Skocz do zawartości

bad bad man czyli kara dla MWP - prognozy lotto mix


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Luźna gumka Panowie!

 

robimy mały konkursik jak wyglądać będzie kara dla MWP?

 

 

ja stawiam na:

 

 

8 meczy z marszu............

 

może zrobimy pulę nagród?

ja tam 5 PLN mogę wrzucić, każdy wkłada a ten co trafi lub będzie najbliżej wyciaga...

oczywiście bez sensu robić 5 zetowe przelewy ale moze ustanowimy wirtualny bank i jak się nazbiera to wtedy pocisniemy albo od razu zwiększmy stawke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może lepiej po dyszce? bb i ignazz, napiszcie co myślicie...

 

Jak po dyszce(bo przelewać piątaka? plisssss....) to ja obstawiam 10 meczy. Za piataka nie chce mi się wchodzić...

Fajna zabawa, myślę, że kilka takich obstawiań można zrobić. Tylko jak coś ja robię przelewy po PO bo mam tez inne zakłady więc jak coś wtedy się będę rozliczał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ja też wchodzę ale co jak parę osób obstawi tyle samo meczów, bo ja też chciałem okrągła liczbę jak @Luki 10, w sumie faulu jeszcze nie widziałem więc może najpierw zobacze :)

 

edit. ok zobaczyłem, to dobrze że RonRon ma jeszcze w sobie ten młodzieńczy entuzjazm, nota bene Harden mógł uważać a nie pcha się jak ten udaje king konga, no i jeszcze jak na talibana mógłby odpowiedzieć jakoś a nie pokłada się na parkiecie ( zwracam chonor jesli teraz planuje jakiś zamach na chatę Artesta :P ).

 

ps. Ron nie głupi jest taka przemyślana akcja, serio może mówić ze się tak tylko poklepać po klacie chciał :)

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zrobimy typowanie PO z nagrodami pieniężnymi? Tylko kasę proponuję przelać przed rozpoczęciem najlepiej jakiejś zaufanej osobie (która po zakończeniu by wypłaciła zwycięzcy) żeby potem nie było wałków z wypłacalnością (w końcu to Polska ;)). Wejście do gry to powiedzmy 10-15 zł i najlepiej by się zgłosiło co najmniej kilkanaście osób. Można zrobić to w konwencji "zwycięzca zgarnia wszystko" ale można też dać nagrody np. 3 najlepszym osobom (wtedy rywalizacja będzie ciekawsza).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dałem całą pierwsza rundę jak mnie potraktujecie :)

nijak bo jakby w wyroku było że kara zakazu gry jest dokładnie w pierwszej rundzie to byś trafił

w wyrok nie trafiłeś ale możesz trafić w konsekwencje zakazu bo idealnie może się to zgrać...

 

ale nie o to chodziło choć jak dla mnie mogę poczekać do PO i jak lakers przegrają 2:4 w pierwszej rundzie to podzielę się fifty fifty

 

co do przelewów to mam propozycję mini zakładów na czas PO z przegranymi dokładnie na taką samą kwotę...

 

jeżeli w rewanżu przegram zerujemy kwoty a jak wygram stawka wzrośnie do 20 PLN, i można tak bez końca...jak się uzbiera wyżej to wtedy przelewik:

ktoś chętny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zrobimy typowanie PO z nagrodami pieniężnymi? Tylko kasę proponuję przelać przed rozpoczęciem najlepiej jakiejś zaufanej osobie (która po zakończeniu by wypłaciła zwycięzcy) żeby potem nie było wałków z wypłacalnością (w końcu to Polska ;)). Wejście do gry to powiedzmy 10-15 zł i najlepiej by się zgłosiło co najmniej kilkanaście osób. Można zrobić to w konwencji "zwycięzca zgarnia wszystko" ale można też dać nagrody np. 3 najlepszym osobom (wtedy rywalizacja będzie ciekawsza).

ja jestem IN!

 

a może rozbijemy to na poszczególne etapy?

kwota jaką proponuję to:

 

20PLN - pierwsza runda

25PLN - druga

30PLN - finały konfy

50 PLN - finał

 

jeżeli jednorazowo to chyba warto zrobić 50 zeta a z 3 nagrodami to chyba dobry pomysł....

tak czy siak dostosuję się do reszty jak chcecie kwotę zmniejszyć lub zwiększyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zgłosi się co najmniej 20 osób to i kwota 15 zł będzie w sam raz (nie za niska, nie za wysoka). Wtedy np. 200 zł dla zwycięzcy i 100 zł za drugie miejsce. No ale lepiej żeby więcej osób się wypowiedziało. No i niech się zgłosi jakiś kandydat na skarbnika - najlepiej z minmum rocznym stażem na forum, nieskazitalnego charakteru, no i będący w stanie wypłacić kasę zwycięzcom kilka dni po zakończeniu PO (żeby nie było potem akcji "sorry panowie, jadę na miesiąc w Bieszczady, kasę wypłacę po powrocie").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.