Skocz do zawartości

Playoffs statystycznie


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

tradycyjnie jak co roku rozbijamy tematy w PO na pary meczowe a brakuje mi takiego zbiorczego tematu (poza jazda jazda) UWALNIAJĄC się trochę od par w serii

 

wiem wiem że PO rządzi się innymi prawami - ważne aby wygrać rywalizację ze swoim przeciwnikiem ale warto porównać siłe zespołów czasem w szerszym kontekście

 

 

zapatrzony w swoich spurs po stosunkowo łatwej serii z Jazz ( co fanom Jazz mogło umknąć że to była mega łatwa seria) oto moje spostrzeżenia

 

 

z całej 16 w paru elementach ( rzutowych ) spurs są liderem i zaskoczyli lub wręcz zmasakrowali resztę ekip w:

 

- #1 102,25 PPG ( gdzie druga okla to przepaść 96,5);

- #1 +16,0 DIFF PPG (Miami jeszcze trzyma dystans 13,7 ale 3 zespół Indy to 7,5) - nie dziwi więc fakt że Pop odpoczywał S5:

Pop zagrał sporo Parkerem 32,8 MPG i Duncanem 30,3 ale reszta już rotowała - Jax ( z ławki) i Green 24,5 Manu (z ławki) 24,8 Diaw 24,0 Leonard 20,0

Bonner 16,0 Splitter 15,4 Neal 13,0 Blair 11,5

 

- #1 48,1% FG;

- #1 38,2% OpFG;

- #1 40,8% 3P;

- #1 20,0% Op3P;

- #2 21,5 APG gdzie liderem w APG jak i w Diff jest Chicago Bulls!!!!! grając bez podstawowej gwiazdy PG!

 

ale ci sami spurs zostali zmasakrowani na desce:

 

Jazz liderem w RPG #1 48,5

Sas w środku stawki #8 41,5 RPG

Jazz #1 w Diff RPG +6,75

Sas #16 w Diff RPG -6,75

 

w blokach widać mega dominację Lakers: 9,43 BPGw przechwytach clippers: 9,29 SPG

 

w szanowaniu piłki do bólu 76ers 5,43 opp SPG!!! bardzo dobry wskaźnik.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i właśnie to jest powód. ubył przecież 30ppg scorer, którego asystowane rzuty to ile? z 15%? ;)

Ale dużo też dawał. Zresztą jak na zespół przez duże Z przystało, Chi-Town w dzieleniu piłką zawsze na topie (RS - 5. miejsce, rok temu 4.). %AST też wysokie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.