Skocz do zawartości

[East Finals] (2) Miami Heat - (4) Boston Celtics


Lukic

No, to ile będzie?  

39 użytkowników zagłosowało

  1. 1. No, to ile będzie?



Rekomendowane odpowiedzi

Nie pojmuję co Was tak jara w hejtowaniu Heat i Jamesa? Bo argumentów nie widzę już żadnych a czytać można tylko o 'dickrajderstwie' itp.

Macie do napisania coś sensownego czy po prostu wolicie się nie wychylać i być z większością? Jeśli to drugie to trochę słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pojmuję co Was tak jara w hejtowaniu Heat i Jamesa? Bo argumentów nie widzę już żadnych a czytać można tylko o 'dickrajderstwie' itp.

Macie do napisania coś sensownego czy po prostu wolicie się nie wychylać i być z większością? Jeśli to drugie to trochę słabo.

To większość = kibice C's? To proszę przykłady gdzie hejtuję?

 

Tak nadmieniając, mówię to ja jako swego czasu człowiek nieprzychylny James'owi - nie można go mocno krytykować za tę serię, winno się krytykować całe Heat. James naprawdę daje radę i jak dla mnie nie jest bucem za jakiego go dotychczas uważałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To większość = kibice C's? To proszę przykłady gdzie hejtuję?

Źle mnie zrozumiałeś. Większość = hejterzy Heat/James. A czy Ty hejtowałeś - nie chce mi się szukać.

Pisałem do ogółu, którego wizytówką jest post w stylu 'lebrick znowu daje dupy i jest c***owy, że ja pierdolę'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba że tak, jeśli mam już do czegoś się czepiać to do tego że uważałeś C's za totalnych scrubów. Bo chyba jesteś w stanie przyznać że co jak co ale te dziady posiadają jeszcze ostatki skillsetu i wielkie pokłady hartu ducha...

 

a już tak btw jak śmieszyły mnie teksty w stylu 4-1 dla Hawks, (którzy nomen omen zagrali dobry basket); 4-2 dla 76ers (którzy tym bardziej pokazali jak wykorzystać słabości przeciwników) to teksty 4-1 dla Heat bawią mnie wciąż, nie wiem czy Boston dzisiaj wygra, chociaż wszystko na to wskazuje, ale chodzi mi o fakt zupełnego olania przeciwnika, a tego nie robi się wobec ChampionshipHeart i tyle z mojej strony. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odmawiam C's skilla ale oni wygrywają mecze przede wszystkim doświadczeniem. Cały czas są zchillowani, wiedzą co mają robić i kiedy. Za to im chwała i ogromne brawa.

Ja typowałem 4-1, ew. 4-2 dla Heat bo tak naprawdę uważałem. Nie wiem z czego wynika tak c***owa sytuacja w jakiej teraz znaleźli się zawodnicy Miami. Czy było to zlekceważenie Bostonu? Nie wiem, być może.

 

Zdaję sobie sprawę, że Heat dziś czeka straszna przeprawa. Ale byłbym ignorantem już dziś skazując ich na wyprawę na ryby.

Wiem, że Lebron w podobnych sytuacjach tylko(albo aż, zależy jak na to spojrzeć) 1/3 meczów wygrał. Nadzieję jednak przedłuża uśmiercony już przez wielu Wade czy Bosh, który jak zagra pełny mecz to wcale nie jest to taki przesądzony rezultat.

Do tego sa zadaniowcy, na których presji prawie nie ma. A z takiego grona zawsze może wyłonić się jakiś x-factor w postaci UD'a, Millera, Battiera czy Bóg wie kogo innego.

 

Zacieram łapy bo Heat grają o wszystko a ograni Celtics wiedzą, jak to trzeba zagrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odmawiam C's skilla ale oni wygrywają mecze przede wszystkim doświadczeniem. Cały czas są zchillowani, wiedzą co mają robić i kiedy. Za to im chwała i ogromne brawa.

 

Ja typowałem 4-1, ew. 4-2 dla Heat bo tak naprawdę uważałem. Nie wiem z czego wynika tak c***owa sytuacja w jakiej teraz znaleźli się zawodnicy Miami. Czy było to zlekceważenie Bostonu? Nie wiem, być może.

 

Zdaję sobie sprawę, że Heat dziś czeka straszna przeprawa. Ale byłbym ignorantem już dziś skazując ich na wyprawę na ryby.

Wiem, że Lebron w podobnych sytuacjach tylko(albo aż, zależy jak na to spojrzeć) 1/3 meczów wygrał. Nadzieję jednak przedłuża uśmiercony już przez wielu Wade czy Bosh, który jak zagra pełny mecz to wcale nie jest to taki przesądzony rezultat.

Do tego sa zadaniowcy, na których presji prawie nie ma. A z takiego grona zawsze może wyłonić się jakiś x-factor w postaci UD'a, Millera, Battiera czy Bóg wie kogo innego.

 

Zacieram łapy bo Heat grają o wszystko a ograni Celtics wiedzą, jak to trzeba zagrać.

Do takiego posta nie mogę się odnieść w żaden negatywny sposób, nie pozostaje nam nic innego niż śledzenie G6 i póxniejsze, ewentualne komentarze. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a już tak btw jak śmieszyły mnie teksty w stylu 4-1 dla Hawks, (którzy nomen omen zagrali dobry basket); 4-2 dla 76ers (którzy tym bardziej pokazali jak wykorzystać słabości przeciwników)

biorąc pod uwagę, że byliśmy prawdopodobnie o jakieś randomowe trójki Rondo od 4-3 dla 76ers, nie wiem czy typ 4-2 dla nich powinien tak śmieszyc. co najwyżej 4-0 czy 4-1 dla Sixers mogłoby byc śmieszne, tak samo jak 4-0 czy 4-1 dla Celtics, a to były całkiem popularne typy przed początkiem serii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biorąc pod uwagę, że byliśmy prawdopodobnie o jakieś randomowe trójki Rondo od 4-3 dla 76ers, nie wiem czy typ 4-2 dla nich powinien tak śmieszyc. co najwyżej 4-0 czy 4-1 dla Sixers mogłoby byc śmieszne, tak samo jak 4-0 czy 4-1 dla Celtics, a to były całkiem popularne typy przed początkiem serii.

Mówisz serio czy masz dobry humor wieczorami? Bo to są argumenty typu: "Gdybyśmy mieli Greena, na całą serię AB, aaa no i jeszcze zdrowego Wilcoxa, co byśmy nie mówili o JO. Ale chwila, chwila Sixer - Twoje prawdy objawione mają wielką lukę... Jeśli Rose i Deng byliby 100% zdrowi to Chicago pewnie byłoby w NBA Finals, a na pewno (!!!) nie byłoby tam Sixers, więc swoje bajki zachowaj dla siebie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz serio czy masz dobry humor wieczorami? Bo to są argumenty typu: "Gdybyśmy mieli Greena, na całą serię AB, aaa no i jeszcze zdrowego Wilcoxa, co byśmy nie mówili o JO. Ale chwila, chwila Sixer - Twoje prawdy objawione mają wielką lukę... Jeśli Rose i Deng byliby 100% zdrowi to Chicago pewnie byłoby w NBA Finals, a na pewno (!!!) nie byłoby tam Sixers, więc swoje bajki zachowaj dla siebie. ;)

tryb przypuszczający użyty w moim poście sprawia, że nie wiem o jakich moich "prawdach objawionych" mówisz. powiedziałem tylko, że Sixers byli w tej serii mega outsiderem tylko na papierze, co najlepiej oddaje wynik serii i ilosc close games, więc nie wiem dlaczego tak śmieszne miało byc typowanie ich wygranej.

 

co do Chicago, tak, jeśli byliby zdrowi, Sixers nie byłoby w 2 rundzie (nie przypominam sobie, by ktokolwiek uważał inaczej), a Celtics w ECF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak reszta zespołu ma wyglądać jak mieli małą okazję żeby się pokazać? Czego wymagasz Wade ile rzutów oddał? Battier coś trafił Chalmers też Haslem też nie jest źle

 

wymagam aby Wade nie zabierał gry LeBronowi (w jednej akcji wręcz zabrał piłkę mimo że LJ jej się domagał) oraz nie oddawał głupich rzutów. od reszty, aby trafiali chociaż co drugi wide open jumperek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.