Skocz do zawartości

Rekrutacje 2012/2013, czyli rybacy zapraszają wolnych agentów do pomocy


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

A co sądzicie o tym: Noah w szatni Bulls ma na pewno najsilniejszą pozycję, nagle przychodzi KG, który -jak wiemy- lubi sobie spalić jakiś samochód debiutanta, i nagle Joakim i Kevin stają się kumplami ? Ja w to w huj nie wierzę, Noah jest cięty na KG bardziej niż na Lebrona, i vice versa, więc absolutnie nie wierzę że KG będzie hasał w czerwieni pod koniec roku.

 

A tak w ogóle, dlaczego KG ma opuszczać Boston. Kg to nie jest cipa, na pewno docenia to że C's stworzyli mu środowisko by wygrał w końcu ten pierścionek, i nagle ma odejść ? No way, poza tym relationship chociażby z Rondo...

Już bardziej napalałbym się na sugara, ale on z tą kontuzją to może po sezonie zakończyć karierę, niestety.

 

Tak się zastanawiam. Gdzie tu jest haczyk?

"Hej, damy wam 10 pick w mega-mocnym drafcie, byle żebyście wzięli Arizę, który w contenderze jest w huj przydatnym plastrem..., w zamian oszekujemy spadających kontraktów"

damn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadający Sheed + JO + 22nd <-> Okafor + 10th

 

Noh oczyszczają salary, co niby się zgadza z powyższym przeciekiem, a ponadto dostają nie najgorszy pick.

Boston dostaje klocka pod kosz, który może przesiedzieć sezon i potem polecieć jako spadające kilkanaście milionów w wymianie. Ponadto z #10 powinni wybrać kogoś fajnego, a jak DH12 zacznie płakać że chce odejść, to uderzają z Celtics uderzają z wymianą prospectów, a żeby kasa się zgadzała jest kontrakt Emeki.

to mam dwa pytania

 

1. Czy możecie handlować tym kontraktem Sheeda? wydaje mi się, że gdyby istniała taka opcja to poszedłby w deadline, lub chociaż były by jakieś plotki na temat jego wykorzystania

2. Czy można wymieniać w draft day kontrakty, które właśnie się kończą? moim zdaniem ostatnią szansą, żeby je wymienić było deadline...

 

A co sądzicie o tym: Noah w szatni Bulls ma na pewno najsilniejszą pozycję, nagle przychodzi KG, który -jak wiemy- lubi sobie spalić jakiś samochód debiutanta, i nagle Joakim i Kevin stają się kumplami ? Ja w to w huj nie wierzę, Noah jest cięty na KG bardziej niż na Lebrona, i vice versa, więc absolutnie nie wierzę że KG będzie hasał w czerwieni pod koniec roku.

 

A tak w ogóle, dlaczego KG ma opuszczać Boston. Kg to nie jest cipa, na pewno docenia to że C's stworzyli mu środowisko by wygrał w końcu ten pierścionek, i nagle ma odejść ? No way, poza tym relationship chociażby z Rondo...

boston stworzył mu środowisko do pierścienia ale oni też dzięki temu mają banner. jak mu dadza 20/2 to będzie strzał w kolano moim zdaniem

 

mycek interesujesz się ligą nie od dziś i powinieneś wiedzieć że nie panują tutaj zasady jak w szkole "z tym nie usiądę w ławce bo go nie lubię". mówi się też o KG w Lakers bo mieszka w LA i kumpluje się z Kobe, czy to takie nierealne? bo rivaly? pora zejść na ziemię, bo o tym że ktoś nie przejdzie bo to bo tamto to piszą gimbusy i w to wierzą. kto by przypuszczał że Rodman będzie mógł grać w Bulls? podejrzewam, że nikt i ty powinieneś o tym wiedzieć. jak były ploty o Ronie w Lakers też wielu pukało się w głowę "on razem z kobe? haha bryant wpuści go do szatni?"

 

na ASW też każdy z każdym zbija piony i nikt nie zwraca uwagi na rivaly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boston chyba nawet nie musi wymieniać kontratów, mają czyste salary i mogą "wchłonąć" Arize czy Okafora. Tak mi się wydaje, mogę się jednak mylić. W sumie to dobry deal by nawet był 22nd za 10th i Okafora. C's podobno mieli na workoutach Rossa czy Barnes'a więc może polują na wyższy pick.

 

Co do KG - chłop już powiedział, że nie ma zamiaru grac dla innego trenera niż Doc. Rivers też ostatnio powiedział, że myśli, że KG zostanie. Ogólnie bardzo się zdziwię jak KG odjedzie z Celtics, myślę, że są 2 opcje albo zostaje w Bostonie, albo emerytura(też na ten temat były plotki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mam dwa pytania

 

1. Czy możecie handlować tym kontraktem Sheeda? wydaje mi się, że gdyby istniała taka opcja to poszedłby w deadline, lub chociaż były by jakieś plotki na temat jego wykorzystania

2. Czy można wymieniać w draft day kontrakty, które właśnie się kończą? moim zdaniem ostatnią szansą, żeby je wymienić było deadline...

 

 

2. To pytanie otwarte bo nie wiem do końca jak to jest. Ktoś może na 100 stwierdzić że wygasające kontrakty po trade deadline muszą spaść w klubie dopiero przed FA? Jeżeli tak to można nimi handlować w trakcie draftu? W sumie wydaje mi się że draft = spadnięcie takich kontraktów z payrollu i wtedy Boston jest jakoś ponad 30 baniek.

 

 

Co do KG to nie widzę opcji żeby odszedł gdziekolwiek, poza tym wiele zależy od tego jak zakończą się te playoffy. Wielokrotnie potwierdzał że chce skończyć karierę w Bostonie, że nie chce zostać zapamietany jako podróżnik po wielu klubach. Oczywiście bardzo chciałbym zobaczyć Garnetta z powrotem w Celtics, ale z drugiej strony równie dobrze może zakończyć karierę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyste salary to chyba dopiero od 1 lipca. czyli w draft day ktoś może im zwinąć sprzed nosa ten pick

A to możliwe, zapomniałem o tym. Został chyba jednak Oneal do handlowania. No nic zobaczymy co C's zrobią mają dość dużo opcji. Możliwe, że nie będą robić trade-up w drafcie, bo przecież z 21 i 22pickiem mogą złapać coś ciekawego. Liczę, że coś trafią dużo zależy od tych wyborów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odbijam tylko pileczke,odrzucasz konkretne badania jako z dupy wziete,a sam w swoich postach wychwalales pod niebiosa Lebrona-osobe na podstawie filmu,ktory powstal a jego pieniadze.To troche pachnie hipokryzja,no ale rozumiem,ze przejmujesz cechy swojego idola...pomijam tez twojego pierwszego posta na forum,gdzie na dzien dobry zarzuciles wszystkim,ze sie 'gowno znaja' i jakby mieli zagrac z lebronem 1v1 to by sie obsrali.To tak tylko a propos twoich zarzutow co do argumentacji innych.

 

Odbijanie piłeczki jest takie poważne.....

 

 

tak,na pewno sa sondaze 'czy nienawidzisz lebrona?tak/nie'...ja pi****le...i wiesz doskonale o czym pisze - sam przyznales,ze podkrecanie negatywnej atmosfery i utozsamianie sie z no.1 wrogiem publicznym ameryki to swietne zagranie marketingowe,na ktorym on zarabia.Dalej jeszcze dorzucales,ze liczy sie szum.Ja pisalem,ze podejscie 'nie wazne co mowia,byleby mowili' pasuje raczej do kardashianow,nie do koszykarzy,ktorzy musza sie kojarzyc w konkretny sposob aby sprzedawac swoje produkty.Jaka to jest korzysc dla jego wartosci reklamowej jesli jest zle kojarzony?negro please...

 

Tutaj nie napisałeś nic na temat. Jakoś nadal te buty lebrona nie znikneły ze sklepów. Sprzedają się buty znienawidzonego przez całą ameryke. No ale ty wiesz lepiej. Przeczytałeś gdzieś. Kardishany czy jak to sie piszę robią szum ale nie potwierdzają tego w czynach. Lebron kreuje sie na króla NBA i często udowadnia swoimi zagraniami, tym że jego zespoły nawet on sam ciągnie do Playoffów. Widzisz różnicę?

 

 

dostales wyniki badan pokazujacych,ze jest nielubiany....daloby sie znalezc pewnie wiecej,nie mam zamiaru tego robic bo to nie moja praca magisterska,ale moznaby porownac ilosc artykulow na plus i na minus post-decsion.A jak taki jestes madry z tymi tekstami 'ile % gwizdalo?' to linknij jakies sondaze,ktore pokazuja,ze nie stracil na popularnosci po 'the decision',tylko prosze konkretne i obiektywne.Jak nie to zamknij sie bo na razie to ty nie masz zadnych podstaw aby twierdzic,ze jest inaczej niz to co bylo napisane do tej pory w tym temacie.

Dostałem wynik badań? Raczej jakiejś sondy jakiejś firmy. Zero danych na jakiej próbie itp. A więc mówisz, że doda jest najbardziej lubianą polską piosenkarką bo jest najcześciej na okładkach, i najwiecej sie o niej pisze? Nie no stary genialne podejście. Sensacja się dobrze sprzedaje. A dziennikarze muszą przyciągać czytelników. Jeden napisał że lebron zły to wielu mniej znanych poleciało z nurtem, bo jakby napisali że zrobił ok w ich mniemaniu to by ich zjechali bo jakiś guru napisał że lebron zły.

 

Weź myśl sam, a nie kreujesz swoje zdanie na tym co piszą w internecie.

 

 

jak wyzej -poprosze o badania na podstawie ktorych ty opowiadasz tutaj o nadal kochanym lebronie i ze decision nie mialo negatywnego wplywu na jego odbior.

Ha to ja mam ci udowadniać że sie mylisz czy ty mi? To ty wyjechałeś z tymi badaniami. Moje badania to mecze playoff w których nie gwizdali. A niby go wszyscy nienawidzą.

 

btw na czym ty opierasz swoja wiedze?nie czytales nigdy niczego?nie widziales zadnych meczow?nie ogladales programow o sporcie i tematach z nim zwiazanymi?

 

Czytałem, oglądałem, ale nie wierze na słowo. Szczególnie że temat decyzji lebrona był czymś jak katastrofa smolenska, wielu chciało na tym zrobić sobie reklame i zaistnieć. A najłatwiej zaistnieć skrajnymi opiniami.

 

 

To się pośmialiśmy.

 

Statystyki to Ty się chłopie raczej w szkole nie uczyłeś. Za wiki:

 

Próba reprezentatywna – część populacji, wybrana do badania metodami statystycznymi, w założeniu badacza, zachowująca strukturę wyróżnionych cech populacji przy założonym poziomie istotności.

 

Aaaaaaaaaaaaaaa. Wiec to ten badacz wybiera sobie taką próbę która W JEGO ZAŁOŻENIU zawiera odpowiednie cechy Przy załozonym poziomie istotności.

 

A teraz drogi kolego za wikipedią(doczytałem)

Poziom istotności – jest to maksymalne dopuszczalne prawdopodobieństwo popełnienia błędu I rodzaju (zazwyczaj oznaczane symbolem α). Określa tym samym maksymalne ryzyko błędu, jakie badacz jest skłonny zaakceptować.

 

Ahaaaaaaaa. Więc badacz może wziąć dowolną grupę, bo w jego mniemaniu błąd typu: grupa ta może nie lubić danego gracza za to że nie gra w ich zespole, albo że jest najlepszy, jest do zaakceptowania.

 

Zacznij myśleć. W pewnych badaniach, np takich jak wcześniej przytoczyłem można wybrać grupę która odpowiada targetowi danej firmy, bądź ma dane potrzebne do badania cechy. W innych sie nie da bo istnieje wiele czynników które już wymieniałem na przykładzie właśnie lebrona. Jak reprezentatywna jest grupa kibiców koszykówki którzy kibicują różnym klubom, do tego szansa że powtórzą to co usłyszeli w tv(jakis znawca ocenił że lebron bedzie znienawidziony bo tak postapił) jest znaczna?

 

Próba nie spełniająca tego warunku nazywana jest niereprezentatywną lub obciążoną.

 

Badanie statystyczne wykorzystuje statystyczne właściwości rozkładu parametrów, cech danej populacji. Na podstawie parametrów zbadanego, niewielkiego fragmentu populacji można orzekać o całej populacji ze znanym prawdopodobieństwem, wynikającym z założeń badania. Prawdopodobieństwo prawdziwości wyników badania jest wyrażone przez parametr poziomu ufności.

 

Założenie badania będzie takie: jeśli przebadam 1000 fanów koszykówki to moge założyć, że milion fanow odpowiedziało by podobnie. Ciul z pewnymi cechami osobowymi które odróżniają fana od fana. Dla badacza fan to fan.

 

To też czytałeś?

 

Dobór próby jest częścią badania statystycznego. Polega na wybraniu pewnych indywidualnych obserwacji, które tworząc tzw. próbę statystyczną pozwolą uzyskać pewną wiedzę o całej populacji.

 

Każda obserwacja może obejmować jedną lub większą liczbę konkretnych wartości tzw. cech statystycznych dotyczących jednego konkretnego obiektu badań, lub (w przypadku analiz zmian jakiegoś zjawiska w czasie) jednej chwili czasowej.

 

Błędy doboru próby powodują brak odzwierciedlenia rozkładu cech populacji w próbie. Rzutują na całe badanie: błędnie dobrana próba skutkuje nieprzydatnością badania do opisu zjawisk i prawidłowości w populacji. Hipotezy sformułowane wstępnie pozostają nierozstrzygnięte. Skutki są podobne do przekłamań w zebranych danych.

 

Wykrycie błędu doboru próby jest trudne i wymaga prześledzenia metodologii badań oraz znajomości realiów tematu badania.

 

 

 

Jeśli kolego nadal uważasz, że w jakimś badaniu dla jakiejś strony próba reprezentatywna zawierała osoby obiektywne która opierały swoją decyzje na działaniach danego zawodnika a nie swoich uprzedzeniach to powodzenia.

 

 

 

..

 

Koniec tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby to była prawda z NOH i Celtami to dla tych drugich to by było jak manna z nieba, no i pewnie dlatego to tylko plotki, Okafor niech sobie bedzie przeplacony ale farta do ekip dotychczas tak czy inaczej nie miał no i w defie i na tablicy robi swoje, z 10 moze by się ostał Henson a jak nie to Jonesa podebrać, ba może Riversa :) fakt zbyt ąłdnie to brzmi żeby było prawdziwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież te kontrakty Arizy czy Okafora nie są takie tragiczne jak na dzisiejsze czasy.

 

 

Jak dla mnie Gordon wypnie sie na NOH i pójdzie do Indiany która podpisze go prędzej niż Hibberta.

 

Gordon już będąc w LAC nie raz powtarzał że Indiana to jest jego dom i tam najbardziej chciałby grać.Niech zrobią sign and trade za Hibberta i jedni i drudzy będą zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież te kontrakty Arizy czy Okafora nie są takie tragiczne jak na dzisiejsze czasy.

 

 

Jak dla mnie Gordon wypnie sie na NOH i pójdzie do Indiany która podpisze go prędzej niż Hibberta.

 

Gordon już będąc w LAC nie raz powtarzał że Indiana to jest jego dom i tam najbardziej chciałby grać.Niech zrobią sign and trade za Hibberta i jedni i drudzy będą zadowoleni.

i zostaną z dziurą pod koszem i przepychem na obwodzie

 

prędzej pacers woleliby się pozbyć grangera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież te kontrakty Arizy czy Okafora nie są takie tragiczne jak na dzisiejsze czasy.

 

Jak dla mnie Gordon wypnie sie na NOH i pójdzie do Indiany która podpisze go prędzej niż Hibberta.

 

Gordon już będąc w LAC nie raz powtarzał że Indiana to jest jego dom i tam najbardziej chciałby grać.Niech zrobią sign and trade za Hibberta i jedni i drudzy będą zadowoleni.

Piszesz jakby miał pójść przez FA do Indiany co jest niemożliwe. Jeśli już to S&T, ale tego jakoś nie uwzględniłeś. W ogóle Indy mając George i Grangera, nie wiem po jaką cholerę ma się pchać w Erica? Okej gdy mówimy o S&T Gordon <-> Granger plus uzupełnienia, ale Gordon George i Granger to zbyt dobrzy gracze żeby którykolwiek z nich zaczynał z ławki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornets podobno dają 10 pick i kontrakty Okafora lub Arizy za jakiegoś bardzo dobrego gracza a nie spadające kontrakty. Czytałem o Gay'u Iguodali a nie o jakimś planktonie z contenderów.

Hibbert za Gordona i Okafora i Hornets mają być zadowoleni? Indiana musiałaby dorzucić przynajmniej Georga żeby Demps w ogóle brał to pod uwagę. A z resztą Gordon sporo zaryzykuje jeśli nie podpisze teraz nowego kontraktu ( a Demps na 99% go wyrówna), bo za rok ze swoim zdrowiem może dostać dużo mniej niż obecnie( jeśli znowu się połamie ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.