Skocz do zawartości

Plotki, wymiany - lato 2012


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tylko czekam na jutrzejszy dzień, gdzie posypią się wszystkie oficjalne wiadomości o wyrównywaniu ofert. Pacers wyrównają Hibberta i wtedy Blazers skupią sie na pozyskaniu Lopeza, zaoferują mu maxa, on podpisze offerszit i rozpierdolą cały plan Nets :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko idiota nie wykorzystuje szansy, jaką jest oferta Rockets.

Tylko tu zbiorem są GMowie(idioci?). Dla mnie wymiana 2miesiące Wallace'a za 6 pick (który wartośc transferową za DH12 ma znacznie wyższą) to najgorszy traid w historii.

Pozyskanie przepłaconego JJa, podobnie (chociaż to mają Dh12 i Williamsa byłoby całkiem niezły ruchem, jak się ma kupę kasy jak ten rusek).

Natomiast okazuje się, że w tej "przestrzeni" tak trzeba postępować, nawet sam Deron powiedział, że o zostaniu w Netsach zadecydowało pozyskanie JJa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walace to rols jest teraz i tyle

say whaat?

 

g-force w ostatnim sezonie:

36m | 15.3p | 6.8r | 3.1a | 1.4s | 0.7b | 1.3 3P na 39% | 42% FG

deng w ostatnim sezonie:

39m | 15.3p | 6.5r | 2.9a | 1.0s | 0.7b | 1.5 3P na 37% | 42% FG

 

RAPM

10letni ranking:

wallace:

off: 0.4 | def:1.2

deng:

off: 1.9 | def:1.8

poprzedni sezon:

wallace

1.8 | 2.4

deng

0.9 | 3.9

 

g-force jest wiecej niż rolersem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Love przynajmniej chce upgrade rosteru a nie właśnie olał sobie jedyną drogę, żeby szybko się od Hornets uwolnić (QO) po czym mówi, że on ich nie lubi i nie chce tam grać.

po przeczytaniu tego

Gordon said he felt disrespected by the Hornets initial offer in January, which he made pretty clear was less than the 50 million dollars some have been reporting.

wylaczylem strone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nawet sam Deron powiedział, że o zostaniu w Netsach zadecydowało pozyskanie JJa.

Deron pierdoli i nie wierzę w żadne jego słowo, bo stawia pozyskanie JJ'a wyżej niż posiadanie już na stanie Dirka. Wziął całą kasę i szkoda mu było tych 25 baniek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po przeczytaniu tego

Gordon said he felt disrespected by the Hornets initial offer in January, which he made pretty clear was less than the 50 million dollars some have been reporting.

wylaczylem strone

Ominęło cię kilka ciekawostek, najlepsza "I feel like I'm taken advantage of because I'm restricted".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ominęło cię kilka ciekawostek, najlepsza "I feel like I'm taken advantage of because I'm restricted".

Kolejny zawodnik, którego grę zaczynałem lubić obrzydza mnie swoją pozaboiskową głupotą...

 

@Howard-drama

Panowie, oferta z Houston jest już nieaktualna. Rockets mieli cwany plan, ale - umówmy się - nie byli aż takimi debilami by ściągnąć go do Texasu bez zapewnienia, że zostanie tam dłużej niż jeden sezon. Cały deal miał opierać się na zachęceniu go do przyjścia do Houston, gdzie miałby z kim pracować, trenował go McHale, rynek też wcale taki nie mały. Biorąc pod uwagę, że Howard sprawia wrażenie, że czasami już sam nie wie czego chce, warto było pokusić.

 

W dealu z Lakers jest taki problem, że Bynum nie jest pewien czy przedłużyłby z Magic kontrakt po tym sezonie. Tak więc Orlando mogłoby go mieć (podobnie jak Howarda) tylko przez rok.

 

Deal z Nets cholernie niesprawiedliwy, fakt. Ale z drugiej strony lepiej dostać choćby te picki w bardzo odległych latach + Lopeza, bo jedyną alternatywą jest udomowienie Howarda w Orlando jeszcze na ten rok. Ten pewnie odpłaci się średnią grą, organizacja straci na wizerunku, a cały sezon będzie jałowy...

 

@Knicks

J.R. Smith wrócił za ochłapy. Wow. Tego się nie spodziewałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on chyba liczy na s5 po odejsciu Fieldsa, no ale jest tam Shump, nie wiem szczerze tez ejste mzaskoczony tą decyzją tymbardziej,ze za takie pieniadze

ale byc moze prawda jest taka, ze nie bylo nim zbyt duzego zainteresowania i wybrał opcje pewną na rok, w koncu drugi rok jest tylko jego opcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

east 2012/13

heat

nets

knicks

pacers

 

 

 

i potem długo, długo nic

 

 

Wschód w przyszłym sezonie bedzie równie słaby jak był dokładnie 10 lat temu, a i Finalista moze być ten sam...

200 zl daje, ze Celtics minimum top4. Skoro taki przekonany jestes wchodz. Kase moge wplacic nawet dzisiaj do zaufanej osoby z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie zastanawiam co by bylo, gdyby magic odpuscili sobie zabawe z dwightem. dali mu rok odpoczac, wyslali do dleague

 

zatankowali sezon, dostali draft, pokombinowali z transferami

 

przeciez dwight nie moze podpisac sobie kontraktu z nets jako wolny agent. a byloby zabawnie, gdyby nikt z nim nie podpisal kontraktu w wakacje, tylko po to by wyslac go do nets za ten pakiet. dwight dostalby nauczke, musialby podpisac z siatkarzami za mini mle:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie zastanawiam co by bylo, gdyby magic odpuscili sobie zabawe z dwightem. dali mu rok odpoczac, wyslali do dleague

 

zatankowali sezon, dostali draft, pokombinowali z transferami

 

przeciez dwight nie moze podpisac sobie kontraktu z nets jako wolny agent. a byloby zabawnie, gdyby nikt z nim nie podpisal kontraktu w wakacje, tylko po to by wyslac go do nets za ten pakiet. dwight dostalby nauczke, musialby podpisac z siatkarzami za mini mle:D

Magic byliby wtedy skończeni jako organizacja. Żaden poważniejszy agent nie chciałby z nimi rozmawiać i wysłać tam swojego klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.