Skocz do zawartości

Plotki, wymiany - lato 2012


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Oj ludzie kładziecie się spać z przeświadczeniem że Nash już przymierza trykot Knicks a tu proszę Steve postanowił sprzymierzyć sie z Kobasem, w sumie ciekawa sprawa bo zawsze myślałem że on niezbyt Lakers lubi no i wydawało mi sie zę przez sentyment do Suns wybierze inną konferencję, jedyene co mi w tym pasi to fakt że Nash ma zadatki aktorskie dobre i ma sporo fajnych pomysłów odnośnie tv, to byłby jedyny koleś który pewnie miałby wporzo reality :)

 

 

dobra może po tym co ostatnio widzimy. Normalnie to dla mnie 4-5 mln, nie więcej.

 

 

Ponoć B-easy ma dziś podpisać z Suns..

 

Marshall/Dragic-Dudley-Beasley-Morris/X-Gortat

 

z ławki Shumpert, Frye, Childress

 

i szczerze mówiąc już chętniej by mi się to oglądało z prostej przyczyny - młody zespół, sporo talentu i jakieś perspektywy. Nasha uwielbiałem, ale w tej konfiguracji w Suns nie walczących o nic, już najzwyczajniej w świecie mi się znudził.

wcale nie taka zła ta 5 pomimo że beasley to kretyn

 

ajj Chytruz ja to nie jestem aż tak negatywnie do tego nastawiony. Przede wszystkim lubię gości z talentem, bo to jednak podstawa.

 

talent jest ważny ale podstawa to jest praca, Sap pewnie z połowy talentu beasleya niema a jest o niebo lepszym koszykarzem i idę o zakład że to sie nie zmieni.

 

i podobno nadal Orlando chce Bynuma, i uważa, że to jest najlepsze co moze wyciągnąć za DH, i w sumie taka prawda.

szkoda ze w Magic żadnego pg niema, ale jakby jakiegoś dobrego kreatora wynaleźli, np po Lowrego uderzyć, to seryjnie chciałbym zobaczyć jak sobie radzą z Bynumem. Nash Kobas Howard a no i Beasley też będzie ciekawie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wychodzi na to ,ze clipps Younga odpuszcza a Celci są zainteresowani.

 

troche 'ja pi****le' Lowry pol sezonu gral jak top3 pg w lidze i tylko za pick a Lin zagrał kilka takich meczy i dostanie okolo 30-35baniek?

 

Lowrego chętnie widziałbym w kings heh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo nawet się ciesze że nic nie wyszło z Nashem bo te 36mln za 3 lata mnie przerażały. Lowry - jeden z nielicznych graczy na PG który nie jest przepłacony bo 5,75mln za gwarancje 14pkt 7as i 1,5stl to nie duża cena. Good deal po blamażu z Fieldsem.

Na tę chwilę:

Lowry/Bayless

Ross/Fields/Weems?

DeRozan/Johnson/Kleiza

Bargnani/Davis/Acy

Valanciunas/Johnson

 

Na odstrzale Calderon za jego spadający kontrakt można by coś jeszcze wyciągnąć

Fajna młoda ekipa, jak wszystko zatrybi to może uda im się z tego 8 miejsca wejść choć droga daleka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lowry-Ross-Fields-Bargs-Val

 

Jeśli Val jest tak dobry jak niektórzy skauci twierdzą to playoffs na wschodzie powinni zrobić.

Nie ma szans, Luki. To Ed Davis musiałby się obudzić, bo w tym sezonie jego rozwój troche stanął. Wówczas byłyby szanse na PO. IMO Wkład Jonasa będzie nikły, jeśli w ogóle będzie coś prezentować w pierwszym sezonie w NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć tez trzeba pamiętać jak słaby jest wschód 5-8.

 

Na dzień dzisiejszy dla mnie wygląda to tak:

 

5. Atlanta - spadek poza 8.

6. Orlando - spada poza 8. (zakładam, że nie ma Howarda w Magic)

7. New York - podobnie

8. Philadelphia - podobnie

 

A kto będzie się ubiegać o PO?

 

9. Bucks - podobnie (większe szanse na up, szczególnie jeśli podpisze Ilyasova)

10. Detroit - podobnie

11. Toronto - podobnie

12. Nets - pewne PO

13. Cleveland - podobnie

14. Wizards - poprawa (walka o 7,8)

15. Bobcats - podobnie

 

Czyli Hawks i Magic poza burtą, za to wchodzą za nich do PO - Nets i największe szanse daje Wizards, Bucks. Raps się poprawili oczywiście, ale nadal mniej w stosunku do innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.