Skocz do zawartości

[East Finals] (2) Miami Heat - (4) Boston Celtics


Lukic

No, to ile będzie?  

39 użytkowników zagłosowało

  1. 1. No, to ile będzie?



Rekomendowane odpowiedzi

ciekawa rywalizacja nam się tu zrobiła o to kto dostąpi zaszczytu dostania batów od Thunder w finale ;)

celtics faktycznie nie mieliby szans z thunders, ale inną sprawą jest to, że się tam po prostu nie dostaną :afro:

 

a heat to całkiem inna sprawa, gdy lebron stłamsi w defensywie duranta więcej rzutów będzie musiał oddać westbrick, a chyba nie muszę mówić co to oznacza dla thunder, w dodatku do bronienia hardena jest łejd, który jeszcze coś tam potrafi w obronie

 

ujmę to tak: dzisiejsze zwycięstwo z bostonem będzie oznaczało, że mistrzem zostanie miami :applause:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech ten Pat zejdzie albo niech zatrudni Phila bo tego sie nie da ogladac

to powinna byc wirtuozeria w najczystszej postac, Barcelona NBA czy inny huj a nie jezdzenie w gownie

dwoch najlepszych kreatorow w lidze i k**** ich gry sie nie da ogladac

 

Symulować? Symulują.

Płacz do sędziego? Jest.

Mają najwięcej "sezonowców"? Tak.

Wypisz, wymaluj Barcelona NBA :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thunder na pewno będzie zdecydowanym faworytem w finale, ale...

Dołączona grafika

 

Nie wierzyłem w to przed serią z Miami, ale teraz widac że Celci na 5 biegu wciaż są niesamowicie mocni... A Thunder nie ma wysokich którzy by wyciągnęli Garnetta spod kosza. Boston ma tez odpowiedź na smallball OKC. Będzie ciekawie...

 

A gdyby Miami to wyciągnęło w co ciągle jeszcze wierzę to przy całym momentum również może być ciekawie. Zwłaszcza, że mecze w RS były świetne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech ten Pat zejdzie albo niech zatrudni Phila bo tego sie nie da ogladac

to powinna byc wirtuozeria w najczystszej postac, Barcelona NBA czy inny huj a nie jezdzenie w gownie

dwoch najlepszych kreatorow w lidze i k**** ich gry sie nie da ogladac

 

jezeli porazka jutro bedzie sie wiazac z 3 letnim kontraktem z Jacksonem jestem nogami i recami za

Wierzysz, że Phil by wziął to coś pod swoją wodzę? Jakby widział w Lebronie choćby kapkę Jordana, Kobego to już by tam był, you can bet that. I by starał się wyśróbować 3peata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli że jak dowolny gracz tego formatu nie trafił w jakiejś serii takiego rzutu, to znaczy że nie jest wielki?

Mówimy tu o kolesiu któremu znikają jaja od jakiegoś czasu. Nie przypominam sobie żeby Lekloc rzucił arcyważny rzut w ostatniej minucie w przeciągu kilkunastu miesięcy. Jest wielki, ale w RS. Nie wspominając już o zeszłorocznych finałach gdzie rzucił not one, not two, not three, not four, not five, not six, not seven tylko 8 punktów! To ma być wielki gracz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest wielki gracz, ale również pizda, który wie że nie da rady/obsra się, ale będzie robił za PG przy <1 min do końca. To zabawne jak drugi MJ staje się w kluczowych momentach jego przeciwieństwem. Swoją drogą brak Greena, który miał przekreślić szansę na ostatni run Cs dał im chyba szanse na odpowiednie matchupowanie się w tej serii i prawdopodobne zwycięstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest wielki gracz, ale również pizda, który wie że nie da rady/obsra się, ale będzie robił za PG przy <1 min do końca. To zabawne jak drugi MJ staje się w kluczowych momentach jego przeciwieństwem. Swoją drogą brak Greena, który miał przekreślić szansę na ostatni run Cs dał im chyba szanse na odpowiednie matchupowanie się w tej serii i prawdopodobne zwycięstwo.

śmieszą mnie takie wpisy biorąc pod uwagę, że seria wciąż trwa

 

jak dzisiaj lebron zrobi rozpierduchę na parkiecie w bostonie to mam nadzieję, że zmienisz zdanie :emmersed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmieszą mnie takie wpisy biorąc pod uwagę, że seria wciąż trwa

 

jak dzisiaj lebron zrobi rozpierduchę na parkiecie w bostonie to mam nadzieję, że zmienisz zdanie :emmersed:

po tym jaki "sukces" odniósł filmik "good job good effort" to jestem o tym niemal przekonany. Dzisiaj prawdopodobnie zobaczymy najbardziej zmobilizowanego Jamesa w karierze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

James dzis gra o wszystko, o swoje legacy (zeby wogole jakies bylo ;) ) moim zdaniem waga spotkania go sparalizuje co da Celtom niepowtarzalna szanse zmkniecia serii.

 

taka prognoza na dzis:

 

Bez pomocy sedziow LBJ nic nie zrobi.

Obsrać się nie obsra, to nie ten typ gracza, już był w takich sytuacjach, liczę na solidny mecz James'a, ale to nie zmienia faktu jak znika w końcówkach w serii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.