Skocz do zawartości

Plotki, wymiany - lato 2012


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Lato 2013 może sobie być nawet best ever, ale jak wizz nie zaczną wygrywać to nikt znaczący z nimi nie podpisze.

Choćby mieli 50 baniek wolnego miejsca.

 

BTW: może wizz chcą żeby Jordan MYŚLAŁ że oni chcą beala, a jak on im go złośliwie podpieprzy to wiadomo kogo wezmą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nawet Wizz wygrywali, to nikt by z nimi nie podpisał. Niestety/stety takie ekipy jak Wizz, czy Bucks muszą próbować takich trejdów.

 

Mi się core Wall/Gilchrist/Ariza/Emeka/Nene zajebiście widzi. A na ławce Crawford, Vesely, Booker, Seraphin. Wygląda to już zdecydowanie lepiej i solidniej niż sezon temu. Zresztą nie widzę w s5 nikogo kto by ciężko nie zapierdalał, sami pracusie i solidniacy. Będe im kibicował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nawet Wizz wygrywali, to nikt by z nimi nie podpisał. Niestety/stety takie ekipy jak Wizz, czy Bucks muszą próbować takich trejdów.

 

E gdzie tam, Washington to big market i z tego co wiem dla nich "prawdziwe" miasto (nie Oklahoma-miasto czy Cleveland-miasto).

 

 

A Okafor i tak będzie spadającym kontraktem za rok, więc wtedy go spokojnie puszczą dalej, a w tym czasie na pewno im się trochę przydadzą z Arizą. W przeciwnym wypadku wydaliby na wykupienie Rasharda 10 baniek i poza oszczędnościami nic by z tego nie mieli na boisku. Widocznie chcą przeskoczyć z poziomu dna na poziom granicy PO już w tym roku, co przy takim składzie jest już całkiem możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że to stolica i w ogóle, ale ostatnie lata raczą przypuszczać, że na changerów z fa to oni nie mają zbytnio co liczyć. Z drugiej strony zapomniałem, że ostatnie lata to kontrakty Arenasa i Jamisona, więc i pieniędzy nie było.

 

A no z kontraktem Emeki to coś tam jest innego, ale chyba mało ważnego po tym co wyczytałem (ma early termination option).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było pieniędzy, wyników, był za to cancerowaty team z Blatchem na czele. Jakby wygrywali to ludzie by przyszli, Washington to nie Minnesota, żeby wszyscy go omijali szerokim łukiem.

 

Btw duo Okafor-Nene wygląda w obronie dość mocarnie, nie wiem tylko czy "zoffsetuje" to raczej beznadziejny atak - Wall nie ma rzutu, hipotetyczny Gilchrist również, Okafor słaby w ofensywie, Vesely miał w całym sezonie 3/40 z dalej niż 9ft., co daje imponujące 7,5%. Z takim shootingiem będzie im ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale defence mieliby naprawdę znakomity, oczywiście pod warunkiem, że Wittman by to posklejał. Z ławki zawsze mogą wchodzić strzelcy. Model sprawdzony, bo podobny do zeszłorocznych Mavericks, którzy mieli teoretycznie mocno aofensywne trio na obwodzie (Kidd, DeShawn, Marion), a z ławki wchodzili strzelcy (Barea, Terry, Peja).

 

I tak wiadomo, że nie będą mieć żadnego super shootera/scorera na sg, więc może właśnie lepiej pójść w mocniejszy defence..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale defence mieliby naprawdę znakomity, oczywiście pod warunkiem, że Wittman by to posklejał. Z ławki zawsze mogą wchodzić strzelcy. Model sprawdzony, bo podobny do zeszłorocznych Mavericks, którzy mieli teoretycznie mocno aofensywne trio na obwodzie (Kidd, DeShawn, Marion), a z ławki wchodzili strzelcy (Barea, Terry, Peja).

Ale Mavs w S5 mieli Wunderwaffe, którego Wizards nie mają, bo ani Nene ani tym bardziej Okafor nie są kimś, kto wykreuje sobie samemu pozycję do rzutu, w dodatku obaj najlepiej czują się w pomalowanym, co oznacza, że Wizz nie mieliby żadnej rozsądnej opcji na półdystansie/dystansie w S5. Powodzenia.

I tak wiadomo, że nie będą mieć żadnego super shootera/scorera na sg, więc może właśnie lepiej pójść w mocniejszy defence..

Prawdopodobnie będą mogli wziąć Beala, który ma potencjał by w ciągu 3-4 sezonów zostać czołowym scorerem ligi, co raczej jest niezłą perspektywą, a na pewno lepszą niż all-around player w typie MKG.

 

Wizards powinni szukać trejdu z Nene w celu wzmocnienia na pozycjach 3/4. Może Sixers, Rockets albo Bucks byliby zainteresowani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MKG ma intensity a wizz próbują zmienić miękki rozesmiany zespół w bandę mfakerow.

Mnie martwią minuty Serafina, on powinien grać dużo, ogrywac się, to zawodnik który może w ciągu roku, dwóch może mieć olbrzymi wpływ na to co się dzieje w ponalowanym.

Taki bully na którego już paru wysokich się nadzialo.

Jakby wyszli piątka z serafinem, bookerem i MKG to paru zawodnikom by zadrzaly pośladki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznam się, że nie jestem jakimś wielkim zwolennikiem Beala. Może miałem pecha, że akurat trafiałem na jego słabsze mecze i w pamięci mi utkwiło chociażby pamiętne spotkanie z Louisville, które dobrze zaczął, ale w końcówce zupełnie nie potrafił wziąć na siebie gry i zamknąć tego meczu.

Ale Mavs w S5 mieli Wunderwaffe, którego Wizards nie mają, bo ani Nene ani tym bardziej Okafor nie są kimś, kto wykreuje sobie samemu pozycję do rzutu, w dodatku obaj najlepiej czują się w pomalowanym, co oznacza, że Wizz nie mieliby żadnej rozsądnej opcji na półdystansie/dystansie w S5. Powodzenia.

tak, ale jednak Wall to jest dobry kreator i scorer też nie najgorszy. Kidd i Ariza odpowiednio wykorzystani, czyli np. ścinający dużo pod kosz to też przydatni ofensywnie gracze.

Problemem byłaby trójka, no ale trudno - nie można mieć wszystkiego. Niektóre ekipy tak grają. A Wall jakby poćwiczył ostro w lato rzuty z dystansu, to myślę, że spokojnie mógłby zrobić taki progres jak Rose. W akademickiej trafiał średnio tą jedną trójkę na 3 na mecz.

Edytowane przez theo001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, ale jednak Wall to jest dobry kreator i scorer też nie najgorszy. Kidd i Ariza odpowiednio wykorzystani, czyli np. ścinający dużo pod kosz to też przydatni ofensywnie gracze.

Problemem byłaby trójka, no ale trudno - nie można mieć wszystkiego. Niektóre ekipy tak grają. A Wall jakby poćwiczył ostro w lato rzuty z dystansu, to myślę, że spokojnie mógłby zrobić taki progres jak Rose. W akademickiej trafiał średnio tą jedną trójkę na 3 na mecz.

Które konkretnie ekipy tak grają? Nie da się mieć choćby przeciętnej ofensywy, jeśli Twoim najlepszym shooterem jest Trevor Ariza. Fajnie, że wszyscy ścinaliby pod kosz, robiliby dużo dunków, no i faktycznie Wall nie jest najgorszym scorerem, ale bez ŻADNEJ opcji na półdystansie i dalej nie da się osiągnąć nic poza wysokim numerem w nachodzącym drafcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obwód Wall/Girlchrist/Ariza byłby chyba najgorzej rzucającym ever...Przy takim obwodzie Nene musiałby chyba oddawać po 25 rzutów.

Jak nie wezmą Beala to będe mocno zdziwiony.

+1

 

Obwód defensywnie spoko, ale rzutowo ciężko byłoby znaleźć gorszy. Beal mi tu pasuje idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które konkretnie ekipy tak grają? Nie da się mieć choćby przeciętnej ofensywy, jeśli Twoim najlepszym shooterem jest Trevor Ariza. Fajnie, że wszyscy ścinaliby pod kosz, robiliby dużo dunków, no i faktycznie Wall nie jest najgorszym scorerem, ale bez ŻADNEJ opcji na półdystansie i dalej nie da się osiągnąć nic poza wysokim numerem w nachodzącym drafcie.

chociażby zeszłoroczni Grizzlies po wypadnięciu Gaya. Tony Allen i Sam Young, czyli wybitnie nie-shooterzy. Owszem był ten Conley, ale nie przeceniałbym jego skilla shooterskiego - w tamtych playoffach rzucał zza łuku poniżej 30%. Randolph dawał trochę midrange, ale też bez przesady. Oczywiście najważniejsze są efekty, bo każdy sobie może wyjść nawet 5 centrami w s5, ale efekty przemawiają za tym, bo Memphis byli przecież o krok od WCF.

 

W każdym bądź razie jeżeli mówimy o najbliższym sezonie, to MKG daje od razu prawie wszystko to co widzieliśmy na parkietach akademickiej. Jak Beal w debiutanckim sezonie będzie spisywał się rzutowo? Nie wiem, ale wiadomo, że początki są trudne dla niskich. Jeżeli mówimy o przyszłych latach to też nie możemy wykluczyć, że Kidd zrobi olbrzymi postęp rzutowy, bo etykę pracy to on bez wątpienia posiada i myślę, że to jest gracz, który ma szanse zrobić największy progres z draft class '12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie dlaczego ten trejd jest beznadziejny dla Wizards ?

nie dlatego ze zmieniaja wizerunek, buduja sklad wokol Walla jakby Larry Brown budowal sklad wokol Iversona, obrona, no nonsens, ciezka praca i profesjonalizm

przynajmniej tak to ma mniej wiecej wygladac

problem jest w tym ze Wizards maja sklad na najblizsze 3 lata - Wall Ariza Okafor Nene - Blatche Serafin Crawford Vesely draftpick

Nene nie trejdowalny, Okafor zaden z niego gamechanger, Ariza top 5 D

i teraz powiedzcie mi biorac pod uwage ze mamy Heat Bulls i Knicks na stale na Wschodzie

czasem Atlante , jak Dwight zostanie to Dwights team

to powiedzcie mi jaki jest sens wyjebac rok w rok po 60 baniek za druzyne ktora ledwo wchodzi do playoffs i nigdy nie przejdzie pierwszej rundy

troche slabo

 

tak samo jak Clippers

pomijam ze Paul jest niby najlpeszym rozgrywajacym w lidze i kosmicznym game changerem to powiedzcie mi jaki sklad ma wiekszy sens

Paul, badziew za 2-4 mil, Butler za 8, Blake, Deandre i nic z lawki bo payroll juz w luxusie

czy

Irving, Gordon, X(Aminu to cienias), Blake, Kaman

 

Blake i tak w tym sezonie nie byl gotowy i tak

do tego sam Paul i Blake to jest za malo i bedzie zawsze za malo na Thunder wiec powiedzcie mi po co budowac sklad bez opcji mistrzostwa ?

 

Wizards moze i zmienili mentalnosc zespolu z tym ze my nawet nie wiemy czy Wall jest w stanie takie cos poprowadzic do playoffs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.