Skocz do zawartości

[East Rd2] 2 Miami Heat - 3 Indiana Pacers


theo001

W ilu gms Heat zatrzymają Pacers?  

51 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W ilu gms Heat zatrzymają Pacers?

    • w 4-5
      23
    • w 6
      39
    • w 7
      19
    • nie zatrzymają ;)
      98


Rekomendowane odpowiedzi

ale syf robicie na forum- zróbcie sobie specjalny wątek!

A w temacie: szczerze powiem, że o ile w ogóle nie stawiałem na Miami jeśli chodzi o całą ligę (stawiałem na SAS+OKL i w drugiej kolejności LAL), to wydawało mi się, że wschód wygrają w szybkich seriach, max 6-meczowych. A tu się okazuje, że brak jednego zawodnika i to jeszcze uznawanego przez niektórych za niepełnoprawnego członka elitarnego klubu Big3 powoduje klęskę (MOŻE spowodować klęskę- niczego nie przesądzam choć będzie im ciężko).

 

WIedzieliśmy wszyscy, że nie mają centra, że nie mają rozgrywającego, że prawie nic nie mają- a jednak dalej byli uważani za faworytów. I słusznie- bo teoretycznie w porównaniu z poprzednim sezonem w którym prawie wygrali - dziś mają chyba lepszy skład. No więc co jest grane? Kwestia niedocenienia Bosha czy też Wschód (Indiana) gra dużo lepiej? Czy też słabsza forma Wade'a? A może po prostu wszystkiego po trochu. Nie kibicuje żadnej z tych drużyn -ale póki co dla mnie najbardziej zaskakująca seria tych PO, nawet bardziej niż CHI-PHI.

 

W kwestii wymian- zgadzam sie z jednym z pary obrzucających się błotem: wymiana Howarda za LBJ byłaby... dziwna. No i co by taki Howard zrobił w Miami bez rozgrywającego? No i czemu oddawać 3-krotnego MVP w sile wieku, w wieku w którym MJ zaczął zdobywać swoje 3-peaki? Totalnie bez sensu IMO...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"geju" haha, to go "zniszczyles" ... :D

niema to jak dobre staropolskie geju, ale spoko kolega obiecał że już się nie będzie uniesiwał :)

 

 

Czy ktoś w końcu może zbanować tego człowieka? No k****, nie da się czytać Twoich postów gościu, po prostu nie da.

Ja generalnie poczekałbym z tymi trade'ami do końca sezonu, póki co Heat zagrali katastrofalnie Game 3, w G2 przegrali po frajersku, a tutaj na forum już Wade wyhandlowany do Orlando, Dwight do Miami. Już jutrzejszy mecz nam dużo powie w tej kwestii, czy projekt pod tytułem BIG 3 można wstępnie uznać za skończony, czy jeszcze jest cień szansy.

Jego nikt niema prawa banować to najlepszy sztuczny fan na świecie koleś robi to tak dobrze że serio można pomyśleć iż pisze na serio :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę proszę, się okazuje, że mamy jakiś kryptogejów na forum?!

nie, po prostu dzisiaj jak ktos ci mowi "pierdolisz" to odpowiadasz "geju". wiesz, moda, tak jak hipsterskie okulary Westbrooka i Duranta.

 

jakby kolega kibicowal Suns, to znalby ta reklame:

http://www.youtube.com/watch?v=8D_XLCmY0D8

 

THINK BEFORE YOU SPEAK :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name=

 

W kwestii wymian- zgadzam sie z jednym z pary obrzucających się błotem: wymiana Howarda za LBJ byłaby... dziwna. No i co by taki Howard zrobił w Miami bez rozgrywającego? No i czemu oddawać 3-krotnego MVP w sile wieku, w wieku w którym MJ zaczął zdobywać swoje 3-peaki? Totalnie bez sensu IMO...[/quote]

 

a co ma wspólnego MJ w sile wieku i jego uporządkowane Chicago z Lebronem 3 MVP z nieuporządkowanym Miami.

Jest tylko taka opcja możliwa że Lebron za Howarda, przecież nie Wade, no może Bosh z jakimś Haslemem i Chalmersem. W przypadku Miami to ruch bardzo dobry, tworzy z urzędu zespół o dobrej konfiguracji. Wade z Lebronem funkcjonują w ofensywie tylko w kontrze a play off to głównie atak pozycyjny

 

Nie mam nic do Jamesa- jest najlepszy obecnie ale zespół który tworzą to 5,6 miejsce w NBA. Daleka droga do jednego mistrzostwa a gdzie tu 3 peat

 

Podobnie nie funkcjonuje teraz L.A.L. Posiadają najlepszych wysokich i grają nierówno a Kobe dalej swoje. W L.A.L. jednak dalej w grze a Miami wydaje sie w rozsypce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie czasami to ciągłe pi****lenie o gościach typu Lebron, koles niema za grosz pokory później się dziwi że po nim jadą, wypierniczyłby na zbity pysk ta całą swoją świtę to może by mu na dobre wyszło. Co do Wadea to bardzo przykra sprawa nie wiem dlaczego gościowi tak odwala bo to w gruncie rzeczy naprawdę dobry chłopak, niestety priorytety mu się chyba pozmieniały, zawsze w bardzo dobry sposób wypowiadał się o Sloanie tak sobie myślę że ktoś taki jak Jerry by mu sie przydał teraz, on potrafi przemówić ludziom do rozsądku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś w końcu może zbanować tego człowieka? No k****, nie da się czytać Twoich postów gościu, po prostu nie da.

 

eh, nie rozumiem tych wycieczek osobistych pod moim adresem, tym bardziej, że twoja wypowiedź pozbawiona jest jakichkolwiek merytorycznych argumentów

 

 

 

elwariato

Wkurza mnie czasami to ciągłe pi****lenie o gościach typu Lebron, koles niema za grosz pokory później się dziwi że po nim jadą, wypierniczyłby na zbity pysk ta całą swoją świtę to może by mu na dobre wyszło. Co do Wadea to bardzo przykra sprawa nie wiem dlaczego gościowi tak odwala bo to w gruncie rzeczy naprawdę dobry chłopak, niestety priorytety mu się chyba pozmieniały, zawsze w bardzo dobry sposób wypowiadał się o Sloanie tak sobie myślę że ktoś taki jak Jerry by mu sie przydał teraz, on potrafi przemówić ludziom do rozsądku.

 

 

co ty możesz wiedzieć o lebronie?

 

w ogóle jak masz jeszcze czelność wypowiadania się na tym forum po tym jak przed sezonem 2010/2011 obstawiałeś, że Al Jefferson będzie MVP sezonu regularnego i będzie robił 30/14? :ambivalence:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie czasami to ciągłe pi****lenie o gościach typu Lebron, koles niema za grosz pokory później się dziwi że po nim jadą, wypierniczyłby na zbity pysk ta całą swoją świtę to może by mu na dobre wyszło.

i cała prawda!

Krótki i na temat, w końcu to król tylko brakuje mu korony :)

 

Czy z Bosh'em czy bez powinni wygrać, przecież mają 2 mega gwiazdy...

 

 

Teraz trudny mecz na Indianie, jak wygrają to mecz nr 6 może skończyć się w Pacers!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wade nie jest graczem formatu Howarda. Lebron jest porównywalny, zmienia oblicze drużyny. To wszystko dotyczy tego kim jest Wade teraz a nie jest nikim szczególnym. Łamie sie i gra nierówno od kilku lat. Wade nie jest graczem na którym można zbudować fundament drużyny. Orlando na to nie pójdzie. Lebrona weźnme z pocałowaniem reki a Howard śwetnie wpasuje sie do Miami. Wade grał już z bydlakiem i dobrze to funkcjonowało. W tym całym pomyśle chodzi mi o to że Miami zyskuje na tej wymianie bo zaczyna być zbilansowany skład. Oprócz Chicago- w pierwszym 3 peat nie widziałem obwód który wygrywa mistrzostwo

 

cholerka to odpowiedź dla matka, miałem o tej edycji pamietać :)

 

za dużo w wieśniarami gadam na facebooku i później sie gubie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszy Wade w garści niż Howard na dachu. Orlando nie dostanie nic co odpowiadałoby wartości Dwighta, Westbrook to max co mogą mieć jak dobrze im się to ułoży.

moje zdanie jest takie że Howard i Lebron to obecnie najbardziej wartościowi gracze do budowy solidnego teamu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh, nie rozumiem tych wycieczek osobistych pod moim adresem, tym bardziej, że twoja wypowiedź pozbawiona jest jakichkolwiek merytorycznych argumentów

 

 

 

elwariato

 

 

 

co ty możesz wiedzieć o lebronie?

 

w ogóle jak masz jeszcze czelność wypowiadania się na tym forum po tym jak przed sezonem 2010/2011 obstawiałeś, że Al Jefferson będzie MVP sezonu regularnego i będzie robił 30/14? :ambivalence:

Ad 1.Zapewne wie o whuj wiecej niż Ty....

 

Ad 2.Nigdy tak nie napisał

 

Ad 3. Ludzie Ci jada bo piszesz straszne głupoty nie poparte argumentami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad 1.Zapewne wie o whuj wiecej niż Ty....

 

Ad 2.Nigdy tak nie napisał

 

Ad 3. Ludzie Ci jada bo piszesz straszne głupoty nie poparte argumentami

po pierwszym akapicie poczułem się dowartościowany, ale później dotarło do mnie że to jednak wcale nie musi znaczyć iż wiem cokolwiek :)

 

Dalej twierdze iż kolega ukrywający się pod nickiem @hejlbj to nie lada spec i ma pewnie przednią frajdę z pisania tych postów, był kiedyś użytkownik @GoteKobe który zapodawał podobną twórczość, było to bardzo zabawne ale nie tak ambitne jak posty hejlbj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.