Skocz do zawartości

[East Finals] (2) Miami Heat - (4) Boston Celtics


Lukic

No, to ile będzie?  

39 użytkowników zagłosowało

  1. 1. No, to ile będzie?



Rekomendowane odpowiedzi

O ile Luki można cię szanować jako użytkownika tego forum (wiedza, analiza sytuacji), to w ostatnich postach swym uderzającym obiektywizmem przypominasz tego trolla Hej hej tu LBJ. ;)

 

I jeszcze pierwsza z brzegu perełka.

 

Piękne alibi już masz. To tego ta liczba pojedyncza (jeden gwizdek). Haha :D

Word up, +1 and all of that

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+1 Micro ode mnie rowniez. w ogole to jest niesamowite ze fani Heat sa na tyle bezczelni zeby porownywac niestronniczosc w sedziowaniu. sedziowie w Bostonie najwyzej zajebali batonika z Zabki, w Miami napadli na rezerwy federalne. no k**** przysiegam ze Heat rzucali jakies 50 FTs w game 2. nie moglem w to uwierzyc. powiem tyle - gdyby Sixers dostawali porownywalna pomoc sedziow jaka dostaja Miami zwykle to seria z Bostonem skonczylaby sie w 5 meczach na ich korzysc. po prostu trzeba spojrzec prawdzie w oczy i przyznac ze Heat nie sa zadnym mocarnym zespolem gdy brakuje 3 dodatkowych zawodnikow w paskach, nie bez powodu nikt sie ich nie boi ani nawet nie szanuje (co mowiono juz podczas poprzedniej serii wprost do mediow) - Indiana to wie, Boston to wie i Spurs to wiedza. Heat maja powazne braki w HCO i gamblujaca defensywe. gdyby nie notoryczny bailout w kazdej trudnej sytuacji to nie mielibysmy sobie czym zawracac glowy. a tu ci jeszcze bezczelny powie ze 1 call. 1 call na 50 FTs. zajebiscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Bast, cała moc agrumentów - "50 fts". Zobacz ile wolnych dostaje Oklahoma pomimo tego, że tam tak naprawdę jedynym klasowym slasherem jest Harden. U nas jest 2 gości, którzy przez całą swoją karierę wymuszają faule przez wjeżdzanie na kosz(i to jest jeden z powodów dla których są tak dobrzy - rzucają dużo darmowych punktów). To jest tak samo ważna część gry jak każda inna - i to niestety Ty musisz przejrzec na oczy i to przyznać a nie szukać kolejnej teorii spiskowej(tak samo lolowej jak ustawienie loterii - gdzie jest przeprowadzana przez międzynarodową korporację + kontrola przedstawicieli każdego klubu + kontrola przedstawicieli mediów; ale co tam, w Twoim swiecie przed loterią było wiadomo, że Davis pójdzie do NO ;) ). Dokładnie tak samo wypowiadałeś się po G7 z Lakers kiedy jeszcze przez tydzień po finałach płakałes jak to Gasol popełnił błąd 8 sekund(później chyba zrozumiałeś jak słabe to było i przerzuciłeś odpwoiedzialnosć na Rondla). I jestem pewien, że będziesz używał takiej argumentacji przy kolejnych sytuacjach gdy będzie Ci to na rękę - bo teorii jak zwykle nie wyprowadzasz z faktów tylko podciągasz fakty pod swoje wymyślone teorie.

 

A jedyny użytkownik, który jak na razie jest 'poza stronami sporu' stwierdził, że to Boston był mocno faworyzowany u siebie.

 

A jak chcesz porozmawiac o G2 to z chęcią przeanalizuję sytuacje jak mi je tak wypiszesz jak ja po G3. Bardzo chcę zobaczyć jak te "50 fts" zostały dane za darmo Miami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+1 Micro ode mnie rowniez. w ogole to jest niesamowite ze fani Heat sa na tyle bezczelni zeby porownywac niestronniczosc w sedziowaniu. sedziowie w Bostonie najwyzej zajebali batonika z Zabki, w Miami napadli na rezerwy federalne. no k**** przysiegam ze Heat rzucali jakies 50 FTs w game 2. nie moglem w to uwierzyc. powiem tyle - gdyby Sixers dostawali porownywalna pomoc sedziow jaka dostaja Miami zwykle to seria z Bostonem skonczylaby sie w 5 meczach na ich korzysc. po prostu trzeba spojrzec prawdzie w oczy i przyznac ze Heat nie sa zadnym mocarnym zespolem gdy brakuje 3 dodatkowych zawodnikow w paskach, nie bez powodu nikt sie ich nie boi ani nawet nie szanuje (co mowiono juz podczas poprzedniej serii wprost do mediow) - Indiana to wie, Boston to wie i Spurs to wiedza. Heat maja powazne braki w HCO i gamblujaca defensywe. gdyby nie notoryczny bailout w kazdej trudnej sytuacji to nie mielibysmy sobie czym zawracac glowy. a tu ci jeszcze bezczelny powie ze 1 call. 1 call na 50 FTs. zajebiscie.

masz jakieś adv stats na poparcie tezy, że sędziowie pomagają heat?

 

 

widzę, że ładnie się zabezpieczacie na wypadek zdobycia mistrzostwa przez heat, co staje się coraz bardziej prawdopodobne :nonchalance:

 

a więc tak będziecie tłumaczyć nasze mistrzostwo? pomocą sędziów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak chcesz porozmawiac o G2 to z chęcią przeanalizuję sytuacje jak mi je tak wypiszesz jak ja po G3. Bardzo chcę zobaczyć jak te "50 fts" zostały dane za darmo Miami.

Tylko że z tych sytuacji które Ty wypisałeś, miałeś rację tylko odnoście wybicia piłki na aut przez KG. Reszta podanych przez Ciebie przykładów to nie były błędne decyzje arbitrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że z tych sytuacji które Ty wypisałeś, miałeś rację tylko odnoście wybicia piłki na aut przez KG. Reszta podanych przez Ciebie przykładów to nie były błędne decyzje arbitrów.

Czyli wedlug ciebie to nie jest bledna decyzja:

 

 

W zyciu nie widzialem czegos takiego... A jeszcze jak czytam ze to jest dobra decyzja to juz calkowicie trace wiare w ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wedlug ciebie to nie jest bledna decyzja:

 

 

W zyciu nie widzialem czegos takiego... A jeszcze jak czytam ze to jest dobra decyzja to juz calkowicie trace wiare w ludzi.

Tu oczywiście faul był, ale Luki pisał, że to Clear path, a przecież jak byk widać, że to jest zwykły faul.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tu się pomyliłem bo wydawało mi się jak oglądałem, że Pierce był zupełnie z boku a teraz widzę, że spokojnie by zdążył do obrony. Tak czy siak - nieodgwizdane. A wtedy C's mieli już 5 na koncie więc byłyby wolne(bez piłki z boku - no bo nie clear path).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeBron z flopem roku, a pozniej pieknie przetrzymal pilke przez cale possession zeby zle podac do Haslema stawiajac go w c***owej pozycji. nie da sie tych Heat lubic.

edit: bardzo dobrze ze flopper wylecial. bad call, ale Celtics mieli takich ze 3. a ten na KG prawie zadecydowal o zwyciestwie w Heat w regularze.

Edytowane przez Bastillon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.