Skocz do zawartości

Plotki, wymiany - lato 2012


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Tak niby były takie plotki. Zobaczymy ile dostanie, ale Ainge jest pewny, że Green zostaje, tak samo Doc. Agent Jeffa nawet mówił, że Boston to jego 1,2 i 3 opcja.

Zresztą Green przychodził na mecze Celtics w tym sezonie i był z drużyną. Według mnie na 90% zostanie. Nie wiadomo tylko za ile kasy, mam nadzieję, że te 9mln to jakieś żarty były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny chetny po Dannego Greena odpada..ufff

 

robi sie juz głosno tu i tam a o spurs tradycyjnie zero słuchu..

 

niby priorytetem jest podpisać Duncana ( oby nie $38/3M lub $26M/2 ale jak patrzę na inne kwoty to się nie zdziwię )D. Greena ( oby poniżej $12M/3) i Patta Millsa (4/2?) oraz jedyne inne info to ze są zainteresowani Ilyasową, Calderonem ( przy wykupie jak Nash podpisze)i Camby'im

nie wiem tylko co wtedy z Diawem?

 

szastanie pieniędzmi fajnie się czyta ale jak się teamy wyprztykają z kasy to może wtedy będzie można pozabierać innych za grosze? nie wiem zobaczymy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaden istotny klub nie przeplacil

 

Memphis wygladaja genialnie biorac pod uwage co placi rynek za Asikow to Gasol jest wart 40 baniek

Boston najglebszy od lat

Billy King being same ol Billy

 

Nash w Raptors? smiac sie ? czy plakac?

jak narazie to widze ze zachod odpuszcza rywalizacje z Thunder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można wymieniać Denga ;)

 

Mayo ma wysokie wymagania, chce więcej niż full mle. ciekawe czy ktoś się szarpnie

głupi sie zawsze znajdzie!

nowe CBA miało ograniczyc wydatki a jak na razie mamy festiwal sporych kwot i to nawet bez ruszania tych najwiekszych nazwisk...

 

REASUMUJĄC!

swoje dostali lub zaraz dostana:

 

przepłaceni;

 

Asik $25M/3

G-Force $40M/4

Hibbert $58M/4

Batum $45M/4

Fields $23M/3

 

totalnie bez sensu ale zeby sie salary zgadzało podbiją:

 

Humphries $8M/Y

Stevenson $3/1 ( gwarantowane)

Evans słyszałem że niezłe snt

a i Lopezowi troche skoczy ($10M/Y)

 

 

czekamy na maxa:

 

D-Will $100M/5

Eric Gordon $60-80M/4/5 (?)

 

 

weterani ale IMo za dużo jak na koniec kariery:

 

Nash $36/3

KG $34/3

Allen $12/2

zapewne Duncan

 

zanosi się na kolejne przepłacenia:

 

J. Green $9M/?

Mayo $7M/?

LIN $25M/3

pewnie Roy

 

a do podpisania są ponizej i prawie wszyscy dostaną powyżej sredniej płacy w NBA:

 

Bass +

Kidd +

Billups ?

Jamison +

McGee ++

Lee +

Camby -

Dragic +++

Barbosa -

Young +

Foyle ?

Sessions ?

J. Hil ?

G. Hilll -

Speighs +

Mayo ++

Ilyasowa ++

Bease +

Kaman +

Landry +

JR Smith ?

Nelson +

Anderson +

Hawes +

young ++

Williams +

Crawford +

Flynn ?

D.Green -

Diaw ?

J.Howard ?

 

ałaaaaaaa

 

a gdzie zdrowe sensowne kontrakty?

Dre Miller $9M/3

 

 

potem na dokładkę będzie wysyp MLE aby salary dojebać........

Terry $15/3

 

 

worek bez dna kurde?

 

zagadka Hill ??/5 ( oby bliżej $30M a nie $45M)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekajcie czekajcie

 

czy mi sie zdaje czy w ostatnim sezonie ostatecznie przekonano sie, ze Andrew Bynum nigdy superstarem nie bedzie, ze raz zrobi 35-13 a za drugim razem 7-2 i odpali trojke, + obojetnie jak nie wypadnie w statboxie to w obronie bedzie tak sobie..... i Lakersi nie chca go oddac za Dwighta Howarda ? bylby to idealny shot na wykorzystanie ostatnich sensownych lat Kobego, a potem swietny fundament by budowac druzyne wobec Dwight + jakis niski, + zapewnienie dobrej obrony na lata

 

czegos tu chyba, k****, nie rozumiem

 

z innych tematow, to...

Danny Ferry zrobil na razie fajna robote pozbywajac sie paru kiepskich kontraktow.... tylko ze tak naprawde to najlatwiejsza czesc pracy GMa

ciekaw jestem kiedy kolejny raz zobaczymy te tak krytykowana Atlante w 2nd rd PO, wiem ze 2nd rd PO to nie jest zaden szal but still

 

Jet Terry zamiast Raya Allena - zamienil stryjek siekierke na kijek ? nie wiem jaki jest sens pakowac MLE w Jeta, nie podoba mi sie ten ruch

 

 

btw nienawidze offseason i 1000 rumorow dziennie z ktorych spelnia sie jakis 1%, wpisow, postow, dyskusji o czyms co nie nastapi, przypuszczen, zalozen, niespelnionych nadzei.... szajs na max

 

wake me up when september ends, preseason w porownaniu do lipca i sierpnia to zayebista rzecz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Williams ostatecznie zostaje na Brooklynie. Skoro podjął taką decyzję, być może przyklepanie Howarda to tylko formalność. Chyba, że chce zawojować ligę z JJ'em...

skąd ten news, że D-Will zostaje OSTATECZNIE w Nets?

 

EDIT:

wg mnie także lepiej dla niego i dla całej ligi będzie lepiej jak zostanie w netsach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie problem, Joe może zejść do tych 14...

 

 

 

on niewątpliwie zejdzie niedługo do takiej średniej :)

 

Atlanta pozbyła się dwóch tkanek rakowych. Nice :]

 

 

jakich rakowych Williams to po prostu źle się czuł w otoczeniu tylu czarnych w Atlancie, i tąd idealne posunięcie wysłać go do Utah, tam jak dobrze liczę w cały stanie jest 9 czarnych w aktualnym rosterze, Thurl Bailey na stołku komentatorskim i rotacyjnie parę razy w miechu Mailman, czyli akurat chłopak będzie miał okazję potwierdzić że był wart tego 2 piku :P

 

Sorry, ale czy wyobrażając sobie ten deal ktokolwiek z Was bierze pod uwagę, że jest jeszcze druga strona tego wszystkiego, czyli Orlando?! Przypominam, że działający ewidentnie na szkodę klubu Otis Smith już tam nie pracuje i jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby ten nowy GM zaczął od takiej debilnej wymiany!

 

 

ten nowy gm zaczął od wybrana w drafcie Nicholsona jak do wzięcia byli jeszcze Sulinger/Molutrie i Jones czyli wydaje się iz może być "godnym" następcą smitha

 

A Hawks? Jeden dzień, dwa trejdy, brak 30 mln dolarów w księgach, powrót do flexibility. Bardzo dobre trejdy. Może w końcu Atlanta przestanie być najnudniejszą drużyną w NBA.

co tam Williams/Smith JJ para Gasol Harris to będzie show time :) JJ idiotycznie przepłacony, Horford undersized, Smith i Williams to półgłówki sporo tych mankamentów było w składzie Hawks ale tak czy inaczej ta ich 5 wyglądała naprawdę dosyć kompletnie, fakt że może tylko na 2 rd, ale tak jak napisał @rw ciekawe czy teraz oni nie będą wspomina tego jako sukcesu, Ferry dopiero zaczął robotę daleka droga do końca, chociaż fakt pozbycie się kontaktu jj to jest nie lada wyczyn, jeśli takie rzeczy udaje się załatwić to może faktycznie niedługo Booz poleci albo nawet sam Kobas ;)

 

Deron-Johnson-Wallace-Kirilenko-Dwight (Wallace i Ak mogą spokojnie grać na PF, na pewno lepiej bronią na tej pozycji niż dotychczasowi kompani Dwighta) to ciężko znaleźć jakieś wady takiej piątki pod względem sportowym.

ba powiem więcej AK to nie potrafi zbyt dobrze na sf grac i tylko na pf się nadaje, tym bardziej plan byłby mistrzowski

 

wszystko ladnie pieknie tylko ciekawe jakie kontrakty dostaną Brook i Kris. Howard ma 19mln minus 1mln Marshona wiec 18mln na Brooka i Krisa no to ja dziekuje za taki pakiet. Brook okolo 10mln byloby ok bo mlody center zawsze w cenie. wystarczy spojrzec co dostaje aktualnie Hibbert ale Kris za 8mln to stanowczo za duzo. taki energizer jest gora wart 5mln jezeli druzyna nie chce sobie zapchac salary (dla przykladu Collison ma okolo 3mln a Haslem 4mln)

trzeci team do trejdu musi byc

Hump walczy zbiera, pod koszem wykończyć potrafi, jak Asik dostaje ponad 8 baniek to on zasługuje spokojnie na tyle samo

 

głupi sie zawsze znajdzie!

nowe CBA miało ograniczyc wydatki a jak na razie mamy festiwal sporych kwot i to nawet bez ruszania tych najwiekszych nazwisk...

 

 

Mayo dalej może spokojnie ludzi interesować akurat tutaj nie dziwi mnie że koleś dostanie pewnie jeszcze jedną szansę i to za taka kasę, ma potencjał spory zawsze ciekawe bedzi zobaczyć jak poza Memphis bedzie sobie poczynał, może da sobie spokój z odwiedzaniem stacji benzynowych w celu kupienia farmaceutyków z drugiego obiegu :) a co do cba to spokojnie najpierw muszą solidnie po dupie dostać żeby się nauczyć, sporo tych gmów to jak dzieciaki mają trochę kaski do wydania to leją na rozsądek itp. trzeba wydać z miejsca na to co jest pod ręką

 

No to Williams ostatecznie zostaje na Brooklynie. Skoro podjął taką decyzję, być może przyklepanie Howarda to tylko formalność. Chyba, że chce zawojować ligę z JJ'em...

D-Will - 98/5

Żeby dostać Dwighta Nets muszą: sign&trade Lopeza do Orl wraz z Brooksem, oraz sign&trade Humphriesa do jakiegoś innego teamu, bo Orl się nie zgadza. Plus future 1st round picki ofc.

Chyba Magic bedą musieli być serio do ściany przyciśnięci żeby an to pójść, a co do Williamsa to proszę jak tak już roster Nets zostanie to Miller nie potrzebnie się przejmował że się Derona nie uda podpisać, widać wyraźnie ze chłopakowi dużo do szczęścia nie potrzeba :P To całe zamieszanie z JJem podpisanie Gforca to wygląda na jakiś celowy zabieg mający posłużyć w dalszych wymianach albo King jest naprawdę ostatnim kretynem, co do Walleca to już jest kompletny absurd przecież on już dogorywa kto by nawet jego kontrakt chciał łyknąć przy jakiejś większej wymianie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to Cuban został wyjebany..

 

Deron, Terry w C's.

 

Pozostaje chyba tylko walczyć o Nasha.. Ogólnie to i tak w złej sytuacji nie są, bo mają trochę salary space i jak podpisaliby Nasha to dalej mogłoby to mieć ręce i nogi. Szkoda tego giga kontraktu Haywooda, chętnie zobaczyłbym Asika obok Nowika. Powalczyć o Batuma może, są 3 zdolni rookies, zdecydowanie postawić na Bobłę, jacyś weterani i może nie byłoby źle.

 

w ogóle 3 z mojego top5 ulubionych graczy w Mavs - Nowik, Marion, Nash to byłoby coś :D

Edytowane przez theo001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Mavs nie podpiszą kogoś ciekawego to mogą mieć problemy aby się załapać do 8.Kidd raczej odejdzie,Terry czy najlepsza opcja ofensywna po Dirku poszedł do Bostonu.

Ciekawe co Cuban wymyśli troche kasy wolnej mają ale na takiego Gordona chyba nie starczy???.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.