do dupy taka wymiana, Magic nie powinni się zastanawiać.

 

Howard by się wkurwił, jeszcze brakowałoby tylko podpisać Stana na trenera i miałby identyczne otoczenie jak w Orlando, tylko że graliby na cięższym zachodzie.

 

Nie wiem co kombinują Rockets, ale tak go nie zatrzymają po sezonie. Odejdzie nawet do Cavs, bo tam będzie miał lepszą drużynę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mnie ciekawi kiedy ty go widziałeś ostatnio bo końcówkę rs w NOH właśnie miał całkiem fajną, tak czy inaczej bardzo dobry ruch Mavs, wyciągneli najlepszego centra z fa za nie z nowu jakąs wielka kaskę, ten ruch bankowo robi z nich lepszą ekipę

z ekipy na top5 loterii do ekipy na top10?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewniakami?:D czuję się rozje***y na łopatki. Awansują znowu ledwo z 7-8 seeda i mi przypomnisz, że byli pewniakami? Ale ok czekam, bo na dziś to dla mnie bardziej 9-10 seed na zachodzie.

 

Przypomnę tylko, że w tym sezonie już pisałem na początku, że będą do końca walczyć o awans do po, to micro się ze mnie śmiał. Efekty końcowe? 7 seed taki sam bilans jak 8 Jazz, szczęście, że Suns i Rox wyjątkowo źle finiszowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daleki bylbym od wiary w to, ze to wszystko co zostalo wypisane jest oferta rockets

morey nie jest glupi

nie zawiaze sobie petli na glowie tylko po to by zdobyc howarda, tymbardziej, ze nie beda juz mogli nikogo amnestionowac

a tu trzeba bedzie budowac zespol wokol howarda

 

imo albo wejda w 3,4 team deal albo oddadza polowe z tego, co zostal owypisane. przeciez pick raptors moze byc calkiem ciekawym wyborem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę tylko, że w tym sezonie już pisałem na początku, że będą do końca walczyć o awans do po, to micro się ze mnie śmiał. Efekty końcowe? 7 seed taki sam bilans jak 8 Jazz, szczęście, że Suns i Rox wyjątkowo źle finiszowali.

No właśnie dalej nie mogę cię zrozumieć, bo o PO to walczyli Suns czy Jazz. Mavs kręcili się na 5-6 seedzie, a z racji słabej końcówki spadli na ten siódmy, jednakże nigdy chyba nie było większej presji, że mistrzowie nie wejdą do PO. Ja tak to odczuwałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem GSW dyskutują z Landrym, w sumie jak nie wyszło z JJem niezły ruch. Zdrowy roster zespołu z Oakland wygląda na prawdę ciekawie:

Curry/Jack

Thompson/Rush

Barnes/Jefferson

Lee/Landry?

Bogut/Biedrins, Ezeli

 

Nieźle całkiem nieźle tylko by zdrówko dopisało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słabą końcówkę to mieli Rockets, którzy w najważniejszym momencie dostawali od każdego. Mavs grali to co mogli, nie zaliczali właściwie wpadek, przegrywali z wyżej notowanymi. Byli w czubie tej grupy walczącej o PO, ale w żadnym wypadku nie powiem, że spokojnie awansowali. Presji to może nie mieli Clippers.

 

@up:

"Rush?" a nie "Rush"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostanie ok. 9 baniek na fa, gdzie na fa nie ma nawet sensownego rozgrywajacego, a na trejd Rox już nie stać, bo nie będą mieć żadnego fajne assetu, bo wszystko oddadzą do Magic.

 

 

Brooks to w takim układzie byłaby jakas opcja. RFA ale Suns maja juz obsadzana pozycje.

 

 

 

coniektorzy widze to w Stasia Lema się tu bawią.

chyba nie sądzicie, ze Rox robią wszystko pod byc moze najgorszy w skutkach deal w swej historii tylko po to by Howard wylądowal w Lakers :]

Edytowane przez Tizz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.nba.com/jazz/video/marvin-williams-interview

 

Średnią miałem opinię o Marvie głównie po pogłoskach z Atlanty ale jak narazie to chłopak mnie miło zaskakuje, sympatyczny i mądry koleś z niego m.in. wraca na lato do NC żeby dyplom z socjologi zrobić, dobrze że już nie musi z Smithem się zadawać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słabą końcówkę to mieli Rockets, którzy w najważniejszym momencie dostawali od każdego. Mavs grali to co mogli, nie zaliczali właściwie wpadek, przegrywali z wyżej notowanymi. Byli w czubie tej grupy walczącej o PO, ale w żadnym wypadku nie powiem, że spokojnie awansowali. Presji to może nie mieli Clippers.

 

No prooooszę cię, serię z OKC też oceniasz jako kompletny wpierdol?Mavs mieli to do siebie, że z silnymi drużynami grali na wysokim poziomie, z tym, że dawali doopy w końcówkach. Przykładem są np. mecz z Lakers lub Bulls pod koniec sezonu, więcej nie będę wywlekał, bo nie pamiętam dokładnie, mogę ci za to zagwarantowaać, że w poprzednim sezonie oglądałem większość meczów Mavs. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scola by się w OKC przydał. Nie wiem czy im styknie kasy i nie chce mi się liczyć, ale amnestia dla Perka (8 baniek), pchnąć Haywarda, Aldricha i Jacksona za cokolwiek (wszyscy spadające kontrakty za rok - TO, aktualnie łącznie 5 baniek), za to przeedłużyć Hardena, Ibakę i do tego Scola i Haywood. Składzik dobry i wszechstronny, co ważne, gdy trzeba w PO grać np z 2x7ft w Lakers, a potem Heat z jednym wysokim grającym 6 metrów od kosza. Wreszcie jakiś inside scoring od Scoli plus upgrade Perk-Haywood.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.