Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Deklaracje


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie widzę przeciwskazań, szczególnie że znam Twoje zangażowanie w fbx z "dwójki". Zresztą czekanie i modlenie się o sensownego GM nic nam nie da. Dla mnie temat rekrutacji nowych GMów jest już zamknięty. Wolne zespoły to:

 

Charlotte Bobcats - 0 ( #N/D! #N/D! #N/D! )

Dołączona grafika

Nr Imie Nazwisko Wiek Cena

1 Kobe Bryant 34 54,20

2 Carlos Boozer 31 42,95

3 Demar DeRozan 23 30,45

4 Matt Barnes 32 29,30

5 Vince Carter 35 27,55

6 Gilbert Arenas 30 24,70

7 Bismack Byiombo 20 24,30

8 Baron Davis 33 22,25

9 Derek Fisher 38 18,30

10 Chuck Hayes 29 18,20

11 Darko Milicic 27 15,20

12 Mike Bibby 34 15,00

13 Louis Amundson 31 15,00

Picki: Charlotte Bobcats

Średnia wieku: 30,54

Salary Cap: 337,40

 

Minnesota Timberwolves - 0 ( #N/D! #N/D! #N/D! )

Dołączona grafika

Nr Imie Nazwisko Wiek Cena

1 Josh Smith 27 58,40

2 Blake Griffin 23 57,10

3 Andre Iguodala 28 47,80

4 Steve Nash 38 47,65

5 Elton Brand 33 40,90

6 Jason Terry 35 34,80

7 Zaza Pachulia 28 32,30

8 Mike Dunleavy 32 30,25

9 Jason Smith 26 28,95

10 Metta World Peace 33 25,30

11 Al-Farouq Aminu 22 21,25

12 Anthony Randolph 23 20,40

13 Gary Forbes 27 15,00

Picki: Brak 0

Średnia wieku: 28,85

Salary Cap: 460,10

 

Seattle SuperSonics - 0 ( #N/D! #N/D! #N/D! )

Dołączona grafika

Nr Imie Nazwisko Wiek Cena

1 LeBron James 28 71,55

2 Kris Humphries 27 47,00

3 Jared Dudley 27 32,85

4 Samuel Dalembert 31 31,55

5 Jose Juan Barea 28 30,75

6 Marvin Williams 26 30,05

7 Greivis Vasquez 25 30,00

8 Carl Landry 29 27,50

9 Taj Gibson 27 26,90

10 Udonis Haslem 32 25,10

11 Kendrick Perkins 28 23,95

12 Gary Neal 28 22,60

13 Rashard Lewis 33 21,20

Picki: Seattle SuperSonics 0

Średnia wieku: 28,38

Salary Cap: 421,00

 

Zgodnie z kluczem zgłoszeń zespoły wybierają sobie w kolejności:

1) Wirakocza

2) Z33

3) obi

 

Postarajcie się wybrać swoje zespoły jak najszybciej, będziemy mogli spokojnie zacząć sezon trejdowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to nie ma znaczenia, że ktoś gra w trzech ligach o ile potrafi się zaangażować. Jak coś pójdzie nie tak, to wtedy zacznę szukac kogo innego, teraz obi wydaje się dobry gm i chciałbym by bez względu na grę w dwóch innych ligach grał także w fbx1.

 

Zet poczekaj, najpierw swój zespól wybiera Wirakocza, potem Ty, a na końcu obi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam to dzis lekko w dupie ale nikt nie jest w stanie grac w 3 ligach bo granie w 2 fb i fbx to absolutny max wiem o tym bo widzialem ludzi w akcji

posiadanie 3 fbxow i pewnie 2 fb konczy sie na zaangazowaniu w draft i pierwszym miesiacu

 

nie znam nikogo kto jest w stanie obsluzyc 3 firmy, 3 kobiety 3 druzyny czy 3 cokolwiek i uszczesliwic wszystkich naokolo

ale huj mie to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem obawy ai3, bo pewnie wcześniej pojawiło się kilku takich, którzy deklraowali maksymalne zaangażowanie, a potem okazywało się słowa nie szły w parze z czynami. Kto by chciał przyjmować managera widmo.

 

Wiadomym również jest, że prowadzenie trzech drużyn równocześnie powoduje, że będa dni kiedy gdzieś coś mi umknie (a w normalnych warunkach bym spokojnie to ogarnął).

 

Wszystko się zgadza, jednak ja ze swojej strony gwarantuje wam, że żadna liga nie zostanie przeze mnie zaniedbana. W 3 mam sytuacje ustabilizowaną, w 2 po oddaniu Hibberta nadchodzą chude lata i zbieranie picków.

 

Obojętnie ile roboty mam na głowie zawsze jest maksymalnie zaangażowany w prowadzenie jakiegokolwiek zespołu w fantasy basketball. Z jednym się tylko nie zgodzę, nie ma możliwości abym po drafcie, albo po miesiącu stracił napał w jednej z lig, not in my house :]

 

Jeśli wam pasuje, to mnie weźcie zawsze po roku będzie mnie można wymienić jeśli nie spełnie pewnych oczekiwań. Jeśli nie to trudno, jednak ja osobiście bardzo bym chciał wziąć pod skrzydła kolejny zespół :]

 

No i wychodzi na to, że dostałbym Minny: Smoove, BG, Iggy i Nash + bunch of roles + Aminu and Randolph już jestem wkręcony :]

Edytowane przez obi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wychodzi na to, że dostałbym Minny: Smoove, BG, Iggy i Nash + bunch of roles + Aminu and Randolph już jestem wkręcony :]

Tylko nie zepsuj siły tej ekipy. Mistrza będzie Ci ciężko obronić, ale przy odpowiednim zaangażowaniu i łowach na FA, 5 miejsce to absolutny plan minimum. Trzymam kciuki i powodzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie zepsuj siły tej ekipy. Mistrza będzie Ci ciężko obronić, ale przy odpowiednim zaangażowaniu i łowach na FA, 5 miejsce to absolutny plan minimum. Trzymam kciuki i powodzenia...

Dzięki za słowa otuchy, faktycznie top5 to jest cel, który można sobie postawić w nowym sezonie. Zespół będę tylko wzmacniał! Jesli chodzi o trady to nie będę przyjmował żadnych ściem w negocjacjach ;] Żadne argumenty typu już "czas na odmłodzenie" czy "więcej tym składem nie wyciśniesz" albo "wyleczy kontuzje i będzie dobry" lub "za kilka lat będzie mega stealem" nie przejdą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jest krwa panowie

 

gram w FBX od początku i łąskawie nikt mnie nie informuje, że niby zabieraćie mój team, kiedy ja się deklarowałęm że gram dalej i szykuje się na draft, i to ma być liga

 

i powiedzcie mi z jakich powodów mnie wywalacie, ani nie miałem jakoś za dużo nie wykorzystanych slotó ani nic, bez przesady

 

ja z gry nie rezyguje a to co wy tutaj odpierdalacie to mnie trochę dziwi i rządam wyjaśniem kto tak zdecydował i dlaczego!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzio nie pierdziel dyrdymałów, miałeś miesiąc czasu na zadeklarowanie się, a nie widzę Twojego posta w którym wystarczyło napisać "TAK" w deklaracjach. Nie lubię odwracać decyzji, ale skoro Z33 może odpuścić sobie fbx1, to niech tak będzie, ake dla mnie to ostatni sezon pobłażliwości przy deklaracjach, jakby trudno było sprawdzić ze dwa tygodnie po sezonie, że jest taki temat założony (jak zresztą co roku od lat siedmiu). Może od razu Ci Radzio przypomnę, że draft rookie zaczyna się 1 września, to żebyś potem nie miał pretensji jak doadoptuje Ci zawodnika do składu z draftu zgodnie z jego regulaminem.

 

Jako że Radzio gra dalej, to zostaje przy Indianie. Wira wybierz jeszcze raz z dwójki Wolves/Bobcats, a obiemu zostanie ta druga ekipa. Jeszcze raz Waszej dwójce sorry za zamieszanie.

 

ps. GeDDo niestety musisz zostać na zachodzie w takim przypadku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.