Skocz do zawartości

Plotki, wymiany - lato 2012


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Wow, Atlanta podpisała Lou za rozsądną kasę. Coraz bardziej podoba mi się ostatnia polityka tej organizacji. Bryant/Wade to nie jest, ale scoring na dobrym poziomie zapewnia. A przy braku JJ jest to dobra opcja. No i jaka oszczędność :D 20 baniek vs 5 baniek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powiem ale sciagniecie takiego dwighta i iguodali mocno ulatwiloby gre nashowi, kobemu i spolce

OMG, serio? Bo ja myślę, że jeszcze przydałby się jakiś wysoki rezerwowy, Dirk chociażby, oraz jedynka, która dałby odpocząć Nashowi. Lowry byłby w sam raz. Wtedy rzeczywiście Kobe ze Stevem mieliby ułatwioną grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roger, no chyba że chodziło mu o to, że pozyskanie Johnsona sprawiło, że obecni Nets > obecni Mavs.

obecni Mavs bez Dwigtha (ale też i Derona bo to on miał dylemat) są gorsi od Mavs.

 

Ktoś wie jaką kasę dostał Bayless od Niedźwiadków? Szkoda, że nie będzie miał znowu minut, tymbardziej że byłby dobrym uzupełnieniem Dirka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, zgadzam sie w 100%

 

btw on jest wydraftowany ze spurs i tam ma isc, tak czy nie ?

 

bo jesli tak to Popovich juz paru eurosow 'zajechal' [splitter, haislip] ale do niskich akurat mial reke [parker, ginobili]

oby

tak należy do spurs

 

Colo obecnie juz ogłosił ze odchodzi z Valenci do NBA którzy zaproponowali mu 2letni kontrakt który podobno podpisał godzinę temu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest plotka, że do Rockets ma iść Bynum, którzy w końcu zyskają gracza topowego, ale co wtedy robią Magic ja nie rozumiem tylko picki im w głowie?

moze scola martin picki i mlodzi?? jak tylko picki to nie wiem czy to dobry ruch zaczynac tak wszystko od nowa. scola i martin gwarantuja nam walke o PO w tym sezonie a moze cos wiecej a picki sie przydadzą. wszyscy byliby zadowoleni tylko nie wiem co na to houston. ale w sumie dostaja bynuma ktory chce z nimi przedluzyc to co moga wiecej chciec??

 

Chris Sheridan: Source on Dwight Howard trade: "It's all coming to a head." Translation: He's being dealt somewhere today.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie normalne kontrakty są podpisywane. Brawo dla Hawks, Grizzlies, Celtics, 76ERS dali sie wyszumieć reszcie a sami na końcu za rozsądne kwoty podpisali dobrych strzelców. Z najnowszych ploteczek: Podobno Belinelli idzie do Clippers za Gomes'a + pick, Wizz będą amnestować Blatche'a, Courtney Lee w Celtics a Ronnie Brewer stał się UFA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, DeAndre to zerowe szanse rozwoju, drewno totalne.

Z McGee moga być ludzie, co pokazywał w tych PO. W dodatku tego lata nawet będzie z Hakeemem pracował. Niewiem jakiego kontraktu oczekujecie dla takiego atletycznego 7footera, który mimo tego, że jego IQ nie jest zbyt wysokie, to bądź co bądź nieźle rokuje. 10mln dla Javale to imho normalna oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.