Skocz do zawartości

Draft 2012


Kosi

Rekomendowane odpowiedzi

A słuchaj Kosi, Beal wyrośnie na jakiegoś allstara? Kogo on przypomina stylowo? Bo w takim moim odczuciu to chyba Lamb ma większy potencjał, ale akurat na temat guardów z tej klasy nie mam zielonego pojęcia bo skupiłem się na grze skrzydłowych (centrów też jak na lekarstwo). Ile było takich draftów, że było tak dużo perspektywicznych skrzydłowych (mam na myśli, że 2 obrońców w TOP10. Licze właśnie Beal'a i Lamb'a, bo syn Doca to wg mnie po za loterią)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słuchaj Kosi, Beal wyrośnie na jakiegoś allstara?

Tak.

 

Kogo on przypomina stylowo?

Nie wiem, nie znam się. Coś Eric Gordon się przewijał.

 

Bo w takim moim odczuciu to chyba Lamb ma większy potencjał, ale akurat na temat guardów z tej klasy nie mam zielonego pojęcia bo skupiłem się na grze skrzydłowych (centrów też jak na lekarstwo). Ile było takich draftów, że było tak dużo perspektywicznych skrzydłowych (mam na myśli, że 2 obrońców w TOP10. Licze właśnie Beal'a i Lamb'a, bo syn Doca to wg mnie po za loterią)?

No potencjał Lamb ma większy ze względu na warunki, ale patrząc na umiejętnościami bardziej podoba mi się Beal.

Austin Rivers i Terrence Ross mają jeszcze szanse na wybór w loterii w zależności od tego jak wypadną na workoutach.

 

Ktoś coś wie na temat Andrew Nicholsona? Podobno C's są nim mocno zainteresowani. Zbiórka to jego mocny punkt?

Baardzo utalentowany zawodnik. Trochę się zapomina o nim bo grał w St. Bonaventure. Świetny w ataku, dobry w obronie. Zbiera, blokuje, punktuje. W porównaniach przewija się David West.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baardzo utalentowany zawodnik. Trochę się zapomina o nim bo grał w St. Bonaventure. Świetny w ataku, dobry w obronie. Zbiera, blokuje, punktuje. W porównaniach przewija się David West.

No to rzeczywiście, opis pasuje do Davida Westa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że Drummond to duży,silny,zły potomek afrykańskich wojowników ale dlaczego w tak dobrym drafcie jest tak wysoko w mockach?.

Przecież on jest prawie tak samo surowy jak DeAndre,i jak dla mnie tak samo sie obsunie w drafcie.Jeszcze jakby miał te 7-0 czy 7-1 ale on ma 6-10 bez butów.

 

Jak dla mnie to własnie bliżej mu do DeAndre niż do Howarda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Melo nie taki drewniany, całkiem fajnie się porusza i niezły rzut, ale na 7 footera nie wygląda.

koturny założy i wszystko będzie tip top :)

 

na tych workoutach to chyba każdy fajnie wygląda no nie?

dla nie wprawionego oka ;)

Tak.

 

 

Nie wiem, nie znam się. Coś Eric Gordon się przewijał.

 

 

No potencjał Lamb ma większy ze względu na warunki, ale patrząc na umiejętnościami bardziej podoba mi się Beal.

Austin Rivers i Terrence Ross mają jeszcze szanse na wybór w loterii w zależności od tego jak wypadną na workoutach.

 

 

Baardzo utalentowany zawodnik. Trochę się zapomina o nim bo grał w St. Bonaventure. Świetny w ataku, dobry w obronie. Zbiera, blokuje, punktuje. W porównaniach przewija się David West.

@Kosi zwyczajowo dobrze prawi, Beala porównują do Allena ale to chyba ze względu że to dobry niegłupi chłopaczek, ale takt to charakterystyka faktycznie wypisz wymaluj Gordon, słowem ostatnio gdzieś podłukałem że Lamba do Reggiego zrównują, i w sumie cholera też poniekad racja skilsy, przyszła kariera to tam pal licho ale na tą "zakopconą" gębę luknijcie :);)

 

Wiem że Drummond to duży,silny,zły potomek afrykańskich wojowników ale dlaczego w tak dobrym drafcie jest tak wysoko w mockach?.

Przecież on jest prawie tak samo surowy jak DeAndre,i jak dla mnie tak samo sie obsunie w drafcie.Jeszcze jakby miał te 7-0 czy 7-1 ale on ma 6-10 bez butów.

 

Jak dla mnie to własnie bliżej mu do DeAndre niż do Howarda.

też prawda, jak sezon startował to był spory hype wokół Drummonda myslałem że koleszka jest z kategori co to i wielki i do nba gotowy przynajmniej częściowo, a prawda ma się trochę inaczej, powinien koleś zostać w uconnie na następny sezon, gdyby wierzył w swój talent to by tak pewnie zrobił bo tak to idzie do draftu i wyląduję pewnie w top 3 tylko na zasadzie że być może jak, dobrze pójdzie to będzie wymiatającym centrem, żeby się tylko nie okazał drugim Thabeetem, o ile pamiętam to uni ten sam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat Drummonda to pozwolę sobie dodać, że odszedł z UConn między innymi dlatego, że drużyna dostała ban na rozgrywki posezonowe i się chłopaki rozsypali. A jest wysoko w mockach bo ma wspomniane warunki plus atletyzm, czyli to co kochają w NBA. Dodając do tego potencjał i wypisz, wymaluj Top5 Draftu ;) ale znając życie pewnie trochę spadnie, choć do Top10 powinien się załapać. No i Boowka nie zauważyłem, żeby miał problemy z głową w przeciwieństwie do Melo, on po prostu jest strasznie surowy i niewiele w ofensywie potrafi.

 

P.S. Mecze > Workouty. Drummond > Melo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co to w ogóle za glupie porownania Drummonda z Melem?? Ja napisałem, że Melo wcale nie taki drewniany, później ktoś napisał o Drummondzie swoje zdanie nie związane w ogóle z melem i zaraz porównania, jakby w ogóle ktoś się łudził, że brazylijczyk jest lepszy od Andre...

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.