Skocz do zawartości

Plotki, wymiany - lato 2012


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Nets mogą się jeszcze bardziej wydymać jak Williams po tej wiadomości spierdoli do Mavs zapraszając po drodze Howarda.

 

Zapomnieliśmy trochę o Cubanie ;>

No tak, ale Howard chce koniecznie do Nets. Mówiłem, że jutro zmieni zdanie :P I tak go nienawidzę, jeszcze gorsza szopka niż z Ledecyzją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiele razy to mówiłem, na miejscu Magic miałbym gdzieś co chce Howard i co chcą wcisnąć Nets... wybrałbym najlepszą możliwą ofertę dla siebie i niech dalej martwi się drużyna, która go dostała. możliwe że na roczne wypożyczenie. spodziewam się nawet akcji Deron podpisuje z Mavs a Howard mówi "zostaję" ale nie podpisuje przedłużenia do następnego lata

 

po co Magic Wallace?

 

Nets oddali kolejny pick który mogli ewentualnie dorzucić za Dwighta

 

jak wiadomo Hawks są skłonni oddać Smitha za dobrego centra... dlaczego nie próbowali Lopeza dorzucić do wymiany i tego Smitha? a oddanie picku za Force'a będzie się jeszcze w Brooklynie przez jakiś czas odbijało moim zdaniem. pogrzebali prawdopodobnie tym ruchem swoje szanse na Howarda i być może na zatrzymanie Derona. a Blazers zrobili złoty interes, i tak straciliby go za darmo (możliwe że nawet poszedłby Nets, którzy mogliby go podpisać jako FA) a tak mają świetny pick

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze poproszę dla Nets Derona za te $100M i wtedy spurs zapukają do......Ilyasowy który wcześniej mógł w nets dostac niezłą kasę

 

bezcenne będzie

 

po oddaniu graczy do Hawks a przed podpisaniem nowych dla golizny warto bedzie zajrzeć tu:

http://hoopshype.com/salaries/brooklyn.htm

 

będzie

 

JJ $20M

Lopez $4,2M

i fioletowy Outlaw $4,0M

Brooks $1,1M

 

później z górki

dojdzie G-Wall $10M

i D-Will $20M

 

i już sie będzie w limicie..........

a howard? srołard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli Nets podpiszą Derona, to nie będzie tak źle. Prawdopodobnie wróci Kidd na ławkę, może Kenyon i uda się namówić jeszcze jakiegoś weterana, jest Brooks i Green... na drugą rundę drużyna może starczyć, jeśli będą zdrowi

Greena muszą podpisać, od Kenyona lepszy byłby Kardashian (tylko że on celuje w długoterminowy).

 

Duo Williams - Johnson średnio mi się widzi. Przed chwilą gdzieś mignął mi tweet, że Deron nigdy nie grał z SG, który zdobywałby więcej anieżeli 14 PPG. Dla mnie kombinacja dwóch najlepszy graczy na pozycjach PG - SG to nigdy nie jest dobry pomysł.

 

EDIT:

@ignazz

 

Outlaw jeżeli był zamnestiowany, do salary wliczać się nie powinien (I guess...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deron nigdy nie grał z SG, który zdobywałby więcej anieżeli 14 PPG.

to nie problem, Joe może zejść do tych 14...

 

 

Hawks zaczęli ofensywę, dwie wymiany jednej nocy. Marvin Williams za Devina Harrisa. Patrzę zbroją się na pg.

 

Pozostaje czekać, może zaraz przyklepią transfer Smitha+pg za Gasola...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to co, wybieramy przeciętność ponad ryzyko, które w połączeniu ze szczęśliwym zbiegiem okoliczności (właściwie to decyzjami poszczególnych graczy) mogło się skończyć stworzeniem poważnego contendera. Wiarę w Billy'ego straciłem już dawno, a idiotyczna wymiana z Blazers oraz przyjście Johnsona świadczy jedynie o braku jakiegokolwiek rozsądku i opanowania w jego działaniach. Przykro się patrzy, kiedy długoletni projekt wyczyszczenia salary i zbudowania zespołu opartego na młodzieży wspieranej przez najlepszych na rynku free agentów upada na rzecz jedynie próby uniknięcia blamażu podczas pierwszego sezonu na Brooklynie. Cóż, przeżyło się 12-70, przeżyje się i to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JJ-Deron to byłby chyba najlepszy backcourt w NBA, co nie zmienia faktu, że Netsi są zarządzani tragicznie. Nie wiem jak inaczej to skomentować. Dostaną Johnsona a Williams jeśli ma jakiekolwiek ambicje to spierdoli jak dalej od Nowego Yorku i tutaj osobiście widziałbym Cubana, który w ten sposób próbowałby przygotować ostatni run Dirka po misia. Chociaż i tak wolałbym chyba, żeby powstał na Brooklinie tandem Deron-JJ-Lopez bo z miejsca są półkę wyżej niż Indiana bez Hibberta a i duże prawdopodobieństwo, że takich NYK to by w PO spuścili gładkie wpierdol :)A Johnson (nie z takim kontraktem) to idealna druga opcja wszędzie. Argument, że Deron nie grał nigdy z sg rzucającym over 14pkt to ja nie rozumiem. Poza tym jak ktoś oglądał Johnsona w Suns to widział, że już tam był przydatny jako spot-up shooter. Przy Deronie jego gra mogłaby wyglądać 2-3x lepiej niż w Atlancie, gdzie grał masę iso bo tam jest zero pomysłu na grę, budowanie drużyny i generalnie na cokolwiek, więc niech Horford też spierdala stamtąd. Z Deronem Joe udowodni, że zasługuje na połowę swojego kontraktu. Ale Williams głupi nie jest i pójdzie do NOH :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piątka Deron-Joe-Gerlad-jakiś solidny PF-Lopez wyglądała by nie najgorzej.Tylko że Nets oddali wszystkich przydatnych zmienników opróćz Greena i Brooksa.

Do tego dochodzi - być może - AK-47, który, jak ujawnił Messina trener CSKA, ma zamiar wrócić do NBA i konkretnie do Nets. Podobnie Krstić, choć ten akurat może trafić do Bostonu...:rolleyes-new:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.