Skocz do zawartości

Plotki, wymiany - lato 2012


matek

Rekomendowane odpowiedzi

też nie lubię tego pajaca Howarda, od zawsze go tu hejtuje, a nie od kilkunastu miesięcy tej telenoweli, ale na pewno fajnie byłoby coś takiego zobaczyć, bo ta drużyna naprawdę mogłaby być kompletna.

w ogóle oprócz kibiców Magic to ktoś go lubi?

 

edit: odezwał się kibic Melo :D

 

Deron traci swój prime w tym Nets, przecież nie tak dawno on był stawiany na równi z CP3 a teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i gdzie to zaprowadzilo Portland?

No lol, to tak jakby powiedzieć, że skoro Nash taki dobry to gdzie tych Suns zaprowadził.

 

Warto zauważyć, że Portland do pewnego czasu grzało 5-6 seed i było w pewnym sensie pewniakiem do PO, z tym, że w pewnym momencie doszło to, że cała drużyna się zagubiła, Wallace poza Rose Garden nie istniał, Felton zaczął grać jeszcze tragiczniej niż wcześniej, Wes, Butum przestali cokolwiek wnosić do gry i zgadnij kto tam jako jedyny zachował świetny poziom i dyspozycje?

 

Ale jako, że MJ'em nie jest to nie uratował tego tonącego statku, a jak władze portland ogarnęli, że już lepiej drużynę przebudować to zaczęli tankować, LA pod koniec opuszczał większość meczów, przyszły trade'y służące czyszczeniu salary i niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dali w Bucks no niezle, wlasciwie zamiana pickow tylko 12 i 14 no i dodatki w stylu Brocka, Shauna i Leuera, choc ci dwaj ostatni nawet grali cos w sezonie ale w Rox raczej na nich nie będa liczyc chyba.

 

co do Hardena to juz byly jakies rumorsy,ze Catz go cchieli za swój pick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Westbrook > Harden.

 

Tradeowanie Brodatego to dobry ruch OKC.

 

Serio. I to szybko. Póki ma wartość taką jaką ma.

 

Wiele można zarzucić Westbrookowi, ale dla mnie to już półka superstars. A jak ktoś dobrze zaznaczył podczas tych playoffów - jego durne jumperkowanie i inne decyzje wcale nie muszą wynikać z jego niskiego IQ (przynajmniej nie w całości). Dużo tym szkodzi, ale powiedzmy sobie szczerze - jak mu idzie - OKC naprawdę zbiera duże benefity z jego gry.

 

Przez pewien moment też byłem zakochany w Hardenie, ale powoli, powoli przechodziło mi to, a w finałach tylko udowodnił, że nie jest jeszcze tak wspaniale jak ludziom się wydaje. Pick-and-roll game ma niesamowity, ale jeśli zostanie od tego odcięty nagle gubi się w swojej grze; jego umiejętności strzeleckie też jakoś tracą na wartości. Nic złego jeszcze się nie dzieje - facet ma czas, żeby swoją grę podreperować, ale nigdzie nie jest napisane, że tak się stanie. Kontrakt natomiast powoli wygasa, a wiadomo, że sumkę zarząda niezłą, więc lepiej teraz trochę popłakać, ale przynajmniej dostać choćby te picki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beale może i jest fajny ale brodaty to wcześniej bądź później będzie superstarem oddanie go tylko za pick w top 3 jest co najmniej dziwną decyzją. Szkoda że Portland mają dopiero 6 pick ciekawie mógł by tam wyglądać zresztą jak w większości zespołów. Mam nadzieję że Harden w przyszłym sezonie jeszcze pokarze tym którzy go skreślili po finałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beale może i jest fajny ale brodaty to wcześniej bądź później będzie superstarem oddanie go tylko za pick w top 3 jest co najmniej dziwną decyzją. Szkoda że Portland mają dopiero 6 pick ciekawie mógł by tam wyglądać zresztą jak w większości zespołów. Mam nadzieję że Harden w przyszłym sezonie jeszcze pokarze tym którzy go skreślili po finałach.

Nikt go nie skreśla. Wszystko rozchodzi się o pieniądze i miejsce w salary cup, a tego nie będzie prognozując jaki może dostać kontrakt. Dlatego wrzuciłem tutaj Westbrooka, bo wszystko rozchodzi się na kogo OKC ma postawić (tradować Russella czy Jamesa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt go nie skreśla. Wszystko rozchodzi się o pieniądze i miejsce w salary cup, a tego nie będzie prognozując jaki może dostać kontrakt. Dlatego wrzuciłem tutaj Westbrooka, bo wszystko rozchodzi się na kogo OKC ma postawić (tradować Russella czy Jamesa).

Bardziej chodzi mi o fanów niż zarząd Thunders ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcą oszczędności to niech oddają Hardena+Perka lub Westbrooka za Howarda

 

ciekawe co Rockets kombinują

 

Howard w Blazers nawet bez Nasha nieźle to by wyglądało. A Magic wzięliby na pocieszenie Drummonda i jakiegoś guarda. Tylko oni chcą wcisnąć Hedo razem z Howardem, co moim zdaniem mogą sobie darować jeśli dostaną za Dwighta same dwa picki, i tak zejdą z kasą sporo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda, na miejscu Magic brałbym co dają a nie kombinował z turkiem bo jeszzcze okaże się że zostaną z niczym

Harden mimo kiepksich finałów za top3 draftu to kiepska opcja - rozumiem, że tu jak zawsze chodzi o kasę ale jeśli jakiś trade to tylko po Davisa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda, na miejscu Magic brałbym co dają a nie kombinował z turkiem bo jeszzcze okaże się że zostaną z niczym

Harden mimo kiepksich finałów za top3 draftu to kiepska opcja - rozumiem, że tu jak zawsze chodzi o kasę ale jeśli jakiś trade to tylko po Davisa

podbijam! co to w ogóle za poroniony pomysł, młody przed prime sprawdzony zawodnik za pick czyli badz co badz opcja niepotwierdzona jednak, własciwie w pozostałych 29 druzynach gralby w piątce (dobra w mniejszej ilosci co mu nie umniejsza jakkolwiek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.