Skocz do zawartości

Plotki, wymiany - lato 2012


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Miami Heat favorites to land Rashard Lewis (per source)

Miami Heat have the following assets to offer the Houston Rockets (2013 76ers first-rounder, Joel Anthony, and perhaps even Norris Cole)

Miami Heat won't include Shane Battier in a deal to the Houston Rockets (per source)

...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie co zrobi Dirk, są plotki, że może zażądać trejdu, może do Miami? Ile pomocy jeszcze Lebronowi trzeba?;d

do czego? :D

 

raczej ile jeszcze trzeba pomocy Kobemu? Shaq juz nie wróci, Gasol juz nie ten sam a Nash w tym wieku chyba nie da juz rady :]

Edytowane przez Tizz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiam. Ale może w końcu pójda po rozum do głowy i zatankują po top3.

iśc po rozum do głowy i zacząć tankować to są wykluczające się rzeczy

 

Na dzień dzisiejszy dla mnie wygląda to tak:

 

5. Atlanta - spadek poza 8.

6. Orlando - spada poza 8. (zakładam, że nie ma Howarda w Magic)

7. New York - podobnie

8. Philadelphia - podobnie

 

A kto będzie się ubiegać o PO?

 

9. Bucks - podobnie (większe szanse na up, szczególnie jeśli podpisze Ilyasova)

10. Detroit - podobnie

11. Toronto - podobnie

12. Nets - pewne PO

13. Cleveland - podobnie

14. Wizards - poprawa (walka o 7,8)

15. Bobcats - podobnie

 

Czyli Hawks i Magic poza burtą, za to wchodzą za nich do PO - Nets i największe szanse daje Wizards, Bucks. Raps się poprawili oczywiście, ale nadal mniej w stosunku do innych.

ty widze @karl kolejny który dał się omamic propagandzie sukcesu Billa Kinga :P w zeszłym sezonie Nets byli marni teraz przyszedł jj i nagle są pewni play off, ja jakoś w to narazie nie wierze, może z Iliasovą ale to też wcale nie jest idealny dla nich grajek, szczególnie w parze z Lopezem

 

Z ciekawości, o kim mówisz?

 

Bo tak jakby, Kobe ma obecnie w drużynie dwóch 100%owych HOFów.

tak ale chyba zapomniaęłś o tym że Fisher już w Lakers nie gra :P

 

Nie łapie kompletnie po co Ray Allen idzie do Heat, jakaś chyba tylko szczególna sympatia do Wadea tylko by mi to tłumaczyła.

 

No i jedno trzeba przyznać Dwill to chciwy skurkowaniec, inaczej tego nei idzie wytłumaczyć, przecież koleś tak głupi nie jest, chciał iśc do Mavs ale po pozyskaniu takiego wymiatacza jak Johnson zmienił zdanie, jak to w ogóle brzmi nonsensownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watson do c's to by było coś, jeden z lepszych zmiennikow w lidze na 1, czego zawsze brakowalo celtom, lee też pasowałby swietnie, jesli projekt pt. jared sullinger wypali c's ponownie moga zawitac do finalu konferencji.

pewnie bylem naiwny ale wydawalo mi sie ze za takiego andersona, ktory badz co badz zrobil mega postep i ktory byl drugim najlepszym zwodnikiem magic mozna by bylo wyciagnac kogos sensownego dla dwighta ,ale wyglada na to ze magic znalezli sobie jeszcze wiekszego debila na stolek gm i chca po prostu sprowowkować maxymalnie dh12.

gustavo ayon ... hmm....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.