Skocz do zawartości

Draft 2012


Kosi

Rekomendowane odpowiedzi

Na temat Drummonda to pozwolę sobie dodać, że odszedł z UConn między innymi dlatego, że drużyna dostała ban na rozgrywki posezonowe i się chłopaki rozsypali. A jest wysoko w mockach bo ma wspomniane warunki plus atletyzm, czyli to co kochają w NBA. Dodając do tego potencjał i wypisz, wymaluj Top5 Draftu ;) ale znając życie pewnie trochę spadnie, choć do Top10 powinien się załapać. No i Boowka nie zauważyłem, żeby miał problemy z głową w przeciwieństwie do Melo, on po prostu jest strasznie surowy i niewiele w ofensywie potrafi.

 

P.S. Mecze > Workouty. Drummond > Melo

Serio myślisz @Kosi że Drumond może polecieć tak w drafcie w dół? ja go do tej pory w mockach nie widziałem niżej niż top4 więc mnie to zaciekawiło, ogólnie nich GSW spadnie w drabince to wtedy mamy ich pick i Drummond spadnie do tej 8 i bedzie git, na pg go damy :) słowem porównywałem sobie Drummonda do Favorsa i chyba Fav wychodził z ncaa jako sporo ciekawszy prospect. Ogólnie ten draft niby taki mocny w podkoszowych ale stud jest jeden reszta to ciężko powiedziec co będzie, Drummond,Robinson czy Sulinger żaden z nich nie jest pewnym type do bycia przyszłym all starem czy nawet w ogóle dobrym w warunkach nba graczem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zaciekawił fakt, że Chad Ford widzi w Dionie Waitersie top13 pick.

Koleś ma size Beal'a, b. dobry defense, dobry driver, jakieś playmaking ability też, no i podobno improving jumpshot... Zobaczymy ;]

Drummondowi IMO jednak bliżej do D. Howarda niż Kwame. Melo to nie ten atletyzm i nawet nie ten skill, choć obaj są dosyć 'raw'.

Co do Wolves, nie wiem czy wezmą SG, bo oni sie szykują na EGordona albo Mayo. SF też mogliby upgrejdować, bo Beasley to Beasley, Wes Johnson nie wypalił z 4 picku, a Derrick Williams to jednak bardziej 4.

A jutro loteria, tj 2 rano w czwartek ;] Jakieś conspiracy theories z Hornets anyone ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem o Hornets, którzy mają picka Minnesoty bo Monty Williams podobno bardzo chce wziąć rozgrywającego kreującego partnerów, który dobrze asystuje.

Teorie o Hornets raczej się nie sprawdzą niestety bo Stern już sprzedał ich i nie musi podbijać ceny.

Ja gdzieś słyszałem, że Nets będzie w Top 3 i nie będą musieli oddawać picka do Portland.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jedna druzyna moze miec dwa razy pod rzad pierwszy pick? wydaje mi sie ze nie... chyba ze pick z tamtego roku, mimo ze wylosowali cavs, poszedl na konto clippers?

 

ale nie wierze zeby dostali davisa, tzn pierwszy numerek :) tym bardziej ze co jakis czas pojawiaja sie glosy o ustawianiu loterii, stern na to nie pozwoli. cavs skoncza z 3-4 i jak wyciagna mkg czy barnesa tez zle nie wyjda na tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest RFA, mało ma do gadania. Wszystko w rękach właściciela, ile będzie skłonny mu zapłacić.

 

aj teraz miesiąc oczekiwania czy Jordan wjebie się w kolejnego C :D

To chyba nie powinno byc z tym problemu bo już w tym sezonie liczyłem na eksplozję jego talentu. Zastopowała to nieco kontuzja ale w przyszłym sezonie powinien trzepać koło 25ppg. Z dobrym wsparciem pod koszem Anthony Davisa i kogoś z grupy Lamb/Sullinger/McAdoo/Lilllard/P.Jones III... Jak to mówi Wojtek Michłowicz "ułłła!". Szykuje się super franchise:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.