Skocz do zawartości

Plotki, wymiany - lato 2012


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt go nie skreśla. Wszystko rozchodzi się o pieniądze i miejsce w salary cup, a tego nie będzie prognozując jaki może dostać kontrakt. Dlatego wrzuciłem tutaj Westbrooka, bo wszystko rozchodzi się na kogo OKC ma postawić (tradować Russella czy Jamesa).

Harden w ostatnich wywiadach zasugerował, że może wziąć mniejsze pieniądzę, mówi, że OKC jest jak rodzina, bracia, drugiej takiej drużyny w NBA nie ma i że takich rzeczy się kupić nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizz powinni zainteresować się poczynaniami Prestiego, w końcu mają 3 pick i potrzebują sg. Wall, Harden, Ariza, Nene i emeka to niezły nucleus, mogliby sporo namieszać na wschodzie w przyszłym sezonie.

 

Tak btw kolejny trejd Rox wskazuje na to, że mają w dupie Howarda i jego texty o nie przedłużaniu z nimi kontraktu. Pozyskali Livingstona, który może im robić za back up na pg, więc wszystko wskazuje na to, że chcą wytrejdować Lowry za wyższy pick, by móc go wsadzić w trejd pod Howarda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hawks podobno oferuja za gasola josha smitha. od jakiegos czasu pisze, ze przy bynumie czy howardzie to idealny pf. oczywiscie polowa forum wtedy mnie wysmiewala (pewnie maciek pierwszy), ze jakim prawem i w ogole a tu sie okazuje, ze lakers chca wiecej ugrac na gasolu i probuja od hawks cos wyrwac, tudziez poczekac do jutra.

 

o plusach smitha w lakers juz pisalem. ale kolejnym jest to, ze byc moze on sciagnalby do lakers howarda. dodac im tego mo williamsa z clippers, podpisac sessionsa i robi sie ciekawie.

 

draft juz dzis w nocy i mam wrazenie, ze bedzie to najciekawsza noc draftowa w historii mojego zycia. raz, ze mocny draft, dwa, ze wszyscy szykuja sie do nowego salary i do sciagniecia bedzie masa nazwisk, czasami za frytki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Kings have reportedly rejected Houston's offer of Kyle Lowry and the 16th pick for the No. 5 pick and Chuck Hayes.

If the Rockets are unable to land Dwight Howard in a trade, they'll then set their sights on Rudy Gay or Josh Smith, according to Alex Kennedy of Hoopsworld.

Hoopsworld to akurat nie jest najlepsze źródło, ale śmiesznie byłoby zobaczyć "powrót" Gaya do Houston.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to ciekawe co teraz zrobi Cuban, wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują że Deron zostanie w Nets więc wygląda na to że Mark zagrał va banque no i niestety przegrał. Kasy ma sporo ale rynek FA do najciekawszych nie należy, jestem bardzo ciekawy co wymyśli, jak obstawiacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spusci odoma i podpisze j.r. smitha z crawfordem :D

 

a tak powazniej to ma hajs, McGee, Hibbert są do wziecia, mysle,ze spora kasą moglby ich próbowac kusic a czy warto to inna kwestia, moglby moze handlowac matrixem do jakiegos contendera, ciekawe czy podpisze Jeta, czy juz zacznie rebuilding.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hawks podobno oferuja za gasola josha smitha. od jakiegos czasu pisze, ze przy bynumie czy howardzie to idealny pf. oczywiscie polowa forum wtedy mnie wysmiewala (pewnie maciek pierwszy), ze jakim prawem i w ogole a tu sie okazuje, ze lakers chca wiecej ugrac na gasolu i probuja od hawks cos wyrwac, tudziez poczekac do jutra.

 

o plusach smitha w lakers juz pisalem. ale kolejnym jest to, ze byc moze on sciagnalby do lakers howarda. dodac im tego mo williamsa z clippers, podpisac sessionsa i robi sie ciekawie.

 

draft juz dzis w nocy i mam wrazenie, ze bedzie to najciekawsza noc draftowa w historii mojego zycia. raz, ze mocny draft, dwa, ze wszyscy szykuja sie do nowego salary i do sciagniecia bedzie masa nazwisk, czasami za frytki

Smith i Bynum to razem by z ćwierć mózgu było :P

 

Co za pomysł mieli...

zawsze trzeba próbować, słowem pomimo braku jakiegoś dobrego rookie sezonu po stronie Williamsa to ciekawa sprawa który ewentualnie będzie lepszym grajkiem w nBA on czy Trob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.