Skocz do zawartości

Very Last Dance - San Antonio Spurs 2012/2013


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Jako zawodnik na pewno ma duze doswiadczenie i jest na takim etapie kariery, ze zrobi wszystko co mu kaza w 101 procentach, tylko pytanie na ile bedzie przydatny bez zadnej znajomosci schematu Spurs i na ile bedzie umial sie szybko zaaklimatyzowac.

 

Tak czy siak ruch na duzy + ryzyko praktycznie zadne, a moga byc same pozytywy.

Po za tym jesli ktos nam sie jeszcze polamie bedzie problem z rotacja, a Leonard 48min nie bedzie grac.

 

Licze na 6 zmysl Popovicha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze formula sluchajcie Duncana ktora pop karmil mlodych spurs troche zrobila sie mdla i stad kolejny mentor dodajacy przez swoja starosc troche "swiezosci"

 

oprocz Manu brak juz jaxa stad ktos na SF (obecna pozycja Maca) byl potrzebny i pewnie z tych wszystkich wynalazkow na 10 minut najbardziej w formie byl TMac

 

pewnie dostanie ze 35 sekund...

 

te ostatnie moze?

 

AI pasuje do lakers bo tam obecnie jest brak gracza a nawet bylo takich dwoch co monopolizowal gale w rekach.......

 

nie spodziewam sie zbyt wiele ale zawsze to jakas atrakcja w nudnym swiecie Spurs ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tym samym pomyślałem. :) jeszcze nr 1 pasuje. ogólnie nie pamiętam aby spurs w ostatnich latach mieli tak spektakularny ruch. chociaż finleyów, van exelów, jeffersonów Pop wygrzebywał. zobaczymy ale nie widzę fajerwerków chociaż chętnie bym zobaczył ostatni zew natury t-maca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieszę się jak dziecko. Zawsze ***** chciałem w Spurs i jaram się nawet starym, wypalonym, skończonym T-maciem ;)

 

Ogólnie sytuacja w Spurs jest kiepska i nie napawa optymizmem przed PO. Mam też takie przeczucie, że dziwnym trafem zagramy z Lakers w 1 rundzie co bez Bryanta może nam stworzyć problemy. Generalnie nie tak dawno temu liczyłem na Finals ale sytuacja jest średnia.

 

W sumie in Pop we trust.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie in Pop we trust.

A co on takiego dokonał, żeby w niego wierzyć ? Jedyne co w tym roku wydaje się być inne, to kondycja Tima. Nawet w pojedynkach 1na1 z Dwightem dawał radę. Szkoda, że Manu i Tony totalnie bez formy. Sukcesem będzie powtórzenie wyniku z przed roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobił 2 seed, rok temu 1 z drużyną, którą pewnie 90% trenerów w NBA ledwo by wprowadziła do PO. Zdobył 4 misie, zawsze w PO. Stworzył system doskonale wykorzystujący potencjał zawodników jakich ma Spurs- system, który jest imo kwintesencją koszykówki zespołowej. Bazuje na świetnym ball i player movement, ogranicza rzuty z 16-23 feet. Wprowadził Splittera do S5 co drastycznie poprawiło jakość obrony i dało jeszcze więcej możliwości rozgrywania wszelkich picków. Jeśli on nie wykorzysta tego zespołu to wiem, że nic na to nie można było poradzić. Dlatego zakończyłem z przymrużeniem oka swój post "In Pop we trust" bo jeśli on nie podoła to możemy dostać nawet wpierdol w 1 rundzie.Zresztą chyba żartujesz, że jedyną zmianą jest kondycja Tima. Obrona skoczyła zajebiście i Spurs bronią dużo lepiej niż np. rok temu. Ofensywnie ciągle czołówka ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie POP to świetny trener, ale ostatnie Jego sztuczki nie okazują się efektywne w PO (chociaż dla mnie sezon temu było 3-3 z OKC ..). Wątpie by był wstanie zatuszować brak Manu lub fatalną dyspozycję Parkera. Przypomina mi to trochę sezon, gdzie odpadliśmy z Memphis, tam POP też był bezradny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego mówię, że sytuacja jest póki co średnia. Brak Manu jeszcze nie jest taki zły ale forma Parkera musi wrócić plus Green, Splitter nie mogą się obsrać w PO.

 

Wiesz czasami po prostu nic więcej nie możesz poradzić i odpadasz- trudno. Czasami wystarczy Być aby zgarniać laury i jeśli cała drużyna zagra c***nie to Pop nic nie poradzi ale z nim na ławce mam chociaż dalej nadzieję na WCF. Z takimi tuzami jak Brooks, Spo, Brown, D'antoni czy inny Del Negro to aktualnie pewnie byśmy się jarali 7-8 seedem i marną szansą na przejście czegokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.