Skocz do zawartości

Plotki, wymiany - lato 2012


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Gordon do 14stego będzie już pozamiatany albo w suns albo w NOH

D-Will wypadł

Odoma, Terrego, wcześniej Barea utracono bezpowrotnie

Chandlerem zrobiono miejsce tylko komu?

 

został Howard na placu boju, może jednak Nash?

 

w sumie obok Dirka Mariona no może Kidda i Bobły reszta to leszcze

Haywood pewnie dostanie amnestią i zejdą te $40M ale nadal nie widzę jak to spozytkować...

 

a za Howarda dzis to trzeba trochę salary upuscić w tym ze Orlando na pewno nie wezma wspomnianego Haywooda a ostatnia oferta dla Magic była bardziej niz obrazliwa............

 

ostatnio pasmo marketowych porażek Cubana nie wróży dobrze Dirkowi którego może czas wymienic na gracza pokroju Lopez plus wysoki pick?

 

edit:

poczekać rok? bardzo ryzykowne

 

kluczowi dla kolejnego tytułu Marion i Dirk mimo przyjścia Cp3 i Howarda ( Cp3 pewnie koniecznie z snt bo znowu się powtórzy sytuacja z kasa i wybranie x5 niz x4 w Dallas tylko kogo oddać Clips którzy robią wszystko aby CP został na dłuzej w LA) BĘDĄ ROK strasi a gwarancji na CP nie ma wcale!

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elwariato @ Nie wiem czy musieliby zostać przyciśnięci do ściany. Prawda jest taka, że lepiej mieć Lopeza, którym można dalej handlować i dostać talent/picki na rebulding niż zostać z niczym. Howard już się robi w ogólne śmieszny, bo mówi, że podpisze z jednym teamem, ale nie powie, z którym. Wszyscy twierdzą, że to jest Brooklyn, chociaż z nim to nie wiadomo. Jeżeli faktycznie tak jest, to LA nie oddadzą Bynum'a; co by o nim nie mówić, to jest wśród najlepszych w lidze, na których w związku z deficytem wysokich jest szczególlny popyt, dlatego nie puszczą go za 'zaszczyt' posiadania Howarda przez jeden sezon. Nie wiem co w końcu oferuje Huston, ale oni też nie oddadzą pół składu za Howarda, bo bilans wyjdzie na zero, ale ew zamiast first round dojdą do drugiej. Ponoć Golden State liczy się w jakimś stopniu, ale nie wiem czy wiecznie połamany Bogut jest dużo lepszą ofertą niż ta przedstawiona przez Brooklyn. Golden State mogli by powalczyć przez jeden sezon i zacząć budować nowy zespół w oparciu o Currego i rookies.

 

Poza tym, abstrahując już od aspektów czysto koszykarskich, postawa Howarda przyczynia się pewnie do niezłego burdelu. Nie wiem czy komuś chce się grać na 100% jak lider mówi, że chce transferu, bo ( w domyśle ) jego partnerzy to cipy i nie ma z kim grać.

e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że Dallas puszczą Jeta, to było pewne jeszcze w trakcie poprzedniego sezonu, gdzie nie dali mu nowego kontraktu. Tutaj nie ma żadnego zaskoczenia i nikt nikogo nie wyjebał.

 

To że Dallas puszczą Kidda, nie było takie pewne, ale moim zdaniem jego podpisywanie mija się z celem, no chyba, że za jakieś minimalne pieniądze jako zmiennik na 15 minut, na więcej Kidd już się nie nadaje.

 

To że Dallas przegrają walkę o Derona, to było 50na50.

 

Ja mam tylko nadzieję, że teraz nie będzie jakiś panicznych ruchów na fa i przepłacania lamusów. Oczywiście Mavs nie mogą sobie pozwolić na kolejny rok "czekania", bo Dirk nie będzie już młodszy, ale z tego co zostało na fa można spokojnie zbudować fajną ekipę z pieniądzmi jakie ma Dallas. Tak myślę, że s5 Nash, Lee, Marion, Dirk, Kaman wyglądała by solidnie.

 

W trejd pod Howarda nie wierzę, Mavs nie mają czym skusić Orlando. Beaubois, picki i wszyscy rookie z tegorocznego draftu, to zdecydowanie za mało, chyba że Magic chcą się pozbyć Hedo przy okazji, to wtedy do akcji mógłoby wkroczyć TPE pozyskane od Jazz w wymianie Odoma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, no nie wiem, ostatnio nawet ktoś tu pisał, że Jet na pewno zostaje w Dallas :)

No ale gdyby Mavs zależało na tym by został, to już w trakcie sezonu, gdy Terry się upominał o nowy kontrakt, by mu go dali.

 

Aha i wyobrażasz sobie wpis na roto np:

 

"Terry stays in Dallas"

source: forum e-nba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Rogerem - Terry nie wyjebal Dallas. Powiedzial, ze za te same pieniądze zostanie w Mavs, a kontrakt 15/3 to na takiego zawodnika bardzo rozsądne pieniadze.

Najwyrazniej Cuban uznal, ze trzeba pokombinowac inaczej, kto wie, czy nie pocisnie teraz tematu Dwighta - moze przekabaci go i poczeka az zostanie FA? Mogą tez wysprzedac troche skladu za picki i zaproponowac cos takiego Orlando przed deadlinem. Trudno powiedziec, ale wpieprzanie sie w kolejne dlugoletnie umowy dla Kidda, Terryego itd mijają się z celem. Mistrzostwa tym nie wygraja, a przedluza czas rebuildu. Albo uda im sie cos wylapac przed deadline, albo sami spuszczą Mariona, amnestiuja Haywooda i przed nowym sezonem zostaną tylko ze spradajacym 20mln kontraktem Dirka.

 

Do tego czasu moga juz miec uzbierane fajne picki, albo ugadanych FAs, którzy skuszą kolejnych. Cuban nie jest glupi, mysle ze wie co robi.

 

Z innej beczki - Gordon jednak zostaje w Hornets. Grube pieniazki dostal, ale w erze biedy na SG niestety tak trzeba im płacic. Zobaczymy, czy zostawia go, bo wg mnie powinni zrobic z kims s'n't, dodac 2 mniejsze, albo 1 krótszy kontrakt i spokojnie ogrywac Davisa, Riversa, Aminu + czekac na kolejne drafty. Gordon jest zawodnikiem na juz teraz, mimo ze jeszcze mlody, bedzie sie meczyl w Nowym Orleanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja spodziewałem się, że za Terryego to trza zapłacić dużo więcej niż 5 baniek za sezon, tym bardziej potwierdza się teza, że Mavs już go po prostu nie chcą w zespole na przyszłe sezony.

 

W ogóle Gordona chciałem w Mavs, choć nie za ten pieniądz. Z drugiej strony mamy już odpowiedź na pytanie jaki pieniądz dostanie Harden o ile przetestuje rynek za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Orlando zgodzi się na wymianę Howarda za Bynuma bez podpisania extension przez tego drugiego?

Bynum nie wygląda na gościa, któremu zależy na wygrywaniu, z resztą dwa pierścionki już ma. Myślę, że bez problemu przedłużyłby kontrakt z Orlando ze względu na kasę. Zwłaszcza, że gość świetnie wpisuje się w kogoś bezmyślnie napierdalającego staty w lottery team. Coś jak Westbrick na centrze.

 

W ogóle smutne jest to, że dwaj najlepsi podkoszowi zawodnicy w lidze mentalnie są na poziomie forumowego Maćka90210.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alex Kennedy ‏@AlexKennedyNBA

It's Omer Asik all over again. If Rockets get Lin, they'd pay him $8 mil per year. If Knicks match, they pay $5 mil, $5.2 mil and $13.8 mil.

 

Houston's offer to Jeremy Lin may be three years, $24 mil or four years, $32 mil. It'll likely be backloaded, only way to steal him from NY.

Spodziewałbym się większej kapuchy dla Lina po tym co do tej pory się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.