Skocz do zawartości

Draft 2012


Kosi

Rekomendowane odpowiedzi

Kosi

Mam pytanie o dwóch graczy - Festus Ezeli i Kyle O'Quinn pod kątem ewentualnych prospektów w obronie dla Heat. Wiadomo o nich coś więcej?

Obaj są bardzo dobrymi defensorami. Podobne warunki, ale Ezeli dużo lepiej porusza się po boisku, jest nieco wyższy no i dlatego też będzie cieszył się większym zainteresowaniem. Potencjał też jest spory, bo po kontuzji wrócił jakby ociężały i nie w formie. Rok temu prezentował się naprawde dużo lepiej, ale jeszcze będzie miał okazje się pokazać. Obaj dobrze zbierają i blokują. O'Quinn w tej chwili jest znacznie skuteczniejszy w ataku i też więcej potrafi, ale Ezeli ma miejsce by tu się poprawić. W sumie właśnie przez magiczne słowo potencjał Ezeli może pójść pod koniec pierwszej rundy, O'Quinn raczej pod koniec drugiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeff Withey to gościu właśnie na przełom 1 i 2 rundy. Nie zgłosił się? Z tego co widziałem miał trochę łba do obrony, nawet niezłe miał staty jeśli chodzi o bloki. Chyba min. 10 w Final Four zaliczył. Co z nim? Wydaje mi się, że Heat taki 7ft blocker by się przydał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[video=youtube;92pQIYhLo-k]http-~~-//www.youtube.com/watch?v=92pQIYhLo-k&feature=g-all-u

Mój faworyt do steala tego draftu, chociaz on powinien iść dosyć wysoko, więc niewiem czy mozna to nazwać stealem :P W każdym bądź razie ma to coś. Do tego patrząc po scouting reportach dobrze broni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że obaj podskoczą w mockach po workoutach. Ja np wolałbym mieć Rossa niż J. Lamba, który jest sporo wyżej. A takiego Harklessa wziąłbym przed człowiekiem zagadką, Perry Jones'em III. Lepszy młody, wszechstronny SF bez 3pt range niż dryblas o wątpliwym zaangażowaniu, który zatrzymał się w koszykarskim rozwoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że obaj podskoczą w mockach po workoutach. Ja np wolałbym mieć Rossa niż J. Lamba, który jest sporo wyżej. A takiego Harklessa wziąłbym przed człowiekiem zagadką, Perry Jones'em III. Lepszy młody, wszechstronny SF bez 3pt range niż dryblas o wątpliwym zaangażowaniu, który zatrzymał się w koszykarskim rozwoju.

Następnym razem poczytaj trochę zanim zaczniesz pisać takie bzdury
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem poczytaj trochę zanim zaczniesz pisać takie bzdury

No właśnie wszędzie gdzie o nim czytałem piszą, że nie poprawił się w swoim drugim sezonie (staty zdają się to potwierdzać), że często jest niezainteresowany grą, że stroni od kontaktu. Jasne, ma też mnóstwo zalet, potencjał itp. Ja mam zawsze wątpliwości co do graczy ze skillsetem nie na swój size, choćby byli atletycznymi wybrykami natury. Czas pokaże czy bliżej mu będzie do A. Randolpha czy do Lamara Odoma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosiemu chodziło raczej o życie pozaboiskowe... ostatnio był o nim artykuł w MVP i właśnie dla niego kupiłem ten numer (po kilku numerach na początku przestałem, chyba że jest coś co mnie zainteresuje właśnie jak art o PJIII to wykładam tą dyszkę). Po przeczytaniu polubiłem gościa i będę mu kibicował żeby nie trafił do jakiejś c***owej drużyny. Sos po dostaniu się do ligi sporo mu pomoże i będzie mógł skupić się na grze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.