Skocz do zawartości

Draft 2012


Kosi

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.sport.pl/koszykowka/1,64947,11596521,Koszykowka__Legendarne_Duke_zainteresowane_Przemyslawem.html

 

 

...a to prawda że Duke coś tam niucha koło Karnowskiego czy kolejna nadinterpretacja?

 

...a i drążąc to o czym w artykule wspominają to jakbyś mógł Kosi podać drużyny, w których wg. Ciebie Karnowski mógłby się najlepiej rozwinąć i w których najlepiej pracują właśnie z wysokimi graczami (jeśli rzeczywiście da się takowe wyróżnić)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.sport.pl/koszykowka/1,64947,11596521,Koszykowka__Legendarne_Duke_zainteresowane_Przemyslawem.html

 

 

...a to prawda że Duke coś tam niucha koło Karnowskiego czy kolejna nadinterpretacja?

 

...a i drążąc to o czym w artykule wspominają to jakbyś mógł Kosi podać drużyny, w których wg. Ciebie Karnowski mógłby się najlepiej rozwinąć i w których najlepiej pracują właśnie z wysokimi graczami (jeśli rzeczywiście da się takowe wyróżnić)?

Ad1 nadinterpretacja to nie jest. Zainteresowanie jakieś jest, ale jak poważne tego nie wiemy. W skrócie Duke to zła opcja dla Przemka.

 

Ad2. Biorąc pod uwagę tylko te, które rozważa oraz różne czynnik jak poziom gry szansa na minuty, rola w zespole, najlepszy rozwój to moim zdaniem najlepsze są albo Gonzaga albo California.

Lepiej szkolące wysokich drużyny są, np. Georgetown, ale stamtąd propozycji stypendium nie było, a inna sprawa czy Big East nie byłaby w tej chwili za mocna i nie skończyło by się siedzeniem na ławce. Jak wiadomo w jego wieku zawsze gra jest dużo lepsza nawet w słabszej lidze (nie przesadzając oczywiście ze słabością) niż treningi w najlepszej drużynie w kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sullinger bez sensu. Inteligentny gracz, jak Monroe, dobrze zbiera, ale nie broni i ze 2-3 lata zajmie mu nauczenie się grać w lidze. Równie dobrze zamias jego drafotwać Pistons mogliby trejdowac po Scolę(co byłoby tak samo idiotyczne). Jones chyba pójdzie dalej niż wybór Detroit, zresztą za duży projekt. Monroe i Knight mogą o coś powalczyć z dobrym trenerem już za rok(o coś - mam na myśli playoffs). Henson to też projekt, ale chyba mniej ryzykowany niż Perry. Ma zadatki na paint protectora, czyli na kogoś kto w towarzystwie Grega by się przydał. Tak więc z tej trójki Henson to no-brainer...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz pisalem o Hensonie ze pasowalby przy Monroe. ale na miejscu Pistonsow zrobilbym cos innego (lepszego?) z tym pickiem - staralbym sie o Tyreke, zaleznie jak wysoki numer udaloby sie wylosowac moze by sie udalo dorzucajac kogos. moim zdaniem idealny przy Knight'cie. jesli nie to brac mocna czworke i czyscic salary na Hardena

 

E:

na Hardena nie musieliby nawet czyscic bo wszytskie zjebane kontrakty akurat im schodza jak James bedzie na rynku. byle nie wjebac sie po drodze w cos nowego niekoniecznie dobrego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz pisalem o Hensonie ze pasowalby przy Monroe. ale na miejscu Pistonsow zrobilbym cos innego (lepszego?) z tym pickiem - staralbym sie o Tyreke, zaleznie jak wysoki numer udaloby sie wylosowac moze by sie udalo dorzucajac kogos. moim zdaniem idealny przy Knight'cie.

Też uważam, że to nieliczny PG co pasuje do Tyreke, ironia że Sacto mogło go wybrać w zeszłym Drafcie :)

Obecna jego wartośc jest jednak chyba niższa niż ~7pick no i do tego mają Stuckeya, z którym nie wiadomo co zrobić.

Tak jak większośc uważam, że Henson dobrze pasuje do Monroe'a.

 

 

Kosi a jak oceniasz tych SG? Z którym według Ciebie pójdzie Beal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej bym chciał, żeby zlikwidowali tych Bobcats i żaden młody, utalentowany prospekt nie musiał tam przecierpieć początku swojej kariery. A już w ogóle nie chcę tam Davisa, bo planuję oglądać regularnie jego występy, a Charlotte widziałem w tym sezonie kilkukrotnie i to nawet nie jest koszykówka co się tam dzieje.

 

Co myślicie o Kidd-Gilchriście w Wizards? Z Nene pod koszem i rozwijającym się szybko Seraphinem mają perspektywy, Wall swoje posiadania zużyje plus Jordan Crawford jako typowym strzelec w roli Nicka Younga. Wydaje mi się, że taki defensywny stoper (na tej pozycji obecnie w lidze to chyba rzecz bezcenna) mógłby się okazać świetnie pasującym puzzlem, przecież nie będą tam grać jakieś Cartiery Martiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem parę pierwszych meczów Bobcats, bo chciałem zobaczyć Biyombo i Kembe w akcji. Może nie było tragedii, ale fajnie się też tego nie oglądało, zresztą nie wiem, tam gwiazdą był Corey Maggette. W każdym razie z kiepskiej drużyny na początku sezonu przeistoczyli się w późniejszej jego części w coś, co jest naprawdę wydarzeniem w historii ligi i każdy powinien był obejrzeć przynajmniej jeden mecz, żeby móc potem opowiadać wnukom, że widział w akcji legendarnych Charlotte "7-59" Bobcats. Więcej, postawiłbym swojego laptopa, że gdyby sezon potrwał jeszcze 16 meczów, to byłoby to kolejnych 16 porażek chłopaków Jordana. To trzeba zobaczyć na własne oczy. Wszyscy na odstrzał oprócz Hendersona i Walkera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosi a jak oceniasz tych SG? Z którym według Ciebie pójdzie Beal?

Lamb loteria, Ross i Rivers bardziej tak Top15-20. Ogólnie Rivers ma największy potencjał, ale z drugiej strony nie jest tak atletyczny jak raszta chłopaków. Lamb i Ross to w sumie dwóch bardzo podobnych graczy, potrafiących wjeżdżać pod kosz, jak i rzucać z dalszych odległości. Do obu jednak jakoś nie jestem przekonany.

 

Beal to Top5 i zdecydowanie najlepszy SG tego Draftu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rivers bardziej late lottery dla mnie, a Beal może spaść nawet na 6 miejsce (Davis, T-Rob, MKG, Drummond, Barnes jakoś przed nim). Davis i Biyombo mi nie pasują razem, ktoś tam musi trafiać z pod kosza, także w przypadku pierwszego picka dla Bobcats myślę, że pójdzie jakiś trejd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak podaje Przegląd Sportowy, do draftu 2012 zgłosiło się jedynie 66 zawodników (nie chce mi się w to wierzyć, bo zwykle było ich około pięć razy więcej). Oznacza to, że pozbawionych miejsca w losowaniu będzie jedynie sześciu graczy, co maksymalizuje szanse Parzyńskiego na angaż w najlepszej lidze świata.

10/10

 

leżę

 

 

chłopaki, jak Parzeński ma takie szanse to my też się zgłaszamy i huj, a co :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.