Skocz do zawartości

Plotki, wymiany - lato 2012


matek

Rekomendowane odpowiedzi

bez kitu, Brand nawet grający to co teraz to już wystarczy.

DW/JJ/GW/EB/DH

Jak to wyjdzie to niezła bitka będzie w ECF. Byki muszą się odrodzić, a Celtics grać swoje i 2nd rd mega.

Brand ze swoim zasiegiem, ruchami i możliwością gry na centrze przez 15 minut to idealny fit dla Howarda, stawiajacy równocześnie dobre zasłony JJ lub pnr z Willem. Przepłacony Wallace skupia sie wtedy na obronie LBJ

brakuje zapasowego plastra typu Barnes i jedziemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogole to jak jeszcze nei znacie, to polecam strony:

http://twitter.com/WojYahooNBA/

http://twitter.com/SpearsNBAYahoo

http://tinyurl.com/7kackbh

 

 

@ignazz -> Brand niech gra te 30 min. trzeba ściągnąć jakichś weteranów pod kosz aby te 10-15 min pograli oni. Turiaf chyba wolny jest, napisane UFA, Amundson (wydaje mi się, że nawet fajnie broni i taki walczak jest, jeśli się mylę to niech ktoś mnie opierdoli), Przybilla. Ich trzech za min i świat i ludzie.

Edytowane przez Ugoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

say whaat?

 

g-force w ostatnim sezonie:

36m | 15.3p | 6.8r | 3.1a | 1.4s | 0.7b | 1.3 3P na 39% | 42% FG

deng w ostatnim sezonie:

39m | 15.3p | 6.5r | 2.9a | 1.0s | 0.7b | 1.5 3P na 37% | 42% FG

 

RAPM

10letni ranking:

wallace:

off: 0.4 | def:1.2

deng:

off: 1.9 | def:1.8

poprzedni sezon:

wallace

1.8 | 2.4

deng

0.9 | 3.9

 

g-force jest wiecej niż rolersem.

wow nie wiedziałem ze Deng miał tak marny sezon :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bill Ingram ‏@TheRocketGuy

Sounds like Rockets and Lakers are back in the mix for Dwight Howard, with Houston perhaps more likely due to assets.

 

 

Tommy Dee ‏@TommyDeeTKB

Source says magic involved in another 3 way deal with the lakers now in the mix. Third team unclear... Atl? Houston?

 

xxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądam sobie sparing Hiszpania Francja i przypomniał się od razu Nando de Colo i naprawdę nie mogę się doczekać kiedy trafi do NBA, bo widzę przed nim naprawdę dużą karierę za oceanem.

 

dokladnie, zgadzam sie w 100%

 

btw on jest wydraftowany ze spurs i tam ma isc, tak czy nie ?

 

bo jesli tak to Popovich juz paru eurosow 'zajechal' [splitter, haislip] ale do niskich akurat mial reke [parker, ginobili]

oby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleksiej Schwed prawdopodobnie podpisze z Wolves:

 

http://espn.go.com/nba/story/_/id/8151532/2012-nba-free-agency-minnesota-timerwolves-agree-russian-g-alexey-shved

 

Kojarzę go jako wysokiego rozgrywającego, coś a'la Shaun Livingston, z dobrym rzutem z dystansu.

 

 

Lou Williams z Hawks za mid-level exception (kilkuletni kontrakt):

 

http://espn.go.com/nba/story/_/id/8154295/source-guard-lou-williams-reaches-agreement-atlanta-hawks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa

podobno rockets rozmawiaja teraz o wymianie z magic bez udzialu lakers:D

podobno opcja byl trade, w ktorym do lakers trafilby jrich, duhon i dwight

oddaliby bynuma i gasola

musieliby podpisac wtedy hilla a i tak slabo widzialbym nas na pf

plus oddaliby chyba mette?

 

nie wiem, wolalbym, by lakers pozostali z tym skladem, choc podobno wtedy beda zmuszeni amnestionowac mwp

 

a rockets maja calkiem sporo do zaoferowani i ciekawy jestem jak to sie rozwinie

 

ray allen i rysiek w heat

ten komentarz z realgm najlepiej to opisuje: "zdobyli mistrzostwo, czy naprawde potrzebuja jeszcze kogos do obrony?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lub Jamison....

 

z Brandem byłby spoko, ale jestem przeciwko wymianie i Gasola i Bynuma za Howarda. a bez dostania jakiegoś młodego dobrego grajka tym bardziej...

 

niech kombinują wokół Bynum do Rockets a do Lakers Howard, bez oddawania Gasola. 76ers ściągnęli kolejnego sf'a i odejście Iguodali wydaje się niemal przesądzone, myślę że Pau za Iguodalę i jakiś kontrakt mogłoby przejść. po czymś takim można starać się podpisać Eltona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nagle ponownie robi sie sporo opcji dla lakers

nie powiem ale sciagniecie takiego dwighta i iguodali mocno ulatwiloby gre nashowi, kobemu i spolce

problem w tym, ze lakers jezeli chca dwighta, beda musieli poniesc jakas cene i nie wydaje mi sie by wyszli na tym dobrze

 

z 2 strony jak widze, ze przy stole jesto morey i mitch, to wiem, ze z tego moga wyjsc tylko dobre rzeczy i to dla 3 stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.libertyballers.com/2012/7/5/3139985/andre-iguodala-trade-rumors-toronto-raptors-minnesota-wolves-demar-derozan kilka opcji trade'owania 76ERS

 

Co do wymiany DH12 to jak chłop poczuje atmosfere LA i jak się tam żyje to szybko zapomni o Brooklynie. Orlando nawet nie ma się co zastanawiać bo wymiana z Rox-Lakers jest 1000000000000x lepsza od tych ochłapów Nets.

.........................................................................................................................................................................

-Gordon wyrównany

-Bayless w Grizzlies

-Ebanks zostaje w LA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Igi za Gasola? Po to 76ers czyszczą salary, robią amnestie Branda, by teraz wymienić friendly contrac Igiego na Gasola.

 

Dużo bardziej prawdopodobne jest, że Igi przejdzie do Blazers jak Batum pójdzie w s'n't do Wolves, coś w stylu:

 

Batum do Wolves

Igi do Blazers

Derrick Williams, Wesley Johnson i pick do 76ers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.