Skocz do zawartości

Plotki, wymiany - lato 2012


matek

Rekomendowane odpowiedzi

dobra może po tym co ostatnio widzimy. Normalnie to dla mnie 4-5 mln, nie więcej.

 

 

Ponoć B-easy ma dziś podpisać z Suns..

 

Marshall/Dragic-Dudley-Beasley-Morris/X-Gortat

 

z ławki Shumpert, Frye, Childress

 

i szczerze mówiąc już chętniej by mi się to oglądało z prostej przyczyny - młody zespół, sporo talentu i jakieś perspektywy. Nasha uwielbiałem, ale w tej konfiguracji w Suns nie walczących o nic, już najzwyczajniej w świecie mi się znudził.

Edytowane przez theo001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajj Chytruz ja to nie jestem aż tak negatywnie do tego nastawiony. Przede wszystkim lubię gości z talentem, bo to jednak podstawa. Dlaczego mamy nie przypuszczać, że się ogarnie? Może w końcu zrozumie, że warto wykorzystać to co bozia dała. Jak mu Gentry znajdzie dobrą rolę w zespole i się do niej dostosuje, to może być masa pożytku z niego w ataku. Tak samo chętnie widziałbym Terrence'a Williamsa. Wszyscy mówią be, odrzucają go z kolejnych drużyn, ale ja uwielbiam w sumie takich grajków. W Sacto per36 15.5 ppg, 7.2 rpg, 5.4 apg, 1,6 spg .. Ale akurat jakby Shumpert przybył to byłby to wyjątkowo 'no 3 pt range' duet na sg.

Chcesz robić rebuilding, ale co mamy podpisać na rok jakiś typów z d-league, przegrać 70 meczów i co dalej? Jakie to nam daje gwarancje, że zdobędziemy w ciągu roku-dwóch z rynku FA jakiegoś superstara albo takowy trafi nam się w drafcie. Właściwie żadne.

Za Crawforda to był ujebał ich, ale na razie się z nim nie spotykali. Beasley jeszcze młody, więc można go zmienić. Trzeba coś próbować, a taki młody roster z dużą ilością talentu, ale małą oleju w głowie może wypali w jakimś stopniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suns niech tankują dwa sezony, nie ma co o nich rozmawiać. Nawet taki lineup jak wyżej z beasem to będzie się bił o 1st pick z Charlotte, bo kto tam ma grać. Gordona oby nie dostali a tak jak rw mówi uderzali po Hardena, w drafcie dokoptować kogoś (niel wiem jak mocny następny draft) i na FA poszaleć i szybki rebuilding. Ogólnie Marshall-Harden to już świetny backourt, więc daliby radę to obudować ale to melodia przyszłości. Ważne, żeby nie dawać kasy leszczom. BTW. Terence Williams jest zajebisty. Widziałem kilka spotkań Kings ze względu na Cousinsa i powiem szczerze, że nie wiem jak wypadł w całym sezonie ale dawał radę w c***.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Beasley obok Kobiego to chyba najgorszy fit jaki może być.

pewnie dlatego od roku Lakers chcą go u siebie

 

a w ogóle nie wiem czy słyszeliście, ale na wymianę snt Nasha do Lakers nie było żadnych szans, bo zablokował ją od razu Sarver, który nie chciał pomagać swojemu odwiecznemu rywalowi :D

słyszałem, też bym tak zrobił ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajj Chytruz ja to nie jestem aż tak negatywnie do tego nastawiony. Przede wszystkim lubię gości z talentem, bo to jednak podstawa. Dlaczego mamy nie przypuszczać, że się ogarnie? Może w końcu zrozumie, że warto wykorzystać to co bozia dała. Jak mu Gentry znajdzie dobrą rolę w zespole i się do niej dostosuje, to może być masa pożytku z niego w ataku. Tak samo chętnie widziałbym Terrence'a Williamsa. Wszyscy mówią be, odrzucają go z kolejnych drużyn, ale ja uwielbiam w sumie takich grajków. W Sacto per36 15.5 ppg, 7.2 rpg, 5.4 apg, 1,6 spg .. Ale akurat jakby Shumpert przybył to byłby to wyjątkowo 'no 3 pt range' duet na sg.

Przeciwko T-Willowi nic nie mam. Ale Beasley - brrrrr.

 

Chucker, egoista i przygłup bez obrony to najgorsze co istnieje i do zniesienia może być najwyżej na poziomie Kobego, tzn. kiedy plusy dodatnie jakoś przesłaniają plusy ujemne.

 

Ale z grubsza to mi się rozchodzi o coś innego - jakby go teraz wzięli na 2 lata z player option dla obopólnych korzyści, jak dano kiedyś szansę Frye, to spoko. Obawiam się jednak, ze to typowe Phoenix Suns acquisition, czyli w ich mniemaniu to będzie miał być legit piece i kontrakt typu marcusbankshedoturkogluhakimwarrickchanningfryejoshchildress.

 

Poza tym przez smutne czasy rebuildingu chciałbym móc chociaż czasem z umiarkowaną przyjemnością popatrzeć na mecze tego zespołu, a gra Michaela Beasleya to ewidentnie nie jest rzecz, która cieszy moje oko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ja mam nadzieję, że to będzie kontrakt max 20/3.

 

Z kosmosu nagle nie weźmiemy super utalentowanego gracza z potencjałem superstara, wokół którego rozpoczniemy budowę zespołu, dlatego wydaje mi się, że warto zaryzykować z tym "chuckerem, egoistą i przygłupem bez obrony", bo jak mówiłem - to ciągle przecież młody koszykarz, może w końcu wyjdzie z piaskownicy, dorośnie i weźmie się do roboty.

 

Ogólnie jakbyśmy niedrogo podpisali tego Beza, Hornets wyrównaliby Gordona, dostalibyśmy za Nasha Shumperta, podpisali może Williamsa, Dragicia i zaamnestiowali Childressa, to nasze salary space wyglądałoby całkiem nie najgorzej.

 

A wiesz co jest Chytruz za rok? Już za rok? Na pewno wiesz.

 

 

 

OSTATNI ROK KONTRAKTU WARRICKA, więc Hakim będzie bardzo trejdowalny, ale na to trzeba poczekać jeszcze rok :D

 

 

theo Shumpert nie ma 3pt range?

teoretycznie ma, ale w praktyce z niego taki shooter za 3 jak ze mnie kibic Lakers. Na pewno jak stoi sam w rogu i dostaje piłkę to nie można od razu podnosić rąk w geście tryumfu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja go dużo widziałem w tym sezonie i jest automatic jak zostaje wolne, zwłaszcza z rogów, o których mówisz :P

 

btw Lewis wykupiony?

 

Unrestricted free agent Rashard Lewis has been in contact with the Los Angeles Lakers, New York Knicks and Miami Heat:

i podobno nadal Orlando chce Bynuma, i uważa, że to jest najlepsze co moze wyciągnąć za DH, i w sumie taka prawda.

 

According to Jared Rudolph the Lakers are prepared to offer Andrew Bynum and Metta World Peace to Orlando for Dwight Howard and Jason Richardson.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.