Skocz do zawartości

Plotki, wymiany - lato 2012


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Dargić dostał szansę zagrał 1/4 sezonu dobrze nagle wszyscy się nim jarają jak jakimś rukasem po rewelacyjnym roku, trza o byłne oddawać z Brooks nieteraz walczyć o niego i przepłcać

piszesz jakbym to ja był osobą decyzyjną w tych sprawach :o

 

od początku byłem przeciwnikiem oddawania Dragicia, bo widziałem w nim następce Nasha.

 

Chytry: ja już 2 dni temu w pijackim monologu obiecałem sobie, że jak Crawford trafi do Suns to ja ich nie oglądam. Dodaj do tego jeszcze B-Easy i mamy k**** bandę debili latających po parkiecie. Nie wierzę jednak, żeby Gentry się na coś takiego zgodził i chciał swoim nazwiskiem firmować tą drużynę. Inna sprawa, że podpisanie samego Beasley'a w przypadku jego ogarnięcia, może nie byłoby takim tragicznym ruchem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nawet jak Suns nie uda się sprowadzić Jamala, to świat się nie zawali. W kolejce po wypłatę są przecież też Randy Foye, JR Smith, w ostateczności Mayo. Jest w czym wybierać!

 

A Steve ma teraz wbrew pozorom przed sobą niełatwą decyzję. Toronto to jednak kurewsko słaby zespół i nawet fakt, że to Kanada nie zmieni tego, że Nash będzie się tam męczył, a widząc jak jego center zbiera 5 piłek na mecz, jeszcze zatęskni za Amare. No ale kasa jest nie byle jaka ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chytry: ja już 2 dni temu w pijackim monologu obiecałem sobie, że jak Crawford trafi do Suns to ja ich nie oglądam. Dodaj do tego jeszcze B-Easy i mamy k**** bandę debili latających po parkiecie. Nie wierzę jednak, żeby Gentry się na coś takiego zgodził i chciał swoim nazwiskiem firmować tą drużynę. Inna sprawa, że podpisanie samego Beasley'a w przypadku jego ogarnięcia, może nie byłoby takim tragicznym ruchem?

Ja w opcje "nie pozwoli na coś tam" czy "nie będzie chciał firmować swoim nazwiskiem" nie wierzę podobnie jak we wspomniane w innym temacie "KG za minimum, Nasha za minimum" - w ogóle w lidze, nie tylko co do Gentry'ego, bo to jest all about $. Po pierwsze Gentry nie będzie miał nic do gadania, po drugie to jego praca, za którą płacą mu w milionach dolarów, z której raczej nie będzie chciał rezygnować, po trzecie oni nie działąją tak jak my - Gentry nie powie "o k****, ja za takich retardów jak Beas czy Crawful to dziękuję", bo pewnie nawet zna ich osobiście i jak przyjdą będzie głosił formułki typu can give us something offensively/talent/wszechstronny zawodnik/whatever.

 

Jakbym ja to miał organizowac, to bym wziął Marshalla rzucił na głęboką wodę, podpisał/ściągnął paru highflyerów, żeby ludzie mieli co oglądać i za rok wybierał w Top 5 draftu i dysponował kasą na FA. Jak teraz chcą podpisywać Beasleyów i Crawfulów, to znaczy, że są oni częścią ich planu na przyszłośc, bo żaden z nich nie weźmie kontraktu na 1 sezon. A jak cszkielet na przyszłośc to ma być Marshall, Beasley i Gortat to ja pi****le k**** mać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blake Griffin powiedział Clippers, że podpisze z nimi przedłużenie kontraktu. Może to być 5-letnia umowa warta $95 milionów.

 

hahaha, no to clippers znów będą udupieni na lata, CP3 faktycznie chyba ucieknie do NOH, bo tam już za rok będzie lepsza ekipa niż w LAC

 

podkoszowy bez żadnych post moves, bez obrony, biały i rudy w dodatku

 

TOP3 najgorszych kontraktów w lidze, bo gorsze chyba są joe johnsona i bryanta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejblabla to ze Twoj ulubieniec nie umie grac tylem do kosza, nie robi Ciebie eksperta od post moves.

 

Czy Ty w ogóle wiesz co to jest post moves?

 

Griffin nie jest slabym obrońca , nie jest tez wybitnym , ale napewno nie slabym.

 

Tekst o białosci i rudości przemilcze, bo świadczy to jedynie o Twojej ignorancji.

 

 

 

Jak na czlowieka bez post moves to ma calkime spory arsenał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejblabla to ze Twoj ulubieniec nie umie grac tylem do kosza, nie robi Ciebie eksperta od post moves.

 

Czy Ty w ogóle wiesz co to jest post moves?

 

Griffin nie jest slabym obrońca , nie jest tez wybitnym , ale napewno nie slabym.

 

Tekst o białosci i rudości przemilcze, bo świadczy to jedynie o Twojej ignorancji.

 

 

 

Jak na czlowieka bez post moves to ma calkime spory arsenał.

Wymiata koleś, drugi Hakeem.

 

Gerald Wallace - 4/40

Steve Nash - 3/36

Hibbert - Max

Batuum - 4/40

Allen 2/12

 

nowe CBA miało coś zmienić, dobre sobie

Dokładnie to samo pomyślałem, to jest jakaś komedia, Hibbert powinien dostać mniej niż maxa, reszta kontraktów też komedia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejblabla to ze Twoj ulubieniec nie umie grac tylem do kosza, nie robi Ciebie eksperta od post moves.

 

Czy Ty w ogóle wiesz co to jest post moves?

 

Griffin nie jest slabym obrońca , nie jest tez wybitnym , ale napewno nie slabym.

 

Tekst o białosci i rudości przemilcze, bo świadczy to jedynie o Twojej ignorancji.

 

 

 

Jak na czlowieka bez post moves to ma calkime spory arsenał.

 

chytry juz ten filmik kiedys wrzucal, w sumie po jego obejrzeniu bylem troche zaskoczony, bo w 2012 ogladalem troche meczy clippers i naprawde nie widzialem ZADNYCH post moves blake'a poza pump fake i wkreceniem sie pod kosz

 

a potem spojrzalem na date wrzucenia tego filmiku i zdalem sobie sprawe z tego, co sie stalo

 

jak zlozysz mi taki mixik z akcjami z 2012 to bedziesz wypasior

 

i naprawde nie zebym sie czepial Blake'a po po pierwszym sezonie bylem jego wielkim fanem --- ale po drugim juz nie jestem, a oczekiwalem naprawde sporo [a na pewno nie regresu jaki mial miejsce ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to powinienem napisa inaczej --- fanem nadal jestem, ale nie sprawia to ze nie moge go krytycznie ocenic, a za to co odstawial w koncowkach paru close games ktore widzialem w 2012 to naprawde nie nalezy mu sie zadna pochwala -- i nie mowie tu tylko o przestrzelonych wolnych, bo to jeszcze moglbym zrozumiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gerald Wallace - 4/40

Steve Nash - 3/36

Hibbert - Max

Batuum - 4/40

Allen 2/12

 

nowe CBA miało coś zmienić, dobre sobie

"Sources" mówią, że 36/3 dla Nasha to jednak plota.

 

A z tymi kontraktami to na razie nic dziwnego się nie dzieje. Czegoś porównywalnego z zeszłorocznym 43/4 dla DeAndre jeszcze nie było, dlatego też czekam z niecierpliwością na nowy kontrakt dla McGee.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.