Skocz do zawartości

Plotki, wymiany - lato 2012


matek

Rekomendowane odpowiedzi

 

Na dzień dzisiejszy dla mnie wygląda to tak:

 

5. Atlanta - spadek poza 8.

6. Orlando - spada poza 8. (zakładam, że nie ma Howarda w Magic)

7. New York - podobnie

8. Philadelphia - podobnie

 

A kto będzie się ubiegać o PO?

 

9. Bucks - podobnie (większe szanse na up, szczególnie jeśli podpisze Ilyasova)

10. Detroit - podobnie

11. Toronto - podobnie

12. Nets - pewne PO

13. Cleveland - podobnie

14. Wizards - poprawa (walka o 7,8)

15. Bobcats - podobnie

 

Czyli Hawks i Magic poza burtą, za to wchodzą za nich do PO - Nets i największe szanse daje Wizards, Bucks. Raps się poprawili oczywiście, ale nadal mniej w stosunku do innych.

Jakbym miał na dziś obstawiać standings na zakończenie RS na wschodzie to dałbym tak:

1. Miami, ale ze słabym wynikiem, ledwo ponad 50W

2. Indiana

3. Boston

4. Chicago

5. Nets(ale te 4 drużyny mogą różnie się plasować - wszystko zależy od tego czy Indy wyrówna Hibberta, czy Nets podpiszą Kirilenkę lub Ilyasovę, jak zdrowy będzie Boston i an ile powaznie potraktują RS, no i jak będzie grało Chicago bez Denga i Rose'a)

6. Knicks

7. Wizards

8. I tutaj widzę walkę Cleveland, Philly i Atlanty. No i Toronto, ale jeśli Val nie będzie dawał sporego impactu no to będzie raczej słabo.

 

Bucks wg mnie udupili się tym cancerowym, niskim, nie broniącym frontcourtem Jenning-Ellis. W dodatku mają słabiznę na C a jakoś chyba 10 PFów. Naprawdę dziwna drużyna i nie wróżę udanej przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jason Kidd w Knicks. Myślałem że podpiszą go na 1 rok a tu proszę 3 lata po 3mln

no i naprawdę nie jest dymany Cuban? Ja nie wiem co tam się dzieje i czy to zamierzone, ale jeszcze dziś rano czytałem, że Kidd chce zakończyć karierę w Dallas..

Ja mam tylko jedno zasadnicze pytanie: kto będzie rozgrywał w Mavs? Nie Kidd, nie Deron, nie Steve.. LIN? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle, że o Feltona to mocno cisnął teraz Nix...

 

 

Jeremy Lin agrees to four-year, $28.8M offer sheet with the Houston Rockets.

$5M in year one, $5.2M in year two and $9.3M in years three and again in team option year four.

 

 

w sumie to nie 40 na jakie sie zanosilo ale imao też sporawo ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brandon Roy has reached a verbal agreement with the wolves, according to a

member of his family. Roy confirmed the news to dave 'softy' mahler of kjr in seattle.

 

Roy's agent, greg lawrence, confirms that the deal is worth approximately

$10.4 million over two years.

 

"i'm excited to be back," said roy. "i'm a t-wolf!"

5mln za sezon za goscia ktory ma problemy zdrowotne, byl juz na emeryturze to naprawde przesada...brawo t - wolves za glupi ruch, nawet jezeli wypali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej wybór jest między Sessionsem a Feltonem xD

Lepszy Sessions niż Kidd, choć to taki wielki wybór, że hej :D

 

Cuban nic na razie nie zyskał na fa, ba totalnie je pierdoli, ale na szczęście nie wpieprzył się w długoletnie kontrakty Terryego i Kidda i chwała mu za to.

 

 

Pacers mają wyrównać Hibberta, no brainer jak dla mnie

Really? Ja wczoraj czytałem, że Pacers właśnie nie wyrównają.

 

 

5mln za sezon za goscia ktory ma problemy zdrowotne, byl juz na emeryturze to naprawde przesada...brawo t - wolves za glupi ruch, nawet jezeli wypali.

Dobrze że mierzą sił na zamiary - w Wolves jak nie ma kapuchy, to nikt nie chce grać, a nawet jak jest, to jest z tym problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuban ten sezon przedziaduje tankując, szykuje się na następne lato w którym będzie dużo lepszych graczy na rynku a i draft ma być mocny(zwłaszcza TOP5).

 

Kilka info ze świata: :)

"Minnesota's considered pitching a Derrick Williams-Martell Webster sign-and-trade for Nic Batum, sources say. Portland would reject it. "

 

"Unconfirmed rumblings out of Philadelphia that the Raptors are offering Calderon, DeRozan and Ed Davis for Iguodala and Nikola Vucevic. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 dni od 11 lipca. Coś tam mówi się o snt, teraz nie bardzo jestem na to chętny, bo wtedy prawdopodobnie NOH by chcieli Marshalla, który bardzo im się podobał na campach. Chyba, że pójdą na coś w stylu: Warrick+Childress+lakers picks :D

 

jakby Wolves zbudowali s5: Rubio-Roy-Batum-Love-Pekovic + Budinger, Barea, Tolliver, Milicic to naprawdę miazga

Edytowane przez theo001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widzę jak oddają swojego najlepszego gracza za jedne z bardziej zje***ych kontraktów w NBA do tego nie wygasających po tym sezonie.Mam nadzieje że Gordon zostanie w NOH nie wiem co go ciągnie do Phoenix ale nic dobrego przez kilka lat ten klub nie czeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez Gortata i pewnie Marshala Phoenix nawet nie powinno startować po Gordona. To nie jest wolny agent jak Nash żeby brać za niego picki. Hornets go wyrównają i jeśli nie będzie chciał grać to zimą rozejrzą się za atrakcyjną ofertą. Lepszą propozycję złożył Cuban dla Orlando ni to co proponuje theo001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i naprawdę nie jest dymany Cuban? Ja nie wiem co tam się dzieje i czy to zamierzone, ale jeszcze dziś rano czytałem, że Kidd chce zakończyć karierę w Dallas..

Ja mam tylko jedno zasadnicze pytanie: kto będzie rozgrywał w Mavs? Nie Kidd, nie Deron, nie Steve.. LIN? :o

Głupio się pytasz

Pewnie, że Lin a kto inny?

 

Ponoć Roy i Batum w Wolves - nie wiem jakim cudem ale tam się zrobiła fajna paczka - szykuje się zarywanie nocek dla Minny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.