Skocz do zawartości

[East Finals] (2) Miami Heat - (4) Boston Celtics


Lukic

No, to ile będzie?  

39 użytkowników zagłosowało

  1. 1. No, to ile będzie?



Rekomendowane odpowiedzi

James dzis gra o wszystko, o swoje legacy (zeby wogole jakies bylo ;) ) moim zdaniem waga spotkania go sparalizuje co da Celtom niepowtarzalna szanse zmkniecia serii.

 

taka prognoza na dzis:

 

Bez pomocy sedziow LBJ nic nie zrobi.

Zajebista prognoza. Wszyscy zaczęli jechać po sędziach to teraz jest to tak modne, że nie wypada o tym nie napisać. Żal, że c***. Zrób sobie przysługę i daj sobie spokój z pisaniem. Czegokolwiek.

 

@Tomeczeg20

Gościu, kompromitujesz się strasznie, kwestionując to czy James jest wielki. Oszczędź sobie wstydu, naprawdę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebista prognoza. Wszyscy zaczęli jechać po sędziach to teraz jest to tak modne, że nie wypada o tym nie napisać. Żal, że c***. Zrób sobie przysługę i daj sobie spokój z pisaniem. Czegokolwiek.

 

@Tomeczeg20

Gościu, kompromitujesz się strasznie, kwestionując to czy James jest wielki. Oszczędź sobie wstydu, naprawdę..

Barani Cycu ty się nie kompromitujesz nigdzie i masz monopol na prawdę. Gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak kto oglądał to wie, że to nie Boston wygrał tylko Heat przegrali.

 

To taki typowy tekst jak kogoś boli dupa bo zwycięstwo było bardzo blisko, a skończyło się na przegranej.

Heat mogą spokojnie grać swoje i nie będzie tajemnicą, że lwią część ofensywnej gry stanowić będą screeny i izolacje dla Jamesa i Wade'a. Do tego pomoc zadaniowców, tak jak w trzech ostatnich meczach i o wynik można być spokojnym.

Heat w 5(ew. 6)

 

Takie wypowiedzi z początku i końca tematu, Heat w 5 ? No cóż not gonna happen’ bardzo mi przykro z tego powodu, ale co zrobisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomeczeg20

Gościu, kompromitujesz się strasznie, kwestionując to czy James jest wielki. Oszczędź sobie wstydu, naprawdę..

To ty się kompromitujesz pisząc od miesiąca że Heat mają "championship run" a James jest już hall of famer i the greatest of all time, gówno prawda. Marzę nawet o tym, aby to jednak Miami "championship run" Heat awansowało do Finałów i Durant pokazałby Jamesowi kto jest najlepszym koszykarzem na świecie. I o dziwo do tego nie jest potrzebna kupa mięśni. Jak ktoś tu piśnie choć słówko o słabym występie Lekloca to ty wyskakujesz jak Filip z konopi i napierdalasz statystykami o których nawet nie masz pojęcia i próbujesz wszystkim narzucić zdanie że Heat są zajebiści. Nie są, a dowodem na to jest to że dostają w pizdę od Kliniki z Bostonu, a "dziad" bez jednej nogi rzuca Klocowi trójka przed mordą. Leflop się zesra dzisiaj i chyba nikt nie oczekuje od niego mega gry, tylko dickraiderzy.

 

P.S. Podpisując się pod postem heyLBJ'a naprawdę się skompromitowałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To taki typowy tekst jak kogoś boli dupa bo zwycięstwo było bardzo blisko, a skończyło się na przegranej.

Absolutnie nie miało to nic wspólnego z hejtowaniem. Mylisz pojęcia.

 

No a jeśli czepiasz się typowania to pragnę przypomnieć Twoje:

Boston Celtics - Philadelphia 76ers 4:1

lub

 

Dzisiaj jest 2-0 w serii

..o matchupie Bos-Phi.

 

Więc nie wyjeżdżaj mi tu z jakąś lipą.

 

@tomeczeg20

 

Typie, jak coś cytujesz to rób to dokładnie i nie wmawiaj mi czegoś, czego nie powiedziałem.

 

Durant może pokazać LeBronowi kto ma lepsze wsparcie - nic poza tym.

 

A co do tego, czy James się dziś zesra - cóż - widzę, że nie masz pojęcia o czym piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie miało to nic wspólnego z hejtowaniem. Mylisz pojęcia.

 

No a jeśli czepiasz się typowania to pragnę przypomnieć Twoje:

 

 

lub

 

 

 

..o matchupie Bos-Phi.

 

Więc nie wyjeżdżaj mi tu z jakąś lipą.

Wszystko ok, tylko ja po porażkach nie chodzę z głową w chmurach i jestem w stanie milczeć, zamiast gadać jak to Boston zaraz wygra. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę mi się grzebać po tematach, ale pamiętam doskonale co napisałeś i nie muszę ci tego udowadniać.

Co do zesrania się...doskonale zdaję sobie sprawę co piszę i naprawdę jesteś zaślepiony tą górą mięśni jeśli twierdzisz inaczej ;)

Durant 16 punktów w 4q. Pokaż mi jakiś mecz James'a przy stanie 2-2 w serii gdy miał taką zdobycz punktową w końcówce, czekam z niecierpliwością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomeczeg20

 

Nie chcę mi się grzebać po tematach, ale pamiętam doskonale co napisałeś i nie muszę ci tego udowadniać.

W takim razie musisz bo poza 'championship runem' nic takiego nie napisałem. Odpierdalasz lipę wmawianiem czegoś komuś.

 

Durant 16 punktów w 4q.

No tak, w końcu Durant gra już w NBA 9 sezonów więc miał od c***a takich okazji. No i oczywiście jest w zespole, gdzie nikt inny nie może tak zajebiście grac w crunch time bo w końcu sam ciągne wózek o nazwie 'Thunder'. Presja jest na nim co mecz, że c***. Aż dziw bierze, że tak wspaniale gra. Jaką on musi mieć mocną psychikę!

 

@Ice

 

Chlopie zluzuj, na Lekroku się życie nie kończy!!

Napisz może coś na temat?

 

koles z avkiem a'la Che

omg...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuję kawałek wpisu z jego bloga świadczący o jego dickraiderstwie tego typa.

"W gronie największych rywali LBJ wymieniało się przede wszystkim Kevina Durant'a, Kobiego Bryant'a czy Tony Parker'a. "

Sorry, ale to nagroda przyznawana przez ligę czy przez fanbojów Lekroka? To byli nominowani do tej nagrody, a nie "rywale" wtf?

"Wystarczy tylko powiedzieć, że obecny sezon w wykonaniu "King'a" jest jednym z najbardziej spektakularnych w historii ligi."

Widać że mało sezonów oglądałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuję kawałek wpisu z jego bloga świadczący o jego dickraiderstwie tego typa.

"W gronie największych rywali LBJ wymieniało się przede wszystkim Kevina Durant'a, Kobiego Bryant'a czy Tony Parker'a. "

Sorry, ale to nagroda przyznawana przez ligę czy przez fanbojów Lekroka? To byli nominowani do tej nagrody, a nie "rywale" wtf?

"Wystarczy tylko powiedzieć, że obecny sezon w wykonaniu "King'a" jest jednym z najbardziej spektakularnych w historii ligi."

Widać że mało sezonów oglądałeś

Ja jebię.. Czy dla cymbałów powinienem dodać opis w stylu "rywal w walce o nagrodę MVP"...?

 

A sezonu Jamesa sam nie wymyśliłem. Wielu ekspertów zaczęło najpierw forsować taką opinię. Ja to tylko powtórzyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się czepiacie a chłopak po prostu zakochał sie w wielkim murzynie. Tylko człowiek pod wpływem silnego uczucia jest w stanie w każdej nawet najbardziej absurdalnej sytuacji bronić swojego obiektu westchnień.

 

A tak swoja drogą fanboje Jamesa rozwali cały ten temat. O ile w topicu Spurs - Thunder można coś przeczytać i czegoś się dowiedzieć to tutaj jest jeden wielki burdel. No ale jaki król tacy i jego poddani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.